اشتراک گذاری

تعویض ال سی دی لپ تاپ ال جی

لپ تاپ های ال جی از جمله دستگاه های دیجیتال برند با سابقه ی LG هستند که قابلیت های به روز فراوانی را ارائه می دهند. با وجود قابلیت های مدرن و ساختار باکیفیت، این تجهیزات ممکن است بر اثر عوامل مخربی چون ضربه، آب خوردگی، نفوذ مایعات شیمیایی و یا حمله ی ویروس ها دچار اختلال شوند. البته استفاده ی اصولی و مراقبت لازم از دستگاه می تواند تا حد بسیار زیادی از بروز خرابی ها و مشکلات متعدد در لپ تاپ ال جی جلوگیری کند.

به هر حال فارغ از مدت زمان استفاده از لپ تاپ های ال جی و نوع ایراد پیش آمده در آن ها، گاهی تعمیر لپ تاپ ، امری اجتناب ناپذیر است. در این میان خرابی ال سی دی لپ تاپ ال جی نیز از مشکلات رایجیست که می تواند دردسرساز گردد. به طور کلی صفحه ی نمایش لپ تاپ ازلایه های مختلفی تشکیل شده است. زمانی که صفحه ی نمایش لپ تاپ تحت فشار قرار می گیرد و یا ضربه می خورد احتمال دارد هر یک از لایه های داخلی صفحه ی نمایش از جمله ال سی دی دچار آسیب گردند.

تعویض ال سی دی لپ تاپ ال جی زمانی ضروری است که ایراد وارد شده به مانیتور سیستم شدید بوده و تنها راه باقی مانده جهت بازیابی کیفیت دستگاه، همان تعویض ال سی دی لپ تاپ LG باشد. در چنین شرایطی کارشناسان ما در نمایندگی رسمی ال جی پس از بررسی دستگاه و شناسایی مدل آن، فرآیند جایگزینی را با نمونه ی اورجینال مشابه انجام می دهند.

تعویض ال سی دی لپ تاپ ال جی در محل

چه زمانی نیاز به تعویض ال سی دی لپ تاپ ال جی داریم؟

همان طور که اشاره شد عمده ترین دلیل پیدایش نیاز به تعویض ال سی دی لپ تاپ ال جی اصابت ضربه و وجود شکستی در این ناحیه از سیستم رایانه ای لپ تاپ است. به جز وجود ترک های حاصل از شکستگی فرآیند تعویض ال سی دی لپ تاپ LG در صورت مشاهده ی موارد زیر نیز الزامیست:

  • سیاه شدن و یا تغییر رنگ ناگهانی مانیتور لپ تاپ
  • نفوذ مایعات در بخش مانیتور لپ تاپ
  • کم نور شدن مانیتور
  • ظهور خطوط موازی بر روی صفحه ی نمایش لپ تاپ
  • سوختگی پیکسل در اثر نوسانات برق
  • از کار افتادگی بخشی از صفحه ی نمایش
  • صورتی شدن آنی تصاویر در مانیتور لپ تاپ

این مطلب را نیز مطالعه کنید : مشکلات تصویر لپ تاپ

تعمیر یا تعویض ال سی دی لپ تاپ ال جی

برای تشخیص ضرورت تعویض ال سی دی لپ تاپ ال جی می توانید کارایی صفحه ی نمایش لپ تاپ را با استفاده از یک مانیتور خارجی تست کنید. برای این کار لپ تاپ را به یک مانیتور خارجی از طریق پورت VGA متصل کنید. اگر لپ تاپ شروع به کار کرد و مانیتور وصل شده به آن روشن شد، بدان معناست که مشکل موجود مرتبط با صفحه نمایش می باشد و باید ال سی دی لپ تاپ را تعویض کرد.

در این راستا اگر خطوط مواج در صفحه نمایش خارجی نشان داده ‌شود، احتمالا مشکل مربوط به مادربرد لپ تاپ است. به هر حال مشکل هر چه باشد نمایندگی رسمی ال جی ضمن به کارگیری دانش به روز کارشناسان خود و بهره گیری از آرشیوی از قطعات داخلی اورجینال لپ تاپ های ال جی کلیه ی اختلالات مرتبط با این سیستم های رایانه ای را در بالاترین سطح کیفی ممکن مرتفع می سازد.

نمایندگی رسمی ال جی

نمایندگی رسمی ال جی مرکزی تخصصی است که نیاز مراجعه ی اجباری به مراکز تعمیراتی نامعتبر را از بین می برد. این مرکز ضمن استفاده از دانش به روز کارشناسان خود همواره آماده ی خدمت رسانی در راستای فروش و تعمیر انواع محصولات کمپانی با سابقه ی ال جی می باشد. خدمات تخصصی نمایندگی مجاز ال جی دارای هیچ گونه محدودیتی نبوده و تمامی مشکلات و اختلالات ساختاری تولیدات ال جی را در دو حوزه ی نرم افزاری و سخت افزاری در بر می گیرد. ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی نیز از دیگر ویژگی های بارز نمایندگی ال جی می باشد که استفاده از دستگاهی بی نقص را تضمین می نماید.

5/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 19 =