درباره ما

نمایندگی ال جی IHC در زمینه فروش، تعمیرات تخصصی و ارائه خدمات پس از فروش محصولات برند ال جی فعالیت می کند. محصولات کمپانی ال جی به دلیل برخورداری از کیفیت بالا طرفداران بسیاری دارند و افراد زیادی از آنها استفاده می کنند. نمایندگی رسمی ال جی با توجه به محبوبیت بالای محصولات این برند در کشورمان، خدمات فروش و تعمیر انواع تولیدات ال جی را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

این مجموعه ضمن راه اندازی واحدهای مستقل و مجزا، فروش و تعمیرات تلویزیون ال جی ، کولر گازی و اسپلیت، یخچال، ظرفشویی، لباسشویی، موبایل، لپ تاپ و … lg را در تخصصی ترین انجام می دهد. حضور پرسنل دوره دیده و مجرب در کنار بهره مندی از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته و جدید، سطح کیفی واحدهای مختلف نمایندگی مجاز ال جی را به استانداردهای روز دنیا بسیار نزدیک تر کرده است. ما در کنار شما هستیم تا ضمن برطرف کردن معایب دستگاه مورد نظرتان، تجربه بهره مندی از حرفه ای ترین خدمات را به شما هدیه دهیم.

واحدهای تعمیرات ال جی

فعالیت اصلی نمایندگی رسمی ال جی در زمینه تعمیر دستگاه های این برند است. ما بر آنیم تا با استفاده از متدهای نوین جهانی، کیفیت خدمات تعمیراتی را ارتقا بخشیده و دستگاه های مشتریان را مثل روز اول به آنها تحویل دهیم. به گونه ای که کاربر بتواند بدون هیچ ایراد و نقصی از دستگاه مورد نظرش استفاده کند. هر کدام از واحدهای تعمیرات ال جی کار عیب یابی و ترمیم یکی از محصولات این برند را انجام می دهند. به عنوان مثال اگر در پی تعمیر led ال جی خود باشید، دستگاه به واحد تخصصی تعمیرات تلویزیون هدایت می شود.

در آنجا دستگاه توسط تعمیرکاران مجرب بررسی و عیب یابی می شود. سپس با توجه به نوع و شدت خرابی، قطعات تلویزیون ترمیم یا تعویض می شوند. در نهایت تلویزیون تست شده و به مشتری تحویل داده می شود. این روند کاری همه واحدهای تعمیرات lg است و برای ترمیم انواع لوازم خانگی، موبایل، تبلت، لپ تاپ و مانیتور ال جی اجرا می شود. در صورت تمایل به تعمیر دستگاه مورد نظرتان در این مجموعه حرفه ای، کافی است با نمایندگی رسمی ال جی ihc تماس بگیرید.

ویژگی های نمایندگی رسمی ال جی

نمایندگی رسمی ال جی خود را موظف به ارائه با کیفیت ترین سرویس ها به مشتریان، آنچنان که شایسته آن هستند می داند. این مجموعه ویژگی هایی دارد که به واسطه آنها شناخته شده است. پارت بندی دقیق و اصولی، اولین ویژگی است که نظم منحصر بفرید به روند کاری نمایندگی lg داده است. هر یک از خدمات و سرویس های این مرکز در پارتی مجزا ارائه می شوند و یک واحد تخصصی به هریک از دستگاه های ال جی اختصاص داده شده است.

کاربرانی که برای دریافت خدمات مورد نیاز خود در زمینه خرید، تعمیر و یا دریافت خدمات پس از فروش به نمایندگی مجاز ال جی مراجعه می کنند، به پارت مربوطه هدایت شده و سردرگم نخواهند شد. دیگر ویژگی نمایندگی ال جی ihc استفاده از دستگاه و تجهیزات پیشرفته است. همکاران ما خود را در قبال مشتری متعهد می دانند و به همین دلیل هم از با کیفیت ترین قطعات و ابزارآلات برای تعمیر دستگاه ها استفاده می کنند.

تخصص پرسنل، استفاده از تجهیزات و قطعات درجه یک، ترمیم جزء به جزء بخش های آسیب دیده دستگاه، تمیزکاری دستگاه ها در حین تعمیر، تعهد و مسئولیت پذیری کارکنان، مشتری مداری و مواردی از این دست را نیز باید به فهرست ویژگی های نمایندگی رسمی ال جی اضافه کرد.

کارشناسان مجرب
قطعات اورجینال
استفاده از قطعات اورجینال
سرویس در محل
سرویس در محل
پاسخگویی 24 ساعته

خدمات نمایندگی رسمی ال جی

به عنوان  خدمات نمایندگی LG ، باید به راه اندازی بخش های مختلف در سایت رسمی این مرکز اشاره کنیم. مدیریت نمایندگی رسمی ال جی همواره دغدغه افزایش اطلاعات کاربران را داشته و در همین راستا، بخش های مختلفی را در وب سایت این مرکز ایجاد کرده است. کارشناسان ما در راستای افزایش اطلاعات کاربران و به روز بودن آنها، اقدام به راه اندازی بخش هایی در سایت نموده اند که از طریق آنها، اطلاعات جامعی را در اختیار کاربران محترم قرار می دهند.

اخبار ال جی و دیگر خبرها، مقالات تخصصی و عمومی در زمینه تعمیرات و نگاه داری از محصولات و دیگر مقالات، معرفی محصولات جدید کمپانی بزرگ ال جی، پرسش و پاسخ های تعمیراتی، سوالات متداول و پاسخ به آنها، شماره تلفن و آدرس نمایندگی ال جی، معرفی شعب مختلف نمایندگی رسمی ال جی در تهران و شهرستان ها، ارائه مشخصات فنی دستگاه های مختلف و قیمت آنها و مواردی از این دست را می توان به عنوان دیگر خدمات نمایندگی ال جی ihc به کاربران عنوان کرد که در سایت این مرکز قابل دسترسی هستند.