اشتراک گذاری

تعمیر موتور ماشین لباسشویی ال جی

ال جی برند مطرحی در تولید انواع محصولات لوازم خانگیست که با سال ها سابقه رضایت کاربران زیادی را به دست آورده است. لباسشویی های این برند نیز در انواع و اقسام گوناگونی با قابلیت های کاربردی و ظاهری مدرن روانه بازار می شوند. اما گاهی ممکن است بنابر هر دلیلی شاهد ناکارآمدی در سیستم کاری لباسشویی ال جی باشید. ماشین های لباسشویی از هر برندی که باشند بر اثر عواملی چون نوسانات برق و استهلاک قطعات داخلی، پس استفاده ی چند ساله دچار آسیب می گردند.

در این میان موتور لباسشویی مهم ترین بخش دستگاه بشمار می رود که در صورت خرابی نیازمند تعمیرات تخصصی کارشناسان مجرب است. در راستای تعمیر متور ماشین لباسشویی ال جی، نمایندگی تعمیرات تخصصی لباسشویی LG ضمن به کارگیری ابزارآلات پیشرفته و دانش به روز تکنسین های ماهر همواره آماده ی خدمت رسانیست. لازم به ذکر است که، کلیه ی خدمات تعمیراتی این مجموعه براساس پارامترهای استاندارد شکل گرفته و به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می شوند.

تعمیر متور ماشین لباسشوی ال جی

چه زمانی به تعمیر موتور ماشین لباسشویی ال جی نیاز داریم؟

ضرورت تعمیر موتور ماشین لباسشویی ال جی با علائم و نشانه هایی نمایان می شود که عبارتند از:

خشک نشدن لباس ها

این مشکل در واقع نشان دهنده ی آن است که موتور قادر به فعال سازی سیستم خشک کن لباسشویی نیست. در اکثر مواقع خرابی رابط موتور لباسشویی پدیدآورنده ی اختلالات مرتبط با خشک نشدن لباس می باشد.

پمپ نشدن آب و نچرخیدن لباسشویی

در چنین شرایطی تعمیر موتور لباسشویی ال جی امری ضروریست. البته ممکن است این اختلالات از خرابی سوییچ درب لباسشویی نیز نشات بگیرد.

پمپ شدن آب و نچرخیدن ماشین لباسشویی

پمپ شدن آب و نچرخیدن ماشین لباسشویی در اکثر مواقع ریشه در خرابی موتور دارد. اما مانند حالت قبلی نیز ممکن است به دلیل خرابی سوئیچ درب ماشین شاهد پمپ شدن آب و نچرخیدن ماشین باشید.

چرخش ناقص لباسشویی

اگر ماشین لباسشویی ال جی در هر چرخه به طور کامل نچرخد به احتمال قوی دچار خرابی موتور شده است. خرابی گیربکس اتوماتیک کلاچ هم در این مشکل دخیل است. در هر صورت مشکل هر چه باشد باید برای بازیابی عملکرد موتور ماشین لباسشویی LG به نمایندگی تعمیرات ال جی  مراجعه نمایید.

تعویض یا تعمیر موتور ماشین لباسشویی ال جی

عموما پیدایش اختلالات فنی در موتور لباسشویی با انتشار صدای نامتعارف و بوی خفیف سوختگی همراه می شود.  این صدا هنگامی شنیده می‌شود که ماشین لباسشویی شروع به کار ‌کند. به طور کلی می توان گفت زمانی که موتور لباسشویی ال جی قادر به چرخش آزادانه نیست، ضرورت انجام فرآیند تعویض به وجود می آید. البته تشخیص این مسئله که تعمیر موتور ماشین لباسشویی امکان‌پذیر است یا خیر، نیاز به بررسی جامع عملکرد لباسشویی دارد.

توصیه می شود در صورت مشاهده ی کاستی هایی در روند چرخش لباسشویی به سرعت دستگاه را خاموش نمایید. خاطرنشان می نماییم که کلیه ی امور مرتبط با تعمیر موتور ماشین لباسشویی ال جی در نمایندگی رسمی ال جی مطابق با پارامترهای استاندارد پدید می آیند. همچنین کارشناسان ما به هنگام ضرورت یافتن فرآیند تعویض موتور ماشین لباسشویی ال جی، مراحل جایگزینی را در بالاترین سطح کیفی امکان پذیر با نمونه ی اورجینال مشابه انجام خواهند داد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی

تخصص بالا و کیفیت بی نظیر، دو عنصر جدانشدنی از سیستم کاری نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی است. این مرکز در راستای کسب رضایت کاربران و متقاضیان انواع لباسشویی های ساخت ال جی به فعالیت می پردازد. خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی بر اساس معیارهای مرتبط با کارکرد اولیه ی دستگاه بوده و  با صرف کوتاه ترین زمان ممکن شکل می گیرند. ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی نیز از دیگر ویژگی های بارز نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی می باشد که تجربه ی استفاده از دستگاهی بی نقص را ضمانت می نماید.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 13 =