اشتراک گذاری

آموزش باز کردن قفل کودک لباسشویی ال جی

شاید این اتفاق برای شما هم افتاده باشد که وقتی لباسشویی در حال شست و شوی لباس‌ها است و هر کدام از کلیدهای آن را فشار می‌دهید هیچ عکس‌العملی از این دستگاه نمی‌بینید؛ درواقع هر چقدر تلاش می‌کنید هیچ یک از کلیدهای لباسشویی کار نمی‌کنند؛ جالب است بدانید که یکی از رایج‌ترین مواردی که موجب بروز این مشکل می‌شود، فعال شدن قفل کودک ماشین لباسشویی است؛ درواقع وقتی قفل کودک ماشین لباسشویی فعال می‌شود، هیچ یک از کلیدهای آن کار نمی‌کنند. 

شاید شما هم به صورت تصادفی قفل کودک ماشین لباسشویی را فعال کرده‌اید و موجب بروز چنین مشکلی شده‌اید؛ بنابراین خیلی نگران نباشید، شما می‌توانید با غیرفعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی این مشکل را برطرف کنید اما چگونه؟ در ادامه این مطلب نحوه باز کردن قفل کودک لباسشویی ال جی را به شما آموزش می‌دهیم پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

باز کردن قفل کودک لباسشویی ال جی

وظیفه قفل کودک در لباسشویی چیست؟

همانطور که اشاره کردیم با فعال شدن قفل کودک ماشین لباسشویی همه کلیدهای لباسشویی غیر فعال می‌شوند؛ درواقع قفل کودک در لباسشویی یک سطح حفاظتی برای جلوگیری از تغییر تنظیمات شستشو توسط کودکان است.

از کجا بفهمیم قفل کودک لباسشویی ال جی فعال شده است؟

زمانی که قفل کودک لباسشویی فعال می‌شود، کد CL بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی LG نمایش داده می‌شود؛ بنابراین اگر کد CL را بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی مشاهده کردید آن را با ارور یا خطاهایی که هنگام بروز مشکلی در لباسشویی بر روی نمایشگر آن نمایش داده می‌شود، اشتباه نگیرید؛ CL یک ارور نیست بلکه یک کد است که نشان می‌دهد قفل کودک لباسشویی فعال شده است برای رفع این کد و غیر فعال کردن قفل کودک لباسشویی ال جی باید با نحوه باز کردن قفل کودک لباسشویی ال جی آشنا شوید که در ادامه به آن اشاره کرده‌ایم.

فعال ردن قفل کودک لباسشویی ال جی

نحوه باز کردن قفل کودک لباسشویی ال جی

برای باز کردن قفل کودک لباسشویی ال جی تنها کافیست که دکمه CHILD LOCK را به مدت 3 تا 5 ثانیه نگه دارید؛ سپس قفل کودک لباسشویی غیر فعال شده و به راحتی می‌توانید از هر کدام از کلیدهای لباسشویی استفاده کنید. توجه داشته باشید که در برخی از مدل‌های لباسشویی ال جی ساز و کار غیر فعال کردن قفل کودک متفاوت است به گونه‌ای که باید دکمه PREWASH را به مدت 3 تا 5 ثانیه نگه دارید تا قفل کودک لباسشویی ال جی غیر فعال گردد؛ در برخی از مدل‌های قدیمی لباسشویی ال جی که کلید CHILD LOCK وجود ندارد نیز باید دکمه‌های TEMP و Options را هم‌زمان به مدت 3 تا 5 ثانیه نگه دارید تا قفل کودک غیر فعال شود.

پیشنهاد سایت به شما برای مطالعه : علت خاموش شدن ناگهانی لباسشویی حین کار چیست؟
آموزش باز کردن قفل کودک لباسشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در محل

در صورت بروز هرگونه مشکلی برای ماشین لباسشویی ال جی می‌توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌ها و متخصصان این مرکز جهت عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی این دستگاه به محل مورد نظر اعزام شوند؛ تکنسین‌های متخصص نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی پس از تماس شما با این مرکز در محل مورد نظر حاضر شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیرات این دستگاه را با سرعت و کیفیت بالایی به شما ارائه می‌دهند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی به عنوان تنها نمایندگی رسمی ماشین لباسشویی ال جی از تکنسین‌های مجربی برخوردار است که به خوبی با تمامی مشکلات لباسشویی ال جی و نحوه برطرف کردن آن‌ها آشنایی دارند؛ بنابراین می‌توانند پروسه عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی این دستگاه را با سرعت و کیفیت بالایی پشت سر بگذارند و با تست و بررسی نهایی لباسشویی ال جی از رفع مشکلات آن اطمینان حاصل کرده و این دستگاه را بدون کوچک‌ترین مشکلی مانند روز اول در اختیار شما قرار دهند.

3.7/5 (26 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 7 =