تعمیرات موبایل ال جی

تعمیر موبایل ال جی یکی از خدمات تخصصی نمایندگی ال جی است که توسط کارشناسان و متخصصان زبده این مرکز به کاربران ارائه می‌گردد. البته نمایندگی موبایل ال جی علاوه‌بر ارائه خدمات تعمیر محصولات ال جی به ارائه سرویس‌های بی‌نظیری در زمینه فروش محصولات ال جی و خدمات پس از فروش می‌پردازد. از این‌رو اگر قصد خریداری محصولات ال جی و تعمیرات آن‌ها را داشتید می‌توانید به یکی از شعب نمایندگی ال جی مراجعه کنید.

تعمیر گوشی ال جی

خدمات تخصصی تعمیر موبایل ال جی

تعمیر موبایل ال جی به مهارت و تخصص بالایی نیاز دارد از این‌رو سپردن تعمیرات موبایل ال جی به مراکز غیر استاندارد و غیر مجاز تصمیم بسیار اشتباهی است چراکه تعمیرکاران غیر حرفه‌ای نه تنها نمی‌توانند پروسه عیب‌یابی را به طور دقیق انجام دهند بلکه هیچ یک از مشکلات دیوایس شما را برطرف نمی‌کنند حتی شاید موجب بروز مشکلات بیشتری در آن شوند.

از این‌رو به شما پیشنهاد می‌کنیم تعمیر موبایل LG خود را به کارشناسان نمایندگی ال جی که از مهارت و تخصص بالایی برخوردار هستند بسپارید. در ادامه شما را با خدمات تخصصی این مرکز در زمینه تعمیر موبایل ال جی آشنا خواهیم کرد.

  • تعمیر ال سی دی موبایل ال جی

یکی از مشکلاتی که برای برخی از کاربران موبایل ال جی اتفاق می‌افتد، آسیب‌ دیدگی ال سی دی آن است. به گونه‌ای که هنگام کار کردن با موبایل خود متوجه می‌شوند که تاچ آن کار نمی‌کند یا اینکه بخشی از صفحه نمایش سیاه شده‌ است و خطوط رنگی بر روی آن افتاده‌اند. رایج‌ترین علت آسیب‌دیدگی ال سی دی موبایل ال جی و بروز چنین مشکلاتی برای آن وارد شدن ضربه به صفحه نمایش موبایل و یا آبخوردگی گوشی ال جی است.

یکی از خدمات تخصصی تعمیر موبایل ال جی که توسط کارشناسان نمایندگی ال جی ارائه می‌شود، تعمیر و تعویض ال سی دی موبایل ال جی است از این‌رو درصورت آسیب رسیدن به صفحه نمایش موبایل ال جی می‌توانید با اطمینان خاطر موبایل خود را به کارشناسان این مرکز بسپارید و آن را مانند روز اول تحویل بگیرید.

  • تعمیر باتری موبایل ال جی

می‌توان گفت که اکثر کاربران موبایل خرابی باتری این دیوایس را تجربه کرده‌اند. چراکه پس از گذشت مدت زمانی خرابی باتری موبایل کاملا طبیعی است و نیاز به تعویض دارد. البته اگر به درستی از آن استفاده کنیم می‌توانیم طول عمر باتری موبایل خود را افزایش دهیم.

حتما بخوانید: ترفند های کاهش مصرف باتری موبایل های اندرویدی

برای مثال بهتر است هنگامی که موبایل در حال شارژ شدن است از آن استفاده نکنید و زمانی که میزان شارژ آن به 20 درصد می‌رسد آن را شارژ کنیم. از نشانه‌های خرابی باتری موبایل ال جی می‌توان به خاموش شدن ناگهانی گوشی، داغ شدن بیش از حد موبایل ال جی و خالی شدن سریع شارژ باتری آن اشاره کرد. درصورتی که موبایل ال جی شما نیز چنین علائمی دارد به این معنا است که باتری دیوایس شما خراب شده است.

  • تعمیر اسپیکر موبایل ال جی

درصورتی که هیچ صدایی از اسپیکر موبایل شما شنیده نمی‌شود یا صدا همراه با خش خش و کاملا بی‌کیفیت پخش می‌شود، مطمئن باشید که اسپیکر موبایل شما با مشکل روبه‌رو شده است. در خوشبینانه‌ترین حالت ممکن اختلالات نرم‌افزاری و تجمع گرد و خاک در اسپیکر موجب اختلال در عملکرد آن می‌شوند اما گاهی اوقات نیز نفوذ رطوبت به داخل اسپیکر و ضربه خوردن موجب بروز مشکلاتی در آن می‌شود.

درصورتی که آسیب وارد شده به اسپیکر جدی نباشد با تعمیر می‌توان مشکلات آن را برطرف کرد اما درصورتی که آسیب وارد شده به اسپیکر جدی باشد و تعمیر آن کارساز نباشد باید آن را تعویض کرد. یکی دیگر از خدمات تخصصی نمایندگی ال جی تعمیر و تعویض اسپیکر موبایل ال جی است.

  • تعمیر دوربین موبایل ال جی

اختلال در عملکرد دوربین موبایل ال جی می‌تواند دلایل مختلف نرم‌افزاری و سخت‌افزاری داشته باشد که دلیل اصلی آن پس از بررسی دوربین موبایل ال جی و عیب‌یابی توسط کارشناسان و متخصصان نمایندگی ال جی مشخص می‌گردد. از نشانه‌های خرابی دوربین موبایل ال جی می‌توان به کار نکردن فلاش گوشی، تار و بی‌کیفیت بودن دوربین گوشی و نمایش صفحه‌ای سیاه در دوربین اشاره کرد. متخصصان نمایندگی ال جی که از مهارت بالایی در زمینه تعمیر موبایل ال جی برخوردار هستند پس از عیب‌یابی دقیق دوربین موبایل ال جی به صورت حرفه‌ای آن را تعمیر می‌کنند و در اختیار شما قرار می‌‌دهند.

هزینه تعمیر موبایل ال جی

هزینه ی تعمیر موبایل ال جی

هزینه تعمیر گوشی معمولا یکی از نگرانی های کاربران است. تا وقتی که موبایل به صورت کامل عیب یابی نشود، نمی توان در مورد هزینه تعمیر آن نظر قطعی داد. معمولاباید مبلغ قابل توجهی را بابت تعمیرات گوشی و به ویژه تعویض قطعات آن پرداخت کنید. تیم تعمیرات موبایل نمایندگی ال جی مرکز سخت افزار ایران، اول گوشی شما را به صورت دقیق و کامل بررسی کرده و اجزای آسیب دیده آن را شناسایی می کنند.

سپس هزینه تعمیر به صورت کلی و با توجه به شدت و نوع خرابی قطعات تخمین زده شده و به شما اعلام میگردد. هزینه تعمیر موبایل ال جی، در صورتی که قطعات آسیب ندیده باشند و ایراد نرم افزاری باشد، زیاد بالا نیست. اما اگر قطعات آسیب دیده باشند و به ویژه در صورت تعویض آنها، باید خودتان را برای پرداخت مبلغ بالایی آماده کنید.

نمایندگی ال جی

می‌توان از سرویس‌ها و خدمات نمایندگی ال جی به فروش و تعمیرات انواع محصولات ال جی به صورت کاملا حرفه‌ای اشاره کرد. از این‌رو اگر قصد خرید هر یک از محصولات برند ال جی را دارید می‌توانید به نمایندگی ال جی مراجعه کنید تا ضمن خرید محصولی باکیفیت از خدمات پس از فروش این مرکز نیز بهره‌مند شوید. علاوه‌بر این می‌توانید تعمیر هر یک از دستگاه‌های ال جی خود را با اطمینان خاطر به کارشناسان مجرب این نمایندگی بسپارید