اشتراک گذاری

تعمیر موتور ماشین لباسشویی ال جی

ال جی برند مطرحی در تولید انواع محصولات لوازم خانگیست که با سال ها سابقه رضایت کاربران زیادی را به دست آورده است. لباسشویی های این برند نیز در انواع و اقسام گوناگونی با قابلیت های کاربردی و ظاهری مدرن روانه بازار می شوند. اما گاهی ممکن است بنابر هر دلیلی شاهد ناکارآمدی در سیستم کاری لباسشویی ال جی باشید. ماشین های لباسشویی از هر برندی که باشند بر اثر عواملی چون نوسانات برق و استهلاک قطعات داخلی، پس استفاده ی چند ساله دچار آسیب می گردند.

در این میان موتور لباسشویی مهم ترین بخش دستگاه بشمار می رود که در صورت خرابی نیازمند تعمیرات تخصصی کارشناسان مجرب است. در راستای تعمیر موتور ماشین لباسشویی ال جی، نمایندگی تعمیرات تخصصی لباسشویی LG ضمن به کارگیری ابزارآلات پیشرفته و دانش به روز تکنسین های ماهر همواره آماده ی خدمت رسانیست. لازم به ذکر است که، کلیه ی خدمات تعمیراتی این مجموعه براساس پارامترهای استاندارد شکل گرفته و به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می شوند.

تعمیر موتور ماشین لباسشویی ال جی

چه زمانی به تعمیر موتور ماشین لباسشویی ال جی نیاز داریم؟

ضرورت تعمیر موتور ماشین لباسشویی ال جی با علائم و نشانه هایی نمایان می شود که عبارتند از :

1. خشک نشدن لباس ها

این مشکل در واقع نشان دهنده ی آن است که موتور قادر به فعال سازی سیستم خشک کن لباسشویی نیست. در اکثر مواقع خرابی رابط موتور لباسشویی پدیدآورنده ی اختلالات مرتبط با خشک نشدن لباس می باشد.

3. پمپ شدن آب و نچرخیدن ماشین لباسشویی

پمپ شدن آب و نچرخیدن ماشین لباسشویی در اکثر مواقع ریشه در خرابی موتور دارد. اما مانند حالت قبلی نیز ممکن است به دلیل خرابی سوئیچ درب ماشین شاهد پمپ شدن آب و نچرخیدن ماشین باشید. در چنین شرایطی تعمیر موتور لباسشویی ال جی امری ضروریست. البته ممکن است این اختلالات از خرابی سوییچ درب لباسشویی نیز نشات بگیرد.

اینو بخون حتما به کارت میاد : تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی ال جی

3. چرخش ناقص لباسشویی

اگر ماشین لباسشویی ال جی در هر چرخه به طور کامل نچرخد به احتمال قوی دچار خرابی موتور شده است. خرابی گیربکس اتوماتیک کلاچ هم در این مشکل دخیل است. در هر صورت مشکل هر چه باشد باید برای بازیابی عملکرد موتور ماشین لباسشویی LG به نمایندگی تعمیرات ال جی  مراجعه نمایید.

4. صداهای غیر عادی از لباسشویی ال جی

به هر گونه صدای غیرعادی که از موتور لباسشویی ال جی می آید گوش دهید. اگر موتور صدای وزوز یا غیر عادی تولید می کند، ممکن است نشانه ای از خرابی آن باشد. تسمه دستگاه را چک کنید. اگر شل یا شکسته باشد، ممکن است نشانه آن باشد که موتور در حال تقلا برای چرخاندن درام است و نیاز به تعمیرات دارد.

5. لباسشویی ال جی در در حین شستشو متوقف می شود


هنگامی که یک لباسشویی ال جی در حین شستشو متوقف می شود، اغلب ناشی از گرم شدن بیش از حد موتور است. موتور ممکن است برای مدتی کار کند، اما با گرم شدن بیش از حد، برای جلوگیری از آسیب بیشتر خاموش می شود. این یک ویژگی محافظتی است اما نشان می دهد که موتور نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.

6. چرخه چرخش یا Spin Cycles کمتر موثر است

با گذشت زمان ممکن است متوجه شوید که موتور ضعیف تر به نظر می رسد و قادر به چرخاندن لباس ها نیست. ممکن است چندین چرخه طول بکشد تا بارها کاملاً خشک شوند. این کاهش عملکرد به یک موتور فرسوده اشاره دارد. چرخش ضعیف تر همچنین می تواند منجر به بوی کپک در ماشین لباسشویی ال جی شود.

تعویض یا تعمیر موتور ماشین لباسشویی ال جی

عموما پیدایش اختلالات فنی در موتور لباسشویی با انتشار صدای نامتعارف و بوی خفیف سوختگی همراه می شود.  این صدا هنگامی شنیده می‌شود که ماشین لباسشویی شروع به کار ‌کند. به طور کلی می توان گفت زمانی که موتور لباسشویی ال جی قادر به چرخش آزادانه نیست، ضرورت انجام فرآیند تعویض به وجود می آید. البته تشخیص این مسئله که تعمیر موتور ماشین لباسشویی امکان‌پذیر است یا خیر، نیاز به بررسی جامع عملکرد لباسشویی دارد.

توصیه می شود در صورت مشاهده ی کاستی هایی در روند چرخش لباسشویی به سرعت دستگاه را خاموش نمایید. خاطرنشان می نماییم که کلیه ی امور مرتبط با تعمیر موتور ماشین لباسشویی ال جی در نمایندگی رسمی ال جی مطابق با پارامترهای استاندارد پدید می آیند. همچنین کارشناسان ما به هنگام ضرورت یافتن فرآیند تعویض موتور ماشین لباسشویی ال جی، مراحل جایگزینی را در بالاترین سطح کیفی امکان پذیر با نمونه ی اورجینال مشابه انجام خواهند داد.

تعویض موتور ماشین لباسشویی ال جی

آیا تعمیر موتور ماشین لباسشویی ال جی ارزش دارد؟

اگر ماشین لباسشویی ال جی شما چندین سال جوانتر از عمر مورد انتظارش است و هزینه تعمیر آن کمتر از نصف قیمت یک ماشین لباسشویی جدید است، در کل تعمیر را در نظر بگیرید. یعنی اگر تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی الجی بیش تر از 50٪ از هزینه های یک ماشین لباسشویی کاملاً جدید است، به خرید یک ماشین لباسشویی جدید فکر کنید.

عمر موتور ماشین لباسشویی ال جی چقدر است؟

یک موتور ماشین لباسشویی ال جی بسته به مدل و نوع کارکرد آن، حداقل ده سال، و در صورتیکه به بهترین شکل از لباسشویی ال جی نگهداری و استفاده شود احتمالاً تا 15 سال، طول عمر خواهد داشت، البته ممکن است در این مدت تعمیرات جزئی مورد نیاز باشد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی

تخصص بالا و کیفیت بی نظیر، دو عنصر جدانشدنی از سیستم کاری نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی است. این مرکز در راستای کسب رضایت کاربران و متقاضیان انواع لباسشویی های ساخت ال جی به فعالیت می پردازد. خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی بر اساس معیارهای مرتبط با کارکرد اولیه ی دستگاه بوده و  با صرف کوتاه ترین زمان ممکن شکل می گیرند. ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی نیز از دیگر ویژگی های بارز نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی می باشد که تجربه ی استفاده از دستگاهی بی نقص را ضمانت می نماید.

5/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *