قوانین و مقررات

تعمیرگاه  مجاز ال جی با تکیه بر متخصص ترین کارشناسان و تکنسین ها و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ابزار آلات در بالاترین سطح کیفی آماده ارائه خدمات به مراجعین محترم در اقصی نقاط کشور می باشد. مجهز بودن امکانات این مجموعه به آرشیوی جامع از لوازم یدکی اورجینال از بروزترین تجهیزات و لوازم یدکی به همراه مجرب بودن کادر تعمیر مسبب این گردیده تا  کیفیت و پویایی در بالاترین سطح در خدمات عرضه شده به دو اصل لاینفک در تعمیرگاه مجاز ال جی تعیین گردد.

در مرکز تعمیرات ال جی تلاش شده تا پشتوانه مورد نیاز جهت ارائه برترین خدمات کیفی و تکریم ارباب رجوع با وضع قوانین صریح، مهیا گردد. قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ال جی، توسط مدیریت این مجموعه تدوین شده است و مهم ترین اصل در آنها تأمین خواست، نیاز و رضایت مراجعان محترم می باشد.

صبر و شکیبایی تکنسین های ما در حین کار و ارائه‌ راهنمایی ‌های مورد نیاز به مراجعین گرامی، از دلایل موفقیت این مرکز در حیطه خدمات ‌رسانی بوده‌‌اند. کاربران عزیز می ‌توانند با مراجعه به نمایندگی فروش ضمن بهره‌ مندی از خدمات ارائه شده در حوزه فروش، با به‌کارگیری مشاوره ‌ها و راهنمایی های کارشناسان و متخصصانِ حاضر در این مجموعه، بهترین تصمیمات را در زمینه خرید محصولات ال جی اتخاذ نمایند.

کادر این مرکز با معرفی هر مدل جدید از سوی شرکت سازنده، به آنالیز تکنولوژی ها و فناوری های نوین بکار رفته در هر مدل جدید می پردازند و تاثیرگذارترین ترفندهای تعمیر را مطابق با استانداردهای روز جهان برای آن شناسایی می کنند؛ از همین روست که خدمات عرضه شده در مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی انتخاب نخست بسیاری از کاربران این دستگاه است و دارندگان سایر دستگاه های ال جی بی هیچ دغدغه و آشفتگی خاطری با بروز هر گونه اختلال در دستگاه هایشان به مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی مراجعه می کنند.

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]

قوانین ومقررات تعمیرگاه مجاز ال جی بدین طریق می باشد:

 • مراجعین گرامی باید در اعلام عیوب دستگاه به کادر مجموعه دقت لازم را مبذول نمایید. توجه نمایید که کارشناسان صرفا عیوب عنوان شده توسط مشتری را مرتفع خواهند نمود و مسئولیتی در قبال سایر عیوب نمی پذیرند .
 • تکنسین های تعمیرگاه مجاز ال جی پس از انجام بررسی های لازم و طی مراحل شناسایی عیب، هزینه ی تقریبی جهت تعمیر قطعه و همچنین نکات لازم را در خصوص قطعه ی معیوب به اطلاع مشتریان گرامی عرض می نمایند.
 • در صورت رضایت مراجعه کننده گرامی، کارشناسان تعمیرگاه مجاز ال جی، اقدام به تعمیر می­نمایند .
 • در صورتی که هزینه ی تعمیر دستگاه کمتر از ۸۰۰۰۰۰ ریال باشد ، مراحل تعمیر بدون هماهنگی انجام می پذیرد.
 • ممکن است بسته به حجم کار با توجه به مورد تعمیراتی در مرکز تعمیرگاه مجاز ال جی، حداقل زمان برای بررسی و عیب یابی دستگاه برآورد هزینه و تعمیر دستگاه تا یک هفته طول بکشد.به همین جهت در صورت نیاز طی هر یک از مراحل تعمیر،  کارشناسان تعمیرگاه مجاز ال جی مراتب لازم را به اطلاع مشتریان خواهند رساند،  لذا به تماس مشتریان گرامی نیازی نیست .
 • بعد از طی شدن  روند تعمیر قطعه و آماده شدن دستگاه، کادر تعمیر گاه مجاز ال جی با مشتریان گرامی تماس حاصل کرده و وضعیت نهایی دستگاه و آماده بودن دستگاه را به مشتری اعلام می نمایند.
 • در صورتی که مراجعه کننده گرامی به ادامه ی مراحل تعمیر تمایلی نداشته باشد، تعمیرات متوقف شده و با توجه به نوع دستگاه هزینه ای جهت عیب یابی از مشتری اخذ خواهد شد .
 • پس از به پایان رسیدن مراحل تعمیر و عدم مراجعه ی مشتری جهت تحویل دستگاه ، تعمیرگاه مجاز ال جی تا یک ماه دستگاه را به صورت امانت نگهداری می نماید. پس از گذشت یک ماه ، ال جی سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت .
 • در صورتی که دستگاه ال جی قبل از مراجعه به این مرکز در مراکز دیگری باز شده و یا حتی تعمیر گشته است، حتما این موضوع را به اطلاع کارشناسان تعمیرگاه مجاز ال جی برسانید. در غیر اینصورت این مرکز مسئولیتی در قبال عواقب احتمالی نمی پذیرد .
 • کارشناسان تعمیرگاه مجاز ال جی پس از تعمیر دستگاه،  آن را تست کرده و در سلامت کامل به مشتری تحویل می دهند . لذا از مراجعین گران قدر خواهشمندیم در هنگام تحویل دستگاه دقت لازم را به عمل آورند ؛ مهلت تست دستگاه تا ۱۰ روز امکان پذیر خواهد بود.
 • به دلیل اینکه در هنگام پذیرش دستگاه امکان تست کامل قطعات میسر نمی باشد، تعمیرگاه مجاز ال جی مسئولیتی در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب ذکر نشده توسط مشتری نمی پذیرد .
 • دستگاه های آب خورده و ضربه خورده ممکن است در حین تعمیر عیوب خود را نشان دهند، لذا بروز مشکل در هنگام تعمیر  کاملا طبیعی بوده و این مرکز تعهدی در قبال آن ندارد .
 • تعمیرگاه مجاز ال جی، مسئولیتی در قبال لوازم جانبی مانند ؛ کیف ، گارد ، مموری کارت ، سیم کارت و… نمی پذیرد .
 • اگر دستگاه شما گارانتی تعمیر مرکز دیگری را دارد ، دستگاه درصورت باز شدن در این مرکز از گارانتی ساقط شده و در صورت تحویل دستگاه به این مرکز باید هزینه های تعمیر را بپردازید .
 • تعمیرگاه مجاز ال جی هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود روی دستگاه ندارد .
 • مهلت تست قطعات تعویض شده در این مرکز ۴۸ ساعت می باشد .
 • در هنگام مراجعه به تعمیرگاه مجاز ال جی قبضی که شامل قوانین مرکز بوده به مشتری تحویل داده می شود . در این قبض علاوه بر نام مشتری ، آدرس و شماره ی تماس ، قسمتی با عنوان اظهارت مشتری وجود دارد که به مشتریان گرامی این امکان را می دهد تا عیوب دستگاه خود را شرح دهند . قسمت بعدی که بسیار مهم می باشد بخش توضیحات است  که توسط کارشناسان فنی تکمیل خواهد شد . دارنده ی این قبض صاحب دستگاه محسوب می گردد ، و باید در مراجعات بعدی و هنگام تحویل دستگاه آن را همراه داشته باشد .