اشتراک گذاری

چگونه گوشی ال جی را به کامپیوتر وصل کنیم؟

همه ما زمانی که حافظه گوشی پر می‌شود، اطلاعات آن را به کامپیوتر انتقال می‌دهیم؛ گاهی اوقات هم برای حفظ امنیت اطلاعاتی که در گوشی داریم یا برای جلوگیری از پاک شدن و از دست رفتن آن‌ها، اطلاعات گوشی را به کامپیوتر انتقال می‌دهیم. برای انجام این کار نیاز داریم تا گوشی خود را به کامپیوتر متصل کنیم اما چگونه؟ ادامه این مطلب را از دست ندهید تا با نحوه اتصال گوشی ال جی به کامپیوتر آشنا شوید و از این طریق بتوانید گوشی ال جی خود را به کامپیوتر متصل کنید.

چگونه گوشی ال جی را به کامپیوتر وصل کنیم؟

نحوه اتصال گوشی ال جی به کامپیوتر

  • اتصال گوشی ال جی به کامپیوتر با کابل USB

یکی از ساده‌ترین و البته کاربردی‌ترین روش‌های اتصال گوشی ال جی به کامپیوتر استفاده از کابل USB است؛ به گونه‌ای که یک سر کابل USB را به گوشی و سر دیگر آن را به کامپیوتر متصل می‌کنید. با اتصال گوشی LG به کامپیوتر با کابل USB علاوه‌بر اینکه می‌توانید تمامی اطلاعات داخل گوشی خود را درون کامپیوتر ببینید، می‌توانید اطلاعات گوشی را به راحتی به کامپیوتر منتقل کنید یا برعکس. البته نکته‌ای که باید رعایت کنید، این است که پس از اتصال گوشی به کامپیوتر با کابل USB، باید زبانه صفحه گوشی را پایین بکشید و گزینه Media Device یا MTP را انتخاب کنید؛ این گزینه اتصال گوشی به کامپیوتر و دیدن اطلاعات گوشی در کامپیوتر را امکان‌پذیر می‌سازد.

  • اتصال گوشی ال جی به کامپیوتر با بلوتوث

یکی دیگر از روش‌های اتصال گوشی ال جی به کامپیوتر، استفاده از قابلیت بلوتوث است. اکثر موبایل‌های ال جی دارای قابلیت بلوتوث هستند و همینطور اکثر کامپیوترها نیز به این آپشن مجهز شده‌اند؛ البته درصورتی که کامپیوتر شما قدیمی است و فاقد قابلیت بلوتوث می‌باشد، می‌توانید از یک دانگل بلوتوث برای آن استفاده کنید. برای هماهنگ‌سازی بلوتوث در موبایل و کامپیوتر ابتدا باید بلوتوث گوشی را روشن کنید و سپس بلوتوث کامپیوتر را از مسیر Start > Settings > Devices > Bluetooth & Other Devices فعال کنید.

حالا برای اتصال موبایل ال جی به کامپیوتر بر روی گزینه Add Bluetooth Or Other Devices کلیک کنید. اکنون کامپیوتر تلاش می‌کند تا گوشی شما را پیدا کند و پس از نمایش نام گوشی شما در لیست دستگاه‌هایی که بلوتوث آن‌ها روشن است، فرآیند جفت‌سازی آغاز می‌شود؛ سپس دو کد مشابه هم در صفحه نمایش گوشی و هم در صفحه نمایش کامپیوتر نمایش داده می‌شود که نیاز به تایید شما دارد؛ حالا گوشی به کامپیوتر متصل شده است از این‌رو به راحتی می‌توانید تمامی اطلاعات گوشی خود را درون کامپیوتر ببینید و آن‌ها را به کامپیوتر انتقال دهید یا برعکس.

نمایندگی رسمی ال جی

نمایندگی رسمی ال جی، ارائه دهنده خدمات فروش و تعمیرات تخصصی انواع دستگاه‌های ال جی می‌باشد. بنابراین کاربرانی که به خرید دستگاه‌های ال جی علاقه‌مند هستند یا به دنبال مرکز معتبری برای سپردن تعمیرات دستگاه مورد نظر خود به آن می‌گردند، می‌توانند با مراجعه حضوری به یکی از شعب نمایندگی فروش و تعمیرات ال جی از خدمات این مرکز استفاده کنند. البته امکان استفاده از سرویس در محل جهت عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی لوازم خانگی ال جی نیز وجود دارد.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =