اشتراک گذاری

علت روشن نشدن یخچال چیست؟

آیا یخچال شما کار نمی‌کند؟ یا اینکه در حین کار کردن به صورت ناگهانی خاموش شده و دیگر روشن نشده است؟ مطمئناً خیلی سردرگم و نگران هستید که چه مشکلی برای یخچال شما به وجود آمده است اما نگران نباشید چراکه علاوه‌بر اینکه قرار است در ادامه این مطلب به بررسی علت روشن نشدن یخچال بپردازیم، قرار است که بهترین مرکز تعمیرات یخچال ال جی را به شما معرفی کنیم؛ پس ادامه این مطلب را از دست ندهید که خیلی ضرر می‌کنید!

روشن نشدن یخچال

بررسی علت روشن نشدن یخچال

1. بروز مشکل در جریان برق ورودی یخچال

اغلب موارد دلیل روشن نشدن یخچال، بروز مشکل در جریان برق ورودی این دستگاه است یعنی به مشکل خوردن پریز برق یخچال که با استفاده از دوشاخه برق را به یخچال منتقل می‌کند؛ بنابراین اول باید خیالتان از این نظر راحت شود که در جریان برق ورودی یخچال، مشکلی پیش نیامده است از این‌رو ابتدا باید فیوز و کنتور برق را بررسی کنید، سپس از سالم بودن پریز برق مطمئن شوید و درنهایت نیز از سالم بودن سیم برق دوشاخه یخچال اطمینان حاصل کنید. اگر مشکل از هیچ یک از این موارد نبود ادامه این مطلب را دنبال کنید تا با راهکارهای بیشتری آشنا شوید.

2. خراب شدن موتور یا کمپرسور یخچال

دیگر علت روشن نشدن یخچال، خراب شدن موتور یا کمپرسور یخچال ال جی است چراکه در صورت خرابی موتور یخچال، این دستگاه به طور کامل از کار می‌افتد اما از کجا باید بفهمیم که موتور یخچال خراب شده است؟ تنها کافیست که درب یخچال را باز کنید و ببینید که لامپ داخل آن روشن است یا خیر؟ درصورتی که لامپ داخل یخچال روشن باشد اما هیچ صدایی از یخچال شنیده نشود یعنی اینکه موتور آن با مشکل روبه‌رو شده و نیاز به تعمیرات تخصصی دارد. حالا وقتش رسیده است که با نمایندگی یخچال ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به منزل  شما اعزام شوند و با عیب‌یابی دقیق این دستگاه مشکل آن را برطرف کنند.

3. خراب شدن ترموستات یخچال

ترموستات وظیفه دارد تا با بررسی دمای یخچال، دستور روشن یا خاموش شدن این دستگاه را بدهد از این‌رو اگر ترموستات خراب شود یخچال دیگر روشن نمی‌شود؛ بنابراین دیگر علت روشن نشدن یخچال، خرابی ترموستات یخچال ال جی است. اگر در پروسه عیب‌یابی یخچال مشخص شود که مشکل از ترموستات این دستگاه است، تکنسین‌های متخصص نمایندگی تعمیر یخچال ال جی با سرعت و کیفیت بالایی به تعویض ترموستات یخچال می‌پردازند و از این طریق مشکل روشن نشدن یخچال را برطرف می‌کنند.

4. خراب شدن برد یخچال

اهمیت برد یخچال به اندازه موتور این دستگاه است تا جایی که خیلی از تعمیرکاران معتقدند، برد یخچال قلب آن است که اگر خراب شود بر روی عملکرد کل یخچال تاثیر گذاشته و موجب از کار افتادن کامل این دستگاه می‌شود. به طور کلی برد یخچال برقرارکننده ارتباط بین تمامی قطعات و اجزای این دستگاه است.

 بنابراین بدیهی است که خرابی آن می‌تواند موجب از کار افتادن یخچال شود. خوشبختانه تکنسین‌های نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در این زمینه هم تخصص و مهارت بالایی دارند بنابراین بهتر است با نمایندگی رسمی ال جی تماس بگیرید تا پس از اعزام شدن تکنسین‌ها و نیروهای این مرکز به منزل شما از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی یخچال بهره‌مند شوید.

روشن نشدن یخچال ال جی

نمایندگی یخچال ال جی

اهمیت برد یخچال به اندازه موتور این دستگاه است تا جایی که خیلی از تعمیرکاران معتقدند، برد یخچال قلب آن است که اگر خراب شود بر روی عملکرد کل یخچال تاثیر گذاشته و موجب از کار افتادن کامل این دستگاه می‌شود. به طور کلی برد یخچال برقرارکننده ارتباط بین تمامی قطعات و اجزای این دستگاه است. بنابراین بدیهی است که خرابی آن می‌تواند موجب از کار افتادن یخچال شود. 

خوشبختانه تکنسین‌های نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در این زمینه هم تخصص و مهارت بالایی دارند بنابراین بهتر است با نمایندگی رسمی ال جی تماس بگیرید تا پس از اعزام شدن تکنسین‌ها و نیروهای این مرکز به منزل شما از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی یخچال بهره‌مند شوید.

برطرف کردن مشکل روشن نشدن یخچال ال جی در محل

یکی از بهترین خدماتی که نمایندگی یخچال ال جی برای راحتی و جلب رضایت مشتریان خود به آن‌ها ارائه می‌دهد، تعمیر یخچال ال جی در محل است؛ اگر شما هم از یخچال ال جی استفاده می‌کنید و به خدمات تعمیر یخچال ال جی در محل نیاز دارید، تنها کافیست که با نمایندگی یخچال ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به محل مورد نظر اعزام شده و با عیب‌یابی دقیق یخچال ال جی به تعمیرات تخصصی آن بپردازند.

نمایندگی یخچال ال جی

نمایندگی یخچال ال جی به عنوان تنها نمایندگی رسمی یخچال ال جی ارائه دهنده خدمات فروش و پس از فروش انواع یخچال‌های ال جی می‌باشد؛ خدمات پس از فروش این مرکز شامل: عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی یخچال‌های ال جی است. اگر تمایل دارید از خدمات فروش یخچال ال جی توسط نمایندگی ال جی استفاده کنید تنها کافیست که سری به این مرکز بزنید تا با یک تیر چند نشان بزنید هم از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های کارشناسان فروش نمایندگی یخچال ال جی استفاده کنید و هم اینکه بهترین مدل این دستگاه را متناسب با نیاز و بودجه‌ای که دارید خریداری کنید؛ جهت استفاده از خدمات پس از فروش یخچال ال جی نیز تنها کافیست که با نمایندگی یخچال ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های آن به منزل شما اعزام شوند.

5/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 9 =