تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می ‌گیرد که با تمامی قطعات این محصول آشنایی دارند و به دلیل گذراندن تخصصی تعمیر و قادر به رفع تمامی اختلالات ایجاد شده در آن می باشند.این دوره ها پس از وارد شدن هر مدل جدید تلویزیون برگزار می شوند و تعمیرکاران با گذراندن این دوره ها، توانایی رفع هر گونه ایرادی را پیدا می کنند.

به خاطر داشته باشید که در صورت بروز هرگونه اختلال، خرابی و نقص در عملکرد تلویزیون، تعمیرات این دستگاه حتما باید در مراکز مجاز و یا نمایندگی های ال جی انجام گیرد زیرا تعمیرات تخصصی تلویزیون LG در مراکز غیرمجاز و به دست افراد مبتدی ممکن است باعث ایجاد اختلالات دیگر و یا خرابی کل تلویزیون شما شود.

هزینه ی تعمیر تلویزیون ال جی

هزینه ی تعمیر تلویزیون ال جی بسته به نوع ایراد موجود در دستگاه، شدت خرابی و مدل تلویزیون متغیر است. در این بین آنچه حائز اهمیت است نحوه ی بازیابی کارایی سیستم می باشد. فراموش نکنید که استفاده از قطعات تقلبی زمانی که تعویض قطعه ی خاصی ضروری است، می تواند به مرگ کامل تلویزیون ختم شود. بنابراین ریسک مراجعه به مراکز تعمیراتی ناشناس را جدی بگیرید و با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی تماس حاصل فرمایید. خاطرنشان می نماییم که نمایندگی رسمی ال جی بالاترین سطح از خدمات تخصصی را طبق پارامترهای استاندارد و مناسب ترین تعرفه ی قیمتی امکان پذیر عرضه می کند.

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل

یکی از خدمات سرویس نمایندگی تعمیرات ال جی در مرکز سخت افزار ایران، سرویس تعمیرات تلویزیون در محل یا منزل می باشد. با وجود این سرویس نیاز به نقل و انتقال تلویزیون برای عیب یابی و تعمیر نیس و کارشناسان تعمیر با حضور در منزل می توانند تعمیرات دستگاه را به انجام برسانند.

تیم اعزامی به محل، شامل برترین متخصصین تعمیرات تلویزیون بوده و می توانند کلیه مشکلات این محصول را در اسرع وقت برطرف کند. این تیم با در اختیار داشتن بهترین تجهیزات و ابزار آلات تعمیر، به بررسی و تعمیر تخصصی دستگاه مورد نظر می پردازد. با وجود واحد تعمیرات تلویزیون ال جی در محل می توانید از به طور حضوری بر مراحل تعمیر نظارت داشته و از نحوه تعمیر اطمینان خاطر داشته باشید.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی مرجعی است که می توانید کلیه سرویس ها و خدمات حوزه تعمیرات این دستگاه را از بخش های مختلف آن دریافت نمایید. این مرکز در راستای عملی کردن شعار مشتری مداری و ارائه سرویس های بی نقص به کاربران، واحدهای تعمیرات را به پیشرفته ترین ابزار روز دنیا در حوزه تعمیرات تلویزیون lg مجهز کرده است. به سبب این اقدام و نیز بهره مندی از نیروهای زبده و کاربلد، نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیراتی شناخته می شود.

کارشناسان این مرکز پس از بررسی دقیق و عیب یابی تلویزیون، بخش های آسیب دیده آن را شناسایی می کنند. سپس ضمن ترمیم یا تعویض قطعات معیوب، عملکرد دستگاه را به حالت عادی باز می گردانند. گفتنی است تیم تعمیرات تلویزیون ال جی انواع مدل های تلویزیون این برند اعم از ال سی دی، ال ای دی، پلاسما و … را تحت پوشش خدمات ترمیمی خود قرار می دهند

.تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر مین برد تلویزیون ال جی

چرا تلویزیون ال جی به طور ناگهانی خاموش می‌شود؟ یکی از دلایل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی، خرابی مین برد است. مین برد به عنوان یکی از مهم‌ترین قطعات تلویزیون، بار پردازش تمامی عملیات‌هایی که در این دستگاه انجام می‌شود را به دوش می‌کشد و از همه مهم‌تر، وظایف هر یک از قطعات و اجزاء تلویزیون را تعیین می‌کند؛ بنابراین بدیهی است که در صورت خرابی مین برد، تمامی پردازش‌هایی که توسط این قطعه انجام می‌شوند متوقف شده و این دستگاه ناگهان خاموش شود.

در صورتی که شما هم با چنین مشکلی در تلویزیون خود مواجه شدید، عیب‌یابی و تعمیر مین برد تلویزیون ال جی را به نمایندگی تعمیرات تلویزیون lg بسپارید؛ تنها کافیست که با این مرکز تماس بگیرید تا نیروهای متخصص آن به محل مورد نظر اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون ال جی در محل را به شما ارائه دهند.

  • تعمیر برد پاور تلویزیون ال جی

یکی دیگر از دلایل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی، خرابی برد پاور این دستگاه است. البته آسیب‌دیدگی برد پاور تلویزیون، نشانه‌های دیگری هم مانند روشن و خاموش شدن تلویزیون، چشمک زدن چراغ تلویزیون و روشن نشدن آن، دیر روشن شدن تلویزیون و روشن نشدن تلویزیون و توقف بر روی چراغ پاور را نیز به همراه دارد. برد پاور که به آن منبع تغذیه نیز می‌گویند، نقش مهمی را در تلویزیون بازی می‌کند به گونه‌ای که روشن شدن این دستگاه را مدیون برد پاور یا منبع تغذیه هستیم؛ چراکه برد پاور برق 220 ولت شهری را دریافت می‌کند و آن را به برق مورد نیاز برای استفاده اجزاء و قطعات تلویزیون تبدیل کرده و در نهایت به اجزاء تلویزیون انتقال می‌دهد.

از این‌رو موجب می‌شود که تلویزیون روشن شده و شروع به کار کند. از آن جایی که این قطعه دائماً با برق 220 ولت شهری سر و کار دارد امکان آسیب‌دیدگی آن به دلیل بروز نوسانات برق وجود دارد. لذا می‌توان گفت که دلیل اصلی خرابی برد پاور، نوسانات برق است. با تعمیر برد پاور تلویزیون ال جی یا تعویض آن در صورت نیاز، مشکل خاموش شدن ناگهانی دستگاه برطرف می شود.

  • تعمیر برد تی کان تلویزیون ال جی

دلیل نمایش خطوط عمودی بر روی تصویر تلویزیون ال جی چیست؟ چرا رنگ تصویر در تلویزیون ال جی رو به قرمزی و سفیدی است؟ چرا تلویزیون ال جی صدا دارد اما هیچ تصویری ندارد؟ این مشکلات همه نشانه‌های خرابی برد تی کان هستند. درواقع برد تیکان یکی دیگر از مهم‌ترین اجزاء تلویزیون است که نقش بسزایی در نمایش تصویر در تلویزیون دارد. همانطور که اشاره کردیم مین‌ برد مانند یک مدیر وظایف و مسئولیت‌های هر یک از اجزاء و قطعات تلویزیون را تعیین می‌کند. از این‌رو همیشه نقش پردازش تصویر را برعهده برد T-con می‌گذارد به گونه‌ای که برد تی کان داده‌ را از مین برد دریافت کرده و به پردازش آن می‌پردازد؛ سپس داده را به فلت پنل COF جهت نمایش بر روی نمایشگر تلویزیون ارسال می‌کند.

با این وجود می‌توان گفت که برد تیکان رابط بین مین برد و فلت پنل COF است که اگر با اختلالی روبه‌رو شود، موجب می‌شود که تصویر اصلاً نمایش داده نشود یا رنگ آن رو به قرمزی و سفیدی برود و یا اینکه یکسری خطوط عمودی بر روی صفحه نمایش تلویزیون نمایش داده شوند. برای رفع این مشکلات، نیاز به تعمیر برد تی کان تلویزیون ال جی می باشد.

  • تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی

یکی دیگر از عواملی که موجب می‌شود تلویزیون ال جی صدا داشته باشد اما تصویر نداشته باشد، خرابی بک لایت تلویزیون ال جی است اما بک لایت چیست؟ در تلویزیون‌های ال سی دی برای تشکیل نور پس زمینه و نمایش تصویر از لامپ‌های فلورسنت استفاده میشده است. اما به تدریج با پیشرفت صنعت تلویزیون‌سازی، لامپ‌های ال ای دی جایگزین لامپ‌های فلورسنت شدند و تلویزیون‌های ال ای دی را به وجود آوردند.

فرقی نمی‌کند که تلویزیون ال سی دی باشد یا ال ای دی؛ به هر حال لامپ‌های فلورسنت در تلویزیون ال سی دی و لامپ‌های ال ای دی در تلویزیون LED به صفحه‌ای نیاز دارند تا بر روی آن قرار بگیرند و نور پس‌زمینه در تلویزیون را برای نمایش تصویر فراهم کنند. به این صفحه که نگهدارنده لامپ‌های فلورسنت و ال ای دی است، بک لایت تلویزیون می‌گویند. گاهی اوقات این خود شما هستید که مسئول خرابی بک لایت تلویزیون هستید. چراکه استفاده بیش از اندازه از تلویزیون و همچنین افزایش نور بک لایت در تنظیمات تلویزیون، موجب خرابی و حتی سوختن آن می‌شود. تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی باید با استفاده از ابزار ویژه و توسط تعمیرکاران دوره دیده و حرفه ای انجام شود.

  • تعمیر یا تعویض پنل تلویزیون ال جی

نمایش خطوط عمودی و نمایش چندین نقطه سیاه بر روی تصویر تلویزیون ال جی نشان‌دهنده خرابی پنل، مهم‌ترین و گران‌ترین قطعه این دستگاه است. مهم‌ترین عواملی که موجب خرابی پنل تلویزیون ال جی و دیگر برندها می‌شوند، وارد شدن ضربه به این قطعه و آبخوردگی آن است. بنابراین اگر دوست ندارید که موجب خرابی پنل تلویزیون خود شوید و هزینه زیادی را جهت تعویض آن پرداخت کنید، از وارد شدن ضربه به پنل تلویزیون و همچنین آبخوردگی آن جلوگیری کنید.

شایع‌ترین عاملی که موجب آبخوردگی پنل تلویزیون می‌شود، اسپری کردن مایع تمیز‌کننده به صورت مستقیم بر روی صفحه نمایش تلویزیون است؛ به شما توصیه می‌کنیم که برای تمیز کردن صفحه نمایش تلویزیون از یک دستمال کاملاً خشک و تمیز استفاده کنید و مایع تمیز‌کننده را بر روی دستمال اسپری کرده و سپس آن را به آرامی بر روی صفحه نمایش تلویزیون بکشید؛ درنهایت نیز با یک دستمال خشک و تمیز دیگر مجدداً صفحه نمایش تلویزیون را پاک کنید تا هیچ رطوبتی بر روی آن باقی نماند.

  • تعویض فلت COF تلویزیون ال جی

همانطور که اشاره کردیم فلت پنل COF وظیفه نمایش تصویر بر روی پنل تلویزیون را دارد به گونه‌ای که مین برد داده‌ها را برای پردازش به برد تیکان ارسال کرده و برد تیکان نیز پس از پردازش آن‌ها را به فلت COF ارسال می‌کند؛ درنهایت نیز این فلت پنل، تصاویر را بر روی پنل یا همان صفحه نمایش تلویزیون نمایش می‌دهد. در صورتی که فلت پنل COF با مشکلی روبه‌رو شود تصاویر به صورت بهم‌ریخته بر روی صفحه نمایش تلویزیون نمایش داده می‌شوند؛ چراکه این فلت صفحه تلویزیون را به دو بخش بزرگ تقسیم کرده و هر یک از این دو بخش را به سه بخش دیگر تقسیم می‌کند از این‌رو پنل تلویزیون را به 6 ستون مجزا تقسیم کرده و داده‌های هر ستون را تامین و مدیریت می‌کند.

در صورتی که این قطعه با مشکلی روبه‌رو شود مدیریت داده‌های هر یک از این 6 ستون از دست آن خارج شده و موجب بهم‌ریختگی تصویر در تلویزیون می‌شود. بنابراین باید در اسرع وقت اقدام به تعویض فلت COF تلویزیون ال جی کنید تا مشکل برطرف شود.

  • تعمیر صدای تلویزیون ال جی

اگر با اجرای درست تنظیمات و چک کردن همه موارد موثر در پخش صدا به این نتیجه رسیدید معلوم می شود مشکل چیزی فراتر از این حرف ها است و باید با مرکز تعمیر تلویزیون ال جی تماس بگیرید. رفع این مشکل تنها از عهده یک تعمیرکار ماهر و یک مرکز معتبر بر می آید.

در صورت وجود اختلال در مین برد صدای تلویزیون ال جی در نمی آید. پس با تعمیر مین برد این مشکل را می توان حل کرد. در صورتی که قطع صدای تلویزیون ال جی ناشی از خرابی بلندگو باشد، بلندگوها باید تعویض شوند، این تعویض باید از سوی یک مرکز معتبر و مجاز که آرشیوی مجهز از قطعات جانبی اصل و اورجینال در اختیار دارد، انجام شود.

تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی

برای نور زمینه ی تلویزیون ال سی دی از لامپ های فلورسنت استفاده می شود اما در تلویزیون های ال ای دی از لامپ های کوچک ال ای دی استفاده می کنند. همچنین تلویزیون های ال ای دی از مصرف برق کمتری نسبت به تلوزیون های ال سی دی برخوردار هستند.

تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی به دلیل پیچیدگی های ساختاری آن نیاز است که حتما توسط متخصصان و کارشناسان مجرب انجام شود. متخصصان واحد تعمیرات تلویزیون به دلیل بهره مندی از اطلاعات کامل تعمیراتی می توانند این دستگاه را در مدت زمانی کوتاه تعمیر کنند.

در شرایطی مانند شکستگی یا ترک خوردن نمایشگر، تنها راه موجود برای تعمیر، تعویض پنل است. هرچند در برخی موارد ممکن است هزینه تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی از هزینه خرید یک تلویزیون نو بیشتر باشد. در صورت نیاز به سرویس‌های تعمیر و عیب یابی تلویزیون، می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش تلویزیون ال جی

خدمات پس از فروش تلویزیون ال جی ، نصب و راه اندازی و رفع عیوب عملکردی این دستگاه را شامل می شود. وقتی شما هریک از مدل های این محصول را خریداری کردید، همکاران ما در نمایندگی ال جی مرکز سخت افزار ایران همچنان پاسخگوی شما عزیزان می باشند. اگر در عملکرد تلویزیون شما مشکلی به پیش آمد، می توانید ضمن مراجعه به نمایندگی ال جی، از تخصصی ترین خدمات پس از فروش این محصول بهره مند گردید.

شما می توانید از طریق تماس با این نمایندگی راهنمایی های لازم را از مشاورین مجرب ما دریافت نمایید. اگر مشکل تلویزیون شما رفع نشد، تیم تعمیرات تلویزیون ال جی به منزل شما اعزام شده و در قالب خدمات پس از فروش تلویزیون ال جی ، به تعمیر تخصصی این محصول می پردازند.

تعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی

با حضور در مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی می توانید تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر ال سی دی ال جی را دریافت کنید.در صورت وجود امکان تعمیر تلویزیون، قطعات معیوب با نمونه‌های اورجینال جایگزین شده و در غیراینصورت، تعویض پنل معیوب با یک نمونه اورجینال توسط کارشناسان تعویض انجام میگیرد.

عیب یابی شامل تست قطعات و کنترل کیفیت دستگاه می شود و در واحد تعمیرات ال سی دی تلویزیون ال جی عیب یابی صحیح پیش از شروع به تعمیر اهمیت ویژه ای دارد. در میان اشکالات ایجاد شده در پنل ال سی دی، ایرادهایی که در اثر ضربه و عوامل مشابه (خراش یا ساییدگی) ایجاد می شود قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل تعمیر در این حالت تعویض کامل پنل تلویزیون است.

اگر ال سی دی تلویزیون شما به هر دلیلی دچار شکستگی شد و می توانید برای تعویض آن به مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی مراجعه کرده یا با استفاده سرویس در محل از تلویزیون خود رفع ایراد نمایید

.

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+