اشتراک گذاری

رفع بوی بد یخچال با تکنیک‌های کلیدی

اگر از خانم‌های خانه‌دار بپرسید که چه چیزی بیشتر از همه آن‌ها را آزار می‌دهد، بی‌شک پاسخی که از آن‌ها می‌شنوید “بوی بد یخچال” است. درواقع زمانی که مواد غذایی را بدون اینکه درون ظرف‌های جداگانه‌ در بسته‌ای قرار دهیم، درون یخچال و کنار یکدیگر نگهداری می‌کنیم، موجب می‌شویم که یخچال بوی بد و آزاردهنده‌ای بگیرد. اگر چنین مشکلی برای شما هم پیش آمده است و نمی‌دانید چطور باید آن را برطرف کنید، ادامه این مطلب را از دست ندهید چرا که قرار است با یک مطلب پر از نکات خانه‌ داری جهت رفع بوی بد یخچال همراه شما باشیم. لازم به یادآوری است که کارشناسان در واحد تعمیرات یخچال ال جی آماده پاسخگویی به سوالات شما در 24 از شبانه روز می باشد.

بهترین روش‌های رفع بوی بد یخچال

از بین بردن بوی بد یخچال با جوش شیرین

یکی از روش‌های معتبر و ارزان قیمت برای از بین بردن بوی بد یخچال که اکثر خانم‌های کهنه کار در خانه‌داری با آن آشنایی دارند، استفاده از جوش شیرین است؛ تنها کافیست که یک لیوان بردارید و آن را با جوش شیرین پر کرده و در گوشه یخچال بگذارید.  با این روش می‌توانید خیلی سریع بوی بد یخچال خود را از بین ببرید چراکه جوش شیرین، بوی بد یخچال را به خود جذب می‌کند.

از بین بردن بوی بد یخچال با وانیل

شاید تعجب کنید اما استفاده از عصاره وانیل یکی دیگر از روش‌های رفع بوی بد یخچال است؛ یک توپک پنبه را در عصاره وانیل قرار داده و سپس آن را در یک کاسه کوچکی قرار دهید و درون یخچال خود بگذارید تا بوی بد آن از بین برود.

از بین بردن بوی بد یخچال با لیمو

می‌توانید از لیمو هم برای رفع بوی بد یخچال فریزر استفاده کنید، تنها کافیست که لیمو را ببرید و آن را درون کاسه‌ای در یخچال قرار دهید؛ البته فراموش نکنید که حداقل یک هفته یک بار باید لیمویی که داخل یخچال گذاشته‌اید را عوض کنید.

از بین بردن بوی بد یخچال با لیمو

می‌توانید از لیمو هم برای رفع بوی بد یخچال فریزر استفاده کنید، تنها کافیست که لیمو را ببرید و آن را درون کاسه‌ای در یخچال قرار دهید؛ البته فراموش نکنید که حداقل یک هفته یک بار باید لیمویی که داخل یخچال گذاشته‌اید را عوض کنید.

از بین بردن بوی بد یخچال با سرکه

سرکه خاصیت عجیب و غریبی در رفع بوی بد یخچال دارد؛ جهت از بین بردن بوی بد یخچال فریزر با استفاده از سرکه می‌توانید یک لیوان را تا نصفه از سرکه پر کنید و درون یخچال خود قرار دهید.

از بین بردن بوی بد یخچال با قهوه

یکی دیگر از روش‌های رفع بوی بد یخچال که مطمئناً نمی‌دانستید، استفاده از قهوه است. شما می‌توانید با قرار دادن یک فنجان پودر قهوه درون یخچال یا حتی با استفاده از چند دانه قهوه در قفسه‌های یخچال به طور کامل بوی بد آن را از بین ببرید.

از بین بردن بوی بد یخچال با سیب‌زمینی

استفاده از سیب‌زمینی هم برای از بین بردن بوی بد یخچال کارساز است؛ تنها کافیست که یک سیب‌زمینی را بردارید، پوست آن را بکنید و آن را درون یخچال قرار دهید تا معجزه رفع بوی بد یخچال با سیب‌زمینی را ببینید؛ البته باید هر دو یا سه روز یک بار سیب‌زمینی را عوض کنید تا بوی یخچال از بین برود.

راهکارهای جلوگیری از بو گرفتن یخچال

  • غذاها را در ظروف در بسته نگهداری کنید.
  • ماهی یک بار یخچال خود را تمیز کنید.
  • گوشت و سبزیجات را چک کنید و از خراب نشدن آن‌ها مطمئن شوید.

نمایندگی یخچال ال جی

نمایندگی یخچال ال جی به عنوان تنها نمایندگی رسمی یخچال فریزر ال جی، خدمات ویژه‌ای را در زمینه فروش و تعمیرات تخصصی این دستگاه به کاربران ارائه می‌دهد؛ بنابراین اگر قصد خریداری یخچال ال جی را دارید، می‌توانید به یکی از شعبه‌های نمایندگی یخچال ال جی مراجعه کنید و درصورتی که به خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی این مرکز نیاز دارید، می‌توانید با نمایندگی مجاز ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز جهت ارائه این خدمات به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =