تعمیر مانیتور ال جی

مانیتور یکی از مهم ترین قطعات کامپیوتر است که اگر ایرادی داشته باشد، دسترسی به محتوای سیستم مختل خواهد شد. از طرفی این محصول ظرافت های ساختاری زیادی دارد و تعمیرات آن باید توسط تعمیرکاران ماهر انجام شود. اگر تکنسین مدارها، خازن ها، بردها، فلت ها و اتصالات مانیتور را به خوبی نشناسد و بر مراحل تعمیر و تعویض آنها تسلط کافی نداشته باشد، ممکن است حتی موجب خرابی بیشتر این دستگاه شود.

فرایند تعمیر مانیتور ال جی در نمایندگی ال جی ihc توسط مجرب ترین تعمیرکاران این حوزه انجام می شود. همکاران ما از ابزار و تجهیزات پیشرفته ای استفاده می کنند تا ضمن عیب یابی دقیق مانیتور، آن را به بهترین شکل ترمیم کنند. در صورت بروز هرگونه ایراد در عملکرد نمایشگر رایانه خود می توانید روی مهارت تیم تعمیر مانیتور ال جی حساب کنید. در ادامه شما را با جزئیات بیشتری از روند تعمیرات این دستگاه آشنا خواهیم کرد.

تعمیر مانیتور ال جی در محل
  • مانیتور ال جی خراب شده و نیاز به تعمیرات دارد؟
  • به دنبال مرکزی معتبر برای تعمیر مانیتور هستید؟
  • تعمیر مانیتور ال جی را به کارشناسان ارشد تعمیرات در نمایندگی ال جی بسپارید!

نمایندگی تعمیر مانیتور ال جی

در نمانیدگی تعمیر مانیتور  ال جی یک پروسه منظم جهت تعمیرات دستگاه دنبال می شود. پس از عیب یابی، قطعه ی آسیب دیده تعمیر یا تعویض خواهد شد. خدمات تخصصی تعمیر مانیتور lg  عبارتند از : بررسی قطعات، عیب یابی تخصصی، تعمیر مین برد، تعمیر برد تغذیه، تعمیر و تعویض برد پاور، تعویض مدارهای آسیب دیده، تعویض خازن های معیوب، تعمیر و تعویض فلت، تعویض کابل های آسیب دیده، تعویض نمایشگر و….. نمایندگی ال جی همچنین برای راحتی هرچه بیشتر کاربران، خدمات تعمیر مانیتور در محل را نیز به این عزیزان ارائه می دهد. گفتنی است سرویس های تعمیرات مانیتور LG با ضمانت نامه معتبر همراه هستند تا خیال مشتریان گرامی از اصالت آنها راحت باشد.

تعمیرات مانیتور ال جی در محل

تعمیرات مانیتور ال جی در محل مجموعه اقداماتی است که برای برطرف کردن مشکلات این دستگاه در محل مورد نظر مشتری انجام می شود. این اقدامات از نظر تخصصی تفاوتی با تعمیرات در مرکز نداشته و در همان سطح کیفی به انجام می رسند.

اگر مانیتور lg شما دچار ایراد شده و به هر دلیلی نمی توانید برای ترمیم آن به مرکز تعمیرات مراجعه کنید، نمایندگی تعمیرات رسمی ال جی در خدمت شما عزیزان خواهد بود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با این مرکز تماس گرفته و مشکلات موجود را به تیم پشتیبانی اطلاع دهید. همکاران ما با تجهیزات مورد نیاز به آدرس شما اعزام می شوند و ضمن بررسی مانیتور، تعمیرات آن را به انجام می رسانند.

عیب یابی مانیتور ال جی

عملیات بسیار مهمی که پیش از تعمیر مانیتور ال جی انجام می شود، عیب یابی این دستگاه است. تعمیرکار باید بداند کدام بخش ها و به چه شکلی آسیب دیده اند تا بتواند مشکلات مانیتور را به نحو احسن برطرف کند. برفکی شدن، شطرنجی شدن و سایه دار شدن تصویر از جمله مشکلات رایج مانیتور هستند که معمولا ناشی از خرابی قطعات داخلی هستند. گاهی هم نمایشگر هیچ تصویری ارائه نمی دهد که در این صورت احتمالا ایراد از مین برد است.

چشمک زدن مانیتور، افتادن یک خط عمودی یا افقی در صفحه مانیتور، وجود نقاط سیاه یا رنگی در تصویر (پیکسل سوختگی)، وجود پرش در تصویر و مواردی از این دست هم جزء مشکلاتی هستند که باید عیب یابی و برطرف شوند. معمولا مشکلات ذکر شده به دنبال خرابی و بعضا سوختن قطعات داخلی مانیتور به وجود می آیند و برای برطرف کردن آنها، باید قطعات آسیب دیده ترمیم یا تعویض شوند.

خدمات تعمیر مانیتور ال جی LG

تعمیر مین برد مانیتور ال جی

خاموش شدن ناگهانی مانیتور، چشمک زدن چراغ پاور جلوی دستگاه، تصویر نداشتن مانیتور، نمایش لوگوی LG و مشکلاتی از این دست ناشی از خرابی مین برد مانیتور هستند. مین برد قطعه مهمی است که قطعاتی مثل پردازشگر، حافظه رم و ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی و HDMI روی آن قرار گرفته اند.

اگر برد اصلی مانیتور درست کار نکند، احتمال بروز مشکلاتی در کارکرد این دستگاه بسیار بالا خواهد بود. همکاران ما برای تعمیر مین برد مانیتور ال جی اول این قطعه را بررسی می کنند. سپس اجزای آسیب دیده تعویض می شوند تا برد عملکرد قبلی خود را باز یابد. در صورت سوختن برد، تعمیر مانیتور ال جی و رفع مشکلات این دستگاه نیازمند تعویض مین برد خواهد بود.

تعمیر برد پاور مانیتور ال جی

یکی دیگر از خدمات نمایندگی رسمی lg ، تعمیر برد پاور مانیتور ال جی است. برد پاور یا مدار تغذیه ، یکی از قطعات و بخش های اصلی مانیتور محسوب می شود. که وظیفه تامین برق مورد نیاز برد را بر عهده دارد. ولتاژ و آمپراژ مورد استفاده مین برد توسط برد پاور تامین می شود. بدیهی است که با ایراد پیدا کردن برد پاور، مین برد نیز دچار مشکل می شود.

به بیان دیگر باید گفت که ایجاد نقص در برد پاور، مستقیما بر عملکرد مانیتور تاثیر می گذارد. روشن نشدن مانیتور، خاموش شدن مانیتور پس از چند دقیقه کار کردن و روشن و خاموش شدن مانیتور از جمله مشکلاتی هستند که بر اثر خرابی برد پاور به وجود می آیند. بهتر است بلافاصله پس از مشاهده هریک از این مشکلات، دنبال تعمیر مانیتور ال جی خود به شکل تخصصی باشید.

نمایندگی رسمی ال جی نماد مشتری مداری

نمایندگی رسمی ال جی ، جزء تخصصی ترین مراکزی است که فروش و تعمیر انواع تولیدات این کمپانی را انجام می دهد. این مرکز با برخورداری از کادری مجرب، متعهد و حرفه ای، تلاش می کند کاربران را از تخصصی ترین سرویس ها بهره مند سازد. فروش و تعمیر لوازم خانگی، تعمیر تلویزیون ال جی ، تعمیر کولر گازی ال جی ، اسپلیت، موبایل و … ال جی در این نمایندگی و به صورت قانونی و اورجینال انجام می شود.

همچنین کاربران محترم این محصولات می توانند تخصصی ترین خدمات تعمیری را از تکنسین های مجرب در بخش تعمیرات ال جی مرکز سخت افزار ایران دریافت نمایند. سطح حرفه ای گری در نمایندگی lg به اندازه ای است که شما می توانید با اطمینان کامل، از سرویس های ارائه شده بهره مند گردید و بابت این خدمات، ضمانت نامه رسمی و معتبر دریافت نمایید. همکاران ما در نمایندگی رسمی ال جی تلاش خود را می کنند تا با عمل به اصول و ارکان مشتری مداری، بستری مناسب برای ارائه نوین ترین راهکارهای فروش و تعمیرات ال جی به کاربران محترم فراهم نمایند.