اشتراک گذاری

تعویض ال سی دی تبلت ال جی

صفحه نمایش تبلت از سه جزء شامل: ال سی دی، تاچ و گلس تشکیل شده است. درواقع ال سی دی زیر تاچ و تاچ زیر گلس قرار گرفته است. البته منظور ما از گلس، همان لایه پلاستیکی که صفحه نمایش را در مقابل خط و خش محافظت می‌کند و به عنوان یکی از لوازم جانبی تبلت فروخته می‌شود، نیست. بلکه منظور ما از گلس، لایه شیشه‌ای ضد خش است که برای محافظت از ال سی دی و تاچ توسط کارخانه سازنده بر روی این مجموعه پرس می‌شود.

تعویض ال سی دی تبلت ال جی چه زمانی لازم است؟

 

گاهی اوقات به دلیل وارد شدن ضربه یا فشار نه چندان سنگین به صفحه نمایش تبلت، متوجه می‌شوید که چندین ترک بر روی آن به وجود آمده است اما صفحه نمایش همچنان کار می‌کند. در این صورت تنها گلس ال سی دی تبلت شکسته است و نیاز به تعویض دارد. البته اگر علاوه‌بر ایجاد ترک و شکستگی‌هایی بر روی صفحه نمایش تبلت، عملکرد ال سی دی آن نیز مختل شود به این معناست که کل مجموعه گلس، تاچ و ال سی دی آسیب‌دیده است و باید کل قطعات تاچ و ال سی دی تبلت را تعویض کرد.

درصورتی که شما هم با این مشکل روبه‌رو شده‌اید، بهتر است به نمایندگی تعمیرات تبلت ال جی مراجعه کنید تا تکنسین‌های این مرکز پس از عیب‌یابی دقیق درصورتی که تنها گلس آسیب‌دیده بود آن را تعویض کنند. در غیر این صورت اگر کل مجموعه تاچ و ال سی دی با مشکل روبه‌رو شده بود، خدمات تعویض LCD تبلت ال جی را به شما ارائه دهند.

تعویض ال سی دی انواع مدل های تبلت ال جی

 

مهم‌ترین ویژگی که تبلت‌های ال جی دارند، برخوردار بودن از کیفیت ساخت بالا است. البته کیفیت ساخت بالا به این معنا نیست که تبلت‌های ال جی به هیچ‌وجه خراب نمی‌شوند و نیاز به تعمیرات ندارند. درواقع استفاده نادرست یا بروز اتفاقات ناخواسته مانند وارد شدن ضربه یا فشار به هر دستگاهی موجب خرابی آن می‌شود. رایج‌ترین قطعه‌ای که در تبلت ال جی در اثر وارد شدن ضربه دچار آسیب‌دیدگی می‌شود، ال سی دی این دستگاه است اما جای نگرانی نیست.

تکنسین‌های نمایندگی ال جی با بررسی و عیب‌یابی دقیق ال سی دی تبلت ال جی، تعویض یا تعمیرات تخصصی تبلت را انجام می‌دهند و مشکلات این قطعه را به صورت تخصصی برطرف می‌کنند. خوشبختانه هیچ محدودیتی در زمینه تعمیر و تعویض ال سی دی تبلت‌های ال جی در نمایندگی ال جی وجود ندارد. کارشناسان و نیروهای حرفه‌ای این مرکز خدمات تعویض ال سی دی انواع تبلت‌های ال جی از تعویض ال سی دی تبلت ال جی مدل جی پد 8.3 گرفته تا تعویض LCD تبلت ال جی مدل v500 را به کاربران ارائه می‌دهند.

تعمیر تبلت در نمایندگی تبلت ال جی

 

خدمات نمایندگی تبلت ال جی، تنها به تعویض ال سی دی این دستگاه محدود نمی‌شود بلکه خدمات تعمیرات تخصصی انواع مدل‌های تبلت ال جی نیز توسط این مرکز به کاربران تبلت ال جی ارائه داده می‌شود. بنابراین درصورت بروز هرگونه مشکلی برای تبلت ال جی خود می‌توانید، تعمیرات تخصصی این دستگاه را به نمایندگی تبلت ال جی بسپارید. نمایندگی ال جی از تکنسین‌های متخصصی تشکیل شده است که ضمن عیب‌یابی دقیق تبلت ال جی به تعمیرات حرفه‌ای این دستگاه می‌پردازند.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =