تعمیرات اسپلیت ال جی

در اینکه اسپلیت یکی از بهترین اختراعات بشر بوده و هست هیچ شکی نیست چراکه به لطف این دستگاه دوست‌داشتنی می‌توانیم، روزهای گرم و طاقت‌فرسای تابستان را به خوبی و خوشی پشت سر بگذاریم. البته تا زمانی که مشکلی برای اسپلیت پیش نیاید و خراب نشود. اگر از کاربران اسپلیت‌های ال جی هستید، خیلی خوش شانسید چراکه به راحتی می‌توانید از خدمات فوق‌العاده نمایندگی اسپلیت ال جی در نمایندگی تعمیرات ال جی استفاده کنید و لذت ببرید. اگر دوست دارید با خدمات تعمیرات اسپلیت ال جی در این مرکز بیشتر آشنا شوید در ادامه این مطلب با ما باشید.

نمایندگی تعمیر اسپلیت ال جی

تعمیر اسپلیت ال جی یکی از تخصصی‌ترین خدماتی است که نمایندگی اسپلیت ال جی به کاربران این دستگاه ارائه می‌دهد. یکی از ویژگی‌های بارز این مرکز برخوردار بودن از نیروهای باتجربه و حرفه‌ای است که با تمامی مشکلات و عیوب کولرهای گازی ال جی آشنایی دارند. با این وجود با سرعت و کیفیت بالای خدمات تعمیر تخصصی انواع مدل‌های کولر گازی ال جی را به کاربران ارائه می‌دهند.

تعمیر کولرگازی اسپلیت ال جی در محل

فرقی نمی‌کند که کولر گازی شما از مدل یک تیکه‌ای باشد یا از مدل دو تیکه‌ای و ایستاده. هر مشکلی که برای کولر گازی شما به وجود آمد، بدون اینکه نگران چیزی باشید تنها کافیست که با نمایندگی تعمیرات اسپلیت ال جی تماس بگیرید. کارشناسان این مرکز پس از تماس شما به محل مورد نظر مراجعه می‌کنند و با عیب‌یابی دقیق منشأ بروز تمامی مشکلات کولر گازی ال جی را پیدا کرده و با تعمیرات تخصصی آن‌ها را برطرف می‌کنند.

خدمات تخصصی تعمیرات اسپلیت ال جی

در این بخش برخی از مشکلات رایج اسپلیت و دلیل بروز مشکل چگونگی رفع آن ها در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرد.

رفع مشکل نشتی آب اسپلیت

اکثر کاربران اسپلیت ال جی به دلیل بروز مشکل نشتی آب در این دستگاه با نمایندگی تعمیر اسپلیت ال جی تماس می‌گیرند. گاهی اوقات مشکل نشتی آب به شکل سرریز شدن آب از پنل داخلی اسپلیت خودش را نشان می‌دهد که در این حالت راه آب خروجی دستگاه مسدود شده است. گاهی اوقات نیز نشتی آب از لوله‌ها و اتصالات این دستگاه است که باید منشأ آن به دقت مورد بررسی قرار گیرد و تعمیر شود.

تعمیر خاموشی ناگهانی اسپلیت

خرابی در برد فرمان یا مدار الکتریکی اسپلیت موجب خاموشی ناگهانی این دستگاه می‌شود. اگر شما هم با این مشکل روبه‌رو شده‌اید، بهتر است با نمایندگی تعمیرات اسپلیت ال جی تماس بگیرید تا به محل مورد نظر اعزام شوند. تکنسین‌های این مرکز پس از عیب‌یابی دقیق دستگاه اسپلیت، منشأ اصلی این مشکل را پیدا کرده و با تعمیرات تخصصی آن را برطرف می‌کنند.

تعمیرات خاموش و روشن شدن خودکار اسپلیت

شاید این مشکل برای شما هم پیش آمده باشد که بدون اینکه اسپلیت را تنظیم کرده باشید، خود به خود خاموش شود و پس از چند ثانیه روشن شود. درواقع دلیل اصلی بروز این مشکل بالا بودن آمپر کولر گازی است که از بروز مشکل در سیم‌کشی دستگاه نشأت می‌گیرد. تکنسین‌های نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در صورت بروز چنین مشکلی به صورت دقیق سیم‌کشی دستگاه اسپلیت را بررسی می‌کنند و در صورت نیاز سیم‌کشی اسپلیت را به طور کامل تعویض می‌کنند. از آن جایی که اختلال در سیم‌کشی اسپلیت می‌تواند، موجب آتش گرفتن این دستگاه شود، بهترین راهکار تعویض کامل سیم‌کشی است.

رفع مشکل تولید صدای آزاردهنده اسپیلت

تولید صداهای غیر معمول و لرزش دستگاه اسپلیت می‌تواند، دلایل متعددی از جمله: مشکل در یونیت داخلی، مشکل در یونیت خارجی، اختلال در کندانسور و بالانس نبودن فن دستگاه داشته باشد. بنابراین یکی از پیچیده‌ترین مشکلات اسپلیت که نیاز به عیب‌یابی دقیق دارد تا منشأ اصلی آن پیدا شود، تولید صدا و لرزش از کولر گازی است. البته جای نگرانی نیست چراکه تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی تعمیرات اسپلیت ال جی از تجربه بالایی در زمینه تعمیرات کولر گازی ال جی برخوردار هستند. به همین دلیل می‌توانند پروسه عیب‌یابی و تعمیرات این دستگاه را با سرعت و کیفیت بالایی انجام دهند.

تعمیر مشکل روشن نشدن اسپلیت

اگر خیلی خوش شانس باشید، بهم ریختن تنظیمات ترموستات یا تنظیم نبودن آن می‌تواند منشأ اصلی مشکل روشن نشدن اسپلیت باشد که به راحتی برطرف خواهد شد. البته گاهی اوقات خرابی ترموستات، موجب می‌شود که اسپلیت روشن نشود. در این صورت ترموستات کولر گازی به تعمیرات تخصصی نیاز دارد.

دیگر خدمات نمایندگی تعمیر اسپلیت

 • شارژ گاز کولر گازی ال جی
 • تعمیرات تخصصی انواع کولر گازی ال جی
 • تعمیر برد اسپلیت ال جی
 • رفع مشکل تولید صداهای آزاردهنده و لرزش اسپلیت ال جی
 • رفع مشکل نشتی آب از یونیت‌های داخلی و خارجی اسپلیت ال جی
 • رفع مشکل نشتی آب از لوله و اتصالات کولر گازی ال جی
 • سرویس انواع مدل‌های کولر گازی ال جی
 • تعمیر تخصصی کمپرسور و فن اسپلیت ال ج
 • تعویض سیم‌کشی اسپلیت ال جی
 • تعمیر تخصصی ترموستات کولر گازی ال جی
 • تعمیر یا تعویض شیر برقی اسپلیت ال جی