اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

دلیل کف نکردن ماشین لباسشویی چیست؟

اکثر خانم‌های خانه‌دار وقتی می‌بینند که ماشین لباسشویی آن‌ها کف نمی‌کند نگران می‌شوند و فکر می‌کنند که یکی از قطعات ماشین لباسشویی خراب شده است که هنگام شستشوی لباس‌ها کف نمی‌کند. جالب است بدانید که کف نکردن ماشین لباسشویی هیچ ربطی به این دستگاه یا خرابی یکی از قطعات آن ندارد؛ درواقع کف نکردن ماشین لباسشویی یا به پودر و مایع شوینده‌ای که از آن برای شستشوی لباس‌ها استفاده می‌کنید، بستگی دارد یا مشکل از حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی است که آن هم دلیل مشخصی دارد که در ادامه مطلب به آن اشاره خواهیم کرد. اگر دوست دارید بیشتر درمورد دلیل کف نکردن ماشین لباسشویی بدانید، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

علت کف نکردن ماشین لباسشویی

  • کیفیت پودر یا مایع شوینده

باورهای اشتباهی که سال‌هاست گریبان‌گیر خانم‌های خانه‌دار شده است، این است که هر چه قدر کف بیشتری هنگام شستشوی لباس‌ها تولید شود، لباس‌ها تمیزتر می‌شوند یا اینکه هر چه قدر پودر شستشو بیشتر کف کند، باکیفیت‌تر است؛ درصورتی که میزان تولید کف در پروسه شستشوی لباس‌ها هیچ ربطی به تمیز شدن یا نشدن لباس‌ها ندارد و از همه مهم‌تر پودرهای شستشویی که کف بیشتری تولید می‌کنند، باکیفیت نیستند و برعکس پودرهای شستشویی که کف کمتری تولید می‌کنند، باکیفیت هستند. حالا که متوجه باورهای اشتباهتان شده‌اید، بهتر است بدانید که مهم‌ترین علت کف نکردن ماشین لباسشویی، نوع پودر شستشویی است که از آن در ماشین لباسشویی استفاده می‌کنید؛ بنابراین اگر دوست دارید که هنگام شستشوی لباس‌ها کف زیادی در ماشین لباسشویی تولید شود، بهتر است پودر ماشین لباسشویی خود را عوض کنید.

  • حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی

دیگر دلیل کف نکردن ماشین لباسشویی، حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی است؛ این بار مشکل از پودر نیست بلکه مشکل از درجه پایین شستشو در ماشین لباسشویی است چراکه پایین بودن درجه شستشو مانع از حل شدن پودر در ماشین لباسشویی می‌شود؛ درواقع آب سرد نمی‌تواند به خوبی پودر را در ماشین لباسشویی حل کند از این‌رو مانع از کف کردن ماشین لباسشویی می‌شود. بنابراین بهتر است درجه شستشو ماشین لباسشویی را افزایش دهید.

نمایندگی لباسشویی ال جی همراه همیشگی شما

نمایندگی لباسشویی ال جی همراه همیشگی شما در ارائه خدمات فروش، پس از فروش، عیب‌یابی و تعمیرات انواع مدل‌های لباسشویی ال جی است. علاوه‌بر این نمایندگی رسمی ال جی از کارشناسان و تکنسین‌های متخصصی برخوردار است که علاوه‌بر مشاوره و راهنمایی شما در زمینه خرید بهترین مدل ماشین لباسشویی ال جی متناسب با نیاز و بودجه‌ای که دارید، خدمات تعمیرات تخصصی این دستگاه را با سرعت و کیفیت بالایی به شما ارائه می‌دهند.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+