اشتراک گذاری

تعمیرات یخچال ال جی

تعمیرات یخچال ال جی ، عیب‌یابی یخچال ال جی، بهینه‌سازی عملکرد یخچال ال جی، تعویض قطعات یخچال ال جی و خدماتی از این دست را می‌توانید از طریق تنها یک تماس، دریافت نمایید. شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تکنسین تعمیر یخچال ال جی در محل را ثبت نمایید.

کارشناسان ما پس از انجام هماهنگی‌های لازم در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت بهینه سازی عملکرد یخچال را انجام می‌دهند. برخی از سرویس های مرتبط با این دستگاه که توسط همکاران ما ارائه می شود عبارت است از: تعویض لاستیک دور درب یخچال، تعمیر و تعویض موتور، رفع مشکل کاهش یا افزایش غیر عادی سرمای یخچال و فریزر، برطرف کردن صداهای غیر عادی یخچال، تعمیر مشکل عدم دیفراست، رفع بوی نا مطبوع یخچال، تعمیر یخ ساز ساید بای ساید، رفع مشکلات ولتاژ خروجی، رفع نواقص و ایرادهای سیم برق، اصلاح تنظیمات یخچال، نصب صحیح یخچال و طراز کردنش، تعمیر کمپرسور، تعویض لامپ یخچال، تعمیرات تخصصی تایمر، تعمیر یا تعویض فن اواپراتور و … .

تعمیرات یخچال ال جی

تعمیر یخچال ال جی در محل

تعمیر یخچال ال جی در محل توسط خبره‌ترین تکنسین‌های تعمیر، همراه با ارائه گارانتی معتبر انجام می‌شود. اگر طی روزهای اخیر متوجه وجود اشکال در یخچال خود شده‌اید می‌توانید با ما تماس بگیرید و درخواستی مبنی بر نیاز به دریافت خدمات تعمیر یخچال در محل را ثبت نمایید.

کارشناسان ما پس از انجام هماهنگی‌های لازم با شما تماس گرفته و تکنسین تعمیر را به محل اعزام می‌کنند. عیب‌یابی یخچال، بررسی اشکالات پیش آمده در یخچال، تعمیر و یا تعویض قطعات معیوب، گارانتی خدمات و تست عملکرد یخچال تمام آن چیزی است که تکنسین تعمیرات یخچال در محل برای شما انجام خواهد داد.

برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیر در محل یخچال عبارت است از: خدمات تخصصی تعمیر درب یخچال ال جی، خدمات تخصصی سنسور یخچال ال جی ، خدمات تخصصی تعمیر برد یخچال ال جی، خدمات تخصصی تعمیر در یخچال ال جی ، خدمات تخصصی تعمیر فن یخچال ال جی، خدمات تخصصی تعمیر فرورفتگی درب یخچال ال جی، خدمات تخصصی تعمیر موتور یخچال ال جی و …. .

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران شامل تمامی سرویس‌های مرتبط با تعمیرات یخچال LG از جمله ساید بای سای ال جی ، یخچال فریزرهای چند درب و یخچال های تک درب ال جی و … می‌گردد که این خدمات همراه با گارانتی و ضمانت نامه معتر انجام می گیرد.

مهندسان و کارشناسان فعال در نمایندگی ال جی تهران به دلیل داشتن تخصص و تجربه بالا در زمینه ی تعمیر یخچال ، توانایی هرگونه عیب یابی و تعمیرات مربوط به یخچال را دارند. دو راه برای دریافت خدمات مرتبط با تعمیر یخچال ال جی در تهران وجود دارد. راه اول مراجعه به نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران و تحویل یخچال معیوب به کارشناسان تعمیر است. در این شیوه تمامی عملیات مورد نیاز جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه در تعمیرگاه مرتفع می گردد.

راه دوم این است که دارنده دستگاه درخواست خود را تحت عنوان تعمیر یخچال ال جی در محل انجام می دهد و تعمیرکار در محل حضور می یابد. در این روش بعد از مشخص کردن نوع اشکال و اختلال پیش آمده در یخچال خود، باید آدرسی که قرار است تعمیرکار به آن اعزام گردد و شماره همراه خود را ثبت کنید. کارشناسان تعمیر پس از ثبت درخواست توسط متقاضی، به آدرس ذکر شده مراجعه کرده و تعمیرات تخصصی مربوط به دستگاه شما را روی آن انجام می دهد.

تعمیر و سرویس یخچال فریزر ال جی در کرج

تعمیر و سرویس یخچال فریزر ال جی در کرج با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات این حوزه و توسط برترین کارشناسان تعمیر انجام می‌شود. تعمیرکاران یخچال ما در مرکز تعمیرات ال جی با انجام دقیق عیب یابی یخچال ال جی شما، سریعاً مشکل آن را برطرف می‌نمایند. خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی ال جی IHC، به دلیل همکاری با خبره‌ترین کارشناسان تعمیر و استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر، در بالاترین سطح ممکن انجام می‌شود.

اعتماد به سطح تخصص کارشناسان و تخصصی بودن تجهیزات سبب شده تا کلیه تعمیرات یخچال همراه با گارانتی معتبر انجام شود. گارانتی و ضمانت خدمات ما در واقع مهر تأییدی بر کیفیت آنهاست. برخی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیر و سرویس یخچال فریزر ال جی در کرج عبارت است از: خرابی درجه دمای یخچال و فریزر، مشکلات نویز یخچال ال جی، مشکلات دستگاه پخش آب، دستگاه ساخت یخ، مشکل کار کردن بی وقفه یخچال، مشکل سرد نکردن یخچال و …. . (نکته: تعمیر یخچال یک کار تخصصی است بنابراین بهتر است از دستکاری آن خودداری کرده و در اولین فرصت با تکنسین تعمیرات یخچال تماس بگیرید).

هزینه تعمیر یخچال LG

قیمت نهایی تعمیرات یخچال ال جی یا هر برند دیگری، به شدت و نوع آسیب دیدگی قطعات بستگی دارد. کارشناسان تعمیر در محل یخچال lg، دستگاه را به خوبی عیب یابی می کنند تا خرابی و منشأ آن را شناسایی کنند. سپس بر حسب این که کدام قطعات، چه اندازه آسیب دیده اند و قابل ترمیم هستند یا نه، هزینه تعمیر یخچال ال جی را برآورد می نمایند. اگر مسئله تنها با ترمیم قطعات برطرف شود، لازم نیست مبلغ زیادی پرداخت کنید. اما گاهی مشکل جدی تر بوده و نیاز به تعویض یک یا چند قطعه می باشد. در این صورت قیمت قطعه جدید هم به هزینه نهایی اضافه می شود.

هزینه تعمیر یخچال ال جی

تعمیرات یخچال دو قلو و ساید بای ساید ال جی

تعمیرات یخچال دو قلو و ساید بای ساید ال جی به دلیل استفاده از تکنولوژی پیشرفته در این مدل یخچال‌ها، می‌بایست صرفا توسط کارشناسان تعمیر یخچال انجام شود. بنابراین اگر یخچال دوقلو یا ساید بای ساید شما طی روزهای اخیر دچار خرابی شده است بهتر از در اولین فرصت با کارشناسان تعمیر یخچال تماس بگیرید. (از دستکاری در تنظیمات دستگاه، تعمیر و تعویض قطعات یخچال و یا جابجایی آن بپرهیزید). کارشناسان ما پس از حضور در محل، مراحل عیب یابی را انجام داده و در نهایت جهت تعمیر و تعویض قطعات معیوب در بالاترین کیفیت اقدام می‌کنند. کارشناسان ما خدمات تخصصی تعمیرات انواع یخچال ال جی در شمال، شرق، مرکز، غرب و جنوب تهران و کرج را در اسرع وقت در محل برای شما انجام می‌دهند.

تعمیرات یخچال ال جی

خدمات تعمیر یخچال ال جی

تعمیر کمپرسور یخچال LG

کمپرسور یخچال ال جی قطعه ای حیاتی و مهم در این دستگاه است. وظیفه کمپرسور این است که گاز را داخل کانال های اوپراتور گردانده و  آن را فشرده کند. در واقع می توان گفت که در اثر فعالیت کمپرسور، مواد غذایی در داخل یخچال خنک شده و از فاسد شدن محفوظ می مانند.

خرابی این قطعه می تواند تاثیرات منفی زیادی بر عملکرد یخچال بگذارد و کابران این یخچال ال جی را با مشکلاتی مواجه سازد. به همین دلیل تعمیر کمپرسور یخچال ال جی در تعمیرات یخچال اهمیت ویژه ای داشته و بررسی و ترمیم آن باید توسط تعمیرکاران زبده تیم تعمیرات یخچال ال جی انجام گیرد.

تعمیر ترموستات یخچال lg

تعمیر ترموستات یخچال باید سریع انجام شود؛ در غیر این صورت عملکرد دستگاه مختل شده و قطعات در معرض آسیب دیدگی جدی قرار می گیرند. نحوه کار ترموستات به این ترتیب است که در صورت افزایش دمای یخچال، پیغامی به کمپرسور صادر می کند. کمپرسور پس از دریافت پیام، هوای سرد را افزایش داده و از این طریق، دمای یخچال را تحت کنترل قرار می دهد. 

پس از طی شدن این چرخه، کمپرسور خاموش می شود. بنابراین در شرایطی که عملکرد کمپرسور معیوب شده و یخچال به صورت ناگهانی خاموش می شود، باید ترموستات را بررسی کرده و در صورت نیاز، این قطعه را ترمیم یا تعویض نمایید. البته در بیشتر موارد ترموستات قابل ترمیم نیست و تکنسین های تعمیرات یخچال ال جی، این قطعه را با نمونه جدید جایگزین می کنند.

تعمیر دمپر یخچال ال جی

یکی از قطعاتی که ممکن است در روند تعمیرات یخچال ال جی و سایر برندها نیاز به ترمیم یا تعویض داشته باشد، دمپر است. خرابی دمپر، سرمای یخچال را  کاهش می دهد و به دنبال آن، ممکن است مواد غذایی داخل یخچال فاسد شوند. با توجه به این که کاهش سرمای یخچال دلایل دیگری هم دارد، باید اول از سالم بودن دیگر قطعات مطمئن شد. روند تعمیر دمپر به این ترتیب است که اول باید اطراف یخچال و داخل آن تخلیه شود تا تعمیرکار راحت تر به دمپر دسترسی داشته باشد.

پس از آن درپوش دمپر بررسی شده و در صورت نیاز تمیز می شود. اگر امکان تعمیر این قطعه وجود داشته باشد این کار انجام می شود؛ اما معمولا شرایط به گونه ای است که باید دمپر تعویض شود تا چرخه تبرید یخچال به حالت عادی بازگردد. البته اولویت همکاران ما تعمیر دمپر یخچال ال جی است؛ اما در صورت نیاز به تعویض، دمپر جدید حتما اورجینال است تا عملکرد درستی در یخچال داشته باشد.

تعمیر فن یخچال ال جی

یکی دیگر از خدمات تخصصی واحد تعمیرات یخچال ال جی، تعمیرات مرتبط با فن این دستگاه است. در یخچال های امروزی معمولا از فن های مختلفی استفاده می شود. توجه داشته باشید که فن های قدیمی با ولتاژ برق شهری کار می کردند و تک ولتاژ بودند و با روشن شدن یخچال، کارایی این فن ها به صورت حداکثری بود، اما برد الکترونیک یخچال در فن هایی که در یخچال های جدید تعبیه شده است، وظیفه دارد که قدرت جریان باد را کنترل کند. تعمیر فن یخچال ال جی از آن جهت اهمیت دارد که در صورت خرابی و کار نکردن این قطعه سرماسازی در یخچال انجام نمی شود.

تعمیر فن یخچال ال جی

مشکلات رایج یخچال ال جی

علت سرما نداشتن یخچال ال جی

علت سرما نداشتن یخچال ال جی می‌تواند عدم تنظیم دمای یخچال، انسداد مسیر گردش هوا، قرار دادن مواد غذایی در یخچال بدون درنظرگرفتن ظرفیت یخچال، خرابی لاستیک دور درب یخچال، مشکل داشتن کمپرسور و همچنين رله‌ی اين قطعه، نبود گاز مبرد به اندازه‌ی کافی، مشکل در لوله های کندانسور، وجود مشکل در فن کندانسور و در نهایت مشکل در فن اواپراتور یخچال باشد.

از دلایلی که سبب کاهش قدرت دستگاه در خنک کردن قسمت فریزر می شود، وارد شدن فشار بیش از اندازه بر کمپرسور دستگاه و به وجود آمدن ایراد هایی مشابه با این مثل یکسره کار کردن موتور یخچال و مشکلات دیگر است. بدیهی است برای رفع مشکل سرما نداشتن یخچال ال جی تمامی این موارد مورد بررسی قرار بگیرد. پس از تشخیص علت اصلی، کارشناسان تعمیر یخچال ال جی، جهت تعمیر و رفع اشکالات پیش آمده اقدام می‌کنند.

چرا یخچال ال جی یخ ساخته ولی بیرون نمی‌دهد؟

اگر یخچال ال جی یخ ساخته ولی بیرون نمی‌دهد می‌توانید از اطلاعات درج شده در این بخش کمک بگیرید. توجه داشته باشید که در برخی از مدل‌های تک پدال، گزینه آب و یخ وجود دارد. ابتدا مطمئن شوید که گزینه یخ روی پنل یخچال انتخاب شده است. اگر یخ در باکس مربوطه وجود دارد اما با فشار دادن پدال خارج نمی‌شود احتمالا این موضوع به دلیل خاموش بودن یخچال، قطعی برق، کم بودن مصرف یخ، کم بودن میزان یخ تولید شده و مواردی از این دست باشد.

برای رفع این مشکل، باکس یخ را بیرون بکشید و از وجود یخ در آن مطمئن شوید. همچنین اگر یخ هایی هستند که به هم چسبیده‌اند، آنها را از هم جدا کنید. اگر متوجه نشتی آب در باکس یخ شدید بهتر است در اولین فرصت با تکنسین تعمیر یخچال ال جی تماس گرفته و مشکل پیش آمده را با وی درمیان بگذارید.

علت یکسره کار کردن یخچال فریزر ال جی

علت یکسره کار کردن یخچال فریزر ال جی می‌تواند مواردی چون خرابی کمپرسور، اختلال در سنسور ترموستات، نشتی یا خالی شدن گاز یخچال، تمیز نبودن لوله‌های کندانسور و سرمای دیرهنگام، دمای نامناسب محیط و قرار دادن غذای گرم در یخچال، خرابی لاستیک اطراف یخچال، اختلال در دیفراست یخچال و مواردی از این دست است. برای رفع مشکل کار کردن مداوم یخچال می‌بایست تکنسین تعمیر یخچال ال جی در محل حضور یافته و تمامی این احتمالات را بررسی کند.

در طول این بررسی علت اصلی یکسره کار کردن یخچال فریزر ال جی شناسایی شده و به بهترین شکل ممکن رفع می‌شود. برای تماس با کارشناسان تعمیرات یخچال ال جی می‌توانید از طریق راه‌های درج شده در بخش «تماس با ما» اقدام نمایید. پیشنهاد می‌شود در طول این تماس اطلاعاتی مثل سابقه تعمیر تلویزیون، نشانه‌های خرابی تلویزیون و مواردی از این دست را با کارشناسان مربوطه در میان بگذارید.

سر و صدای یخچال ال جی

سر و صدای غیر عادی یخچال، همیشه نشان دهنده بروز مشکل است و باید آن را جدی گرفت. ممکن است این مشکل، تنها شل شدن مخزن تخلیه آب باشد و به سادگی برطرف شود. اما به همان اندازه هم احتمال خرابی قطعات داخلی وجود دارد؛ بنابراین از کنار این مسئله، ساده عبور نکنید.

معمولا دلیل اصلی صدای یخچال، تراز نبودن آن است؛ پس اول این مورد را بررسی کرده و مطمئن شوید که یخچال به درستی نصب شده است. پس از آن باید موتور فن اواپراتور را بررسی کنید که البته کار شما نیست و نیاز به دخالت تعمیرکار دارد.

معمولا در اثر فرسودگی و درنتیجه عدم رسیدگی و سرویس نکردن دوره ای یخچال، موتور فن اواپراتور خشک و فرسوده می شود و صدای آزار دهنده یخچال را ایجاد می کند. فن یخچال و پروانه های آن، موتور فن کندانسور و کمپرسور  هم دیگر قطعاتی هستند که برای تعمیر یخچال ال جی و سایر برندها در این شرایط، بررسی و تعمیر یا تعویض می شوند.

خنک نکردن یخچال  lg

خنک نکردن یخچال ال جی و دیگر برندها ممکن است به مرور زمان، موجب فاسد شدن مواد غذایی شود. به همین دلیل، باید این مسئله هرچه زودتر، عیب یابی کرده و برطرف نمایید. عواملی همچون تنظیم نبودن دما، خرابی درب و بسته نشدن آن و خرابی قطعاتی همچون کمپرسور و رله کمپرسور، دلایل اصلی بروز این مشکل هستند. اگر مطمئن شدید که دما به درستی تنظیم شده و درب و لاستیک آن نیز مشکلی ندارند، برای تعمیر یخچال ال جی از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

یخ زدن وسایل داخل یخچال

اگر دمای ترموستات یخچال تنظیم نباشد، ممکن است وسایل داخل آن منجمد شوند. البته عوامل دیگری همچون کثیف بودن کویل های کندانسور در پشت یخچال هم باعث بروز چنین وضعیتی می شود. بنابراین ممکن است با تنظیم مجدد دما و یا تمیز کردن کویل ها مشکل برطرف شود. اما اگر خرابی ترموستات و ترمیستور باعث یخ زدن مواد و وسایل داخل یخچال شده باشد، باید برای تعمیر یخچال ال جی، با تعمیرکاران مجرب و ماهر تماس بگیرید.

تعمیر فن یخچال ال جی

واحد تعمیرات یخچال ال جی

کاربران گرامی انواع یخچال های ال جی می توانند با سپردن دستگاه خود به واحد تعمیرات یخچال LG ، از عیب یابی و تعمیر صحیح آن آسوده خاطر باشند. به خاطر داشته باشید که بسیاری از عیوب یخچال فقط باید در دست تعمیرکاران و کارشناسان زبده تعمیر یخچال قرار گیرند تا با پیشرفت روزافزون تکنولوژی های بکار رفته در آن از آسیب های جدی و جبران نشدنی ناشی از این عیوب جلوگیری شود.

سرویس های تخصصی ارائه شده در واحد تعمیرات یخچال ال جی

  • تعمیر ترموستات یخچال ال جی
  • تعمیرات مربوط به برفک زدن یخچال ال جی
  • تعمیر دمپر یخچال ال جی
  • تعمیرات مرتبط به نشتی یخچال ال جی
  • تعمیرات درب یخچال ال جی
  • تعمیر فن یخچال ال جی
  • تعمیر فیلتر آب یخچال ال جی
  • تعمیر کمپرسور یخچال ال جی
  • تعمیر و تعویض لامپ یخچال ال جی
  • تعمیرات آب سرد کن و یخ ساز یخچال ال جی

نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی ، با سرلوحه قرار دادن ارکان مشتری مداری در راستای رضایت مشتریان گرامی فعالیت می کند. این مرکز مجهز به واحد CRM یا ارتباط با مشتریان می باشد. وظیفه واحد ارتباط با مشتریان بررسی دقیق تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی ال جی می باشد. با وجود صرف سرمایه‌گذاری‌های هنگفت بعضی از شرکت‌ها، واحدهای مدیریت ارتباط با مشتریان آن ها بسیار محدود است و این امر اثر منفی در سازمان خواهد گذاشت.

از دیگر نکات مثبت این نمایندگی، ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر برای خدمات خود می باشد که کیفیت بالای خدمات را تضمین میکند. رضایت شما کاربران گرامی مهم ترین انگیزه ی ما در ارائه ی خدماتی در خور شما عزیزان می باشد. نمایندگی ال جیِ مرکز سخت افزار ایران با شعب متعدد در تهران و کرج مشغول فعالیت است. در صورت نیاز به دریافت خدمات از سوی این نمایندگی می توانید در صفحه مرتبط اطلاعات تماس را پیدا کرده و با این مرکز تماس بگیرید.

سوالات متداول تعمیرات یخچال ال جی

ارور 22 در یخچال ال جی چیست؟

خطای 22 در یخچال ال جی نشان دهنده مشکل در رله کمپرسور است و نیاز به تعمیرات دارد. جهت دریافت خدمات کافیست با واحد نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی تماس بگیرید.

وقتی یخچال کار نمی کند اولین چیزی که باید بررسی شود چیست؟

اولین کاری که باید انجام دهید این است که بررسی کنید منبع تغذیه برق یخچال شما به درستی کار می کند یا خیر. مطمئن شوید که هیچ یک از دوشاخه ها یا سیم کشی ها شل یا آسیب دیده ندیدند و بررسی کنید که پریز برق همچنان کار می کند. اگر در آن قسمت همه چیز خوب به نظر می رسد، ممکن است مشکل از خود یخچال ال جی باشد.

5/5 (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 3 =