اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر ظرفشویی ال جی

از وقتی که ماشین ظرفشویی به عنوان یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی وارد آشپزخانه‌ها شده است دیگر لازم نیست مانند گذشته وقت زیادی را برای شستن ظرف‌ها تلف کنیم یا بعد از گرفتن میهمانی دائم به این فکر کنیم که چطور باید این همه ظرف را بشوییم. خیلی راحت می‌توانیم با قرار دادن ظرف‌ها در ماشین ظرفشویی زحمت شستن آن‌ها به گردن ماشین ظرفشویی بیندازیم. بنابراین هم در زمان خود صرفه‌جویی کرده‌ایم و هم در مصرف آب. به همین دلیل است که ماشین ظرفشویی در اکثر خانه‌ها نقش پررنگی دارد.

در حال حاضر برندهای متعددی در بازار تولید ماشین ظرفشویی در حال رقابت با یکدیگر هستند که یکی از مطرح‌ترین آن‌ها برند ال جی است. ال جی نه تنها در زمینه تولید انواع لوازم خانگی نقش پررنگی دارد بلکه در زمینه تولید ماشین ظرفشویی نیز یک گام جلوتر از سایر برندها است چراکه ماشین ظرفشویی‌هایی که این برند تولید می‌کند از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

البته کیفیت بالا موجب نمی‌شود که ماشین ظرفشویی ال جی از عواملی که ممکن است موجب خرابی آن شوند در امان باشد. بنابراین احتمال خرابی و تعمیر ظرفشویی ال جی نیز وجود دارد اما نباید تعمیر آن را به هر کسی سپرد. متخصص‌ترین مرکز تعمیرات ظرفشویی ال جی، نمایندگی تعمیرات ال جی IHC است که در ادامه بیشتر با این مرکز و خدمات آن آشنا خواهید شد.

[us_separator][us_image image=”4527″ size=”full” align=”center”][us_separator]

خدمات تخصصی تعمیر ظرفشویی ال جی

[us_separator size=”small” show_line=”1″ color=”primary”]

تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی ال جی

می‌توان گفت که یکی از مهم‌ترین قطعات ماشین ظرفشویی، پمپ تخلیه آن است. همانطور که از نام این قطعه پیداست، وظیفه پمپ تخلیه ظرفشویی تخلیه کردن آب کثیف است تا آب تمیز وارد ماشین ظرفشویی شود. عوامل مختلفی مانند شکستن یا گرفتگی شیلنگ ماشین ظرفشویی، خرابی پروانه پمپ، خرابی کاسه نمد، قطع شدن سیم‌های پمپ و … می‌توانند موجب بروز اختلال در عملکرد پمپ تخلیه ظرفشویی شوند. توجه داشته باشید که درصورت خرابی پمپ تخلیه ظرفشویی، ماشین ظرفشویی شما یا روشن نمی‌شود یا ناگهان متوقف می‌شود.

[us_separator size=”small” show_line=”1″ line_width=”50″ color=”primary”]

تعمیر برد ظرفشویی ال جی

تنها دلیل روشن نشدن ماشین ظرفشویی، خرابی پمپ تخلیه آن نیست، گاهی اوقات خرابی برد ظرفشویی نیز موجب بروز این مشکل می‌شود. برد ماشین ظرفشویی وظیفه مدیریت و کنترل تمامی بخش‌های این دستگاه را برعهده دارد از این‌رو مهم‌‌ترین قطعه ماشین ظرفشویی، برد آن است.

درصورتی که برد ظرفشویی به موقع مورد عیب‌یابی و تعمیر قرار بگیرد می‌توان مشکل آن را برطرف کرد اما درصورتی که تعمیر آن به تعویق انداخته شود یا به درستی عیب‌یابی نشود، ممکن است نیم‌ سوز شود یا به صورت کامل بسوزد که در این صورت تعمیر برد ظرفشویی کارساز نیست و به تعویض نیاز دارد.

[us_separator size=”small” show_line=”1″ line_width=”50″ color=”primary”]

تعمیر موتور شستشوی ظرفشویی ال جی

به لطف موتور شستشوی ظرفشویی، عملیات آب‌کشی ظروف در ماشین ظرفشویی انجام می‌شود. از این‌رو درصورتی که هیچ گونه آبی در ماشین ظرفشویی جریان نداشته باشد یا هیچ آبی در آن اسپری نشود به معنای خرابی موتور شستشوی ظرفشویی ال جی است. البته خرابی موتور شستشوی ظرفشویی موجب تولید صداهای عجیب در ماشین ظرفشویی نیز می‌شود.

[us_separator size=”small” show_line=”1″ line_width=”50″ color=”primary”]

تعمیر هیتر ماشین ظرفشویی ال جی

در پایین محفظه ماشین ظرفشویی، قطعه‌ای وجود که وظیفه گرم کردن آب را برعهده دارد از این‌رو موجب می‌شود ظرف‌ها به خوبی شسته شوند. نام این قطعه هیتر است که خراب شدن آن را می‌توان از اروری که در پنل ظرفشویی نمایش داده می‌شود فهمید. حتی اگر ظرف‌ها به خوبی در ماشین ظرفشویی شسته نشدند به احتمال زیاد هیتر ظرفشویی دچار اختلال شده است و به تعمیر نیاز دارد.

[us_separator size=”small” show_line=”1″ line_width=”50″ color=”primary”]

تعمیر ظرفشویی ال جی در منزل

اگر از کاربران ماشین ظرفشویی ال جی هستید می‌توانید از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی که توسط نمایندگی تعمیرات ال جی به کاربران ارائه می‌گردد بهره‌مند شوید. یکی از این خدمات ویژه تعمیر ظرفشویی ال جی در منزل است. از این‌رو تنها کافیست که با نمایندگی تعمیرات ال جی تماس بگیرید تا این مرکز کارشناسان و مهندسین خود را به منزل شما اعزام کند و آن‌ها خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی LG را به صورت کاملا تخصصی به شما ارائه دهند.

[us_separator][us_image image=”4527″ size=”full” align=”center”][us_separator]

نمایندگی تعمیرات ال جی IHC

نمایندگی تعمیرات ال جی در جلب رضایت و اعتماد کاربران پیشتاز است چراکه این مجموعه از نیروهای مجرب و زبده‌ای برخوردار است که در تعمیرات انواع دستگاه‌های ال جی مهارت باورنکردنی دارند. به همین دلیل کاربران، هر یک از دستگاه‌های خود را با اطمینان خاطر و بدون هیچ گونه نگرانی جهت تعمیرات تخصصی به کارشناسان نمایندگی ال جی می‌سپارند. اگر شما هم یکی از کاربران دستگاه‌های ال جی هستید می‌توانید با مراجعه به شعب نمایندگی تعمیرات ال جی از خدمات فوق‌العاده این مرکز در زمینه تعمیرات حرفه‌ای بهره‌مند شوید.

خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+