اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیرات یخچال ال جی

یکی از خدمات تخصصی کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی ال جی ، تعمیرات یخچال ال جی می باشد. تیم عیب یابی و تعمیر یخچال ال جی در تلاش اند تا با در دست داشتن بهترین ابزارآلات تعمیر، خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهند. تعمیر وسیله ای مانند یخچال نیازمند تخصص و تجربه بالاست که این تخصص و تجربه در اختیار تیم تعمیرات یخچال LG قرار دارد.

رایج ترین اشکالات یخچال های ال جی نظیر داشتن صداهای غیرطبیعی ، پاره شدن واشر درب یخچال فریزر ال جی ، درست کار نکردن یخساز یخچال ال جی ، مصرف کردن زیاد برق توسط یخچال ال جی ، کار نکردن کمپرسور یخچال ال جی ، یخ زدگی یخچال ال جی ، نبود آب در مخزن یخچال ال جی و … توسط کارشناسان مرکز تعمیر یخچال ال جی در کمترین زمان ممکن و به بهترین نحو انجام می شود.

[us_separator][us_image image=”4559″ size=”full” align=”center”][us_separator]

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران شامل تمامی سرویس‌های مرتبط با تعمیرات یخچال LG از جمله ساید بای سای ال جی ، یخچال فریزرهای چند درب و یخچال های تک درب ال جی و … می‌گردد که این خدمات همراه با گارانتی و ضمانت نامه معتر انجام می گیرد.

مهندسان و کارشناسان فعال در نمایندگی ال جی تهران به دلیل داشتن تخصص و تجربه بالا در زمینه ی تعمیر یخچال ، توانایی هرگونه عیب یابی و تعمیرات مربوط به یخچال را دارند. دو راه برای دریافت خدمات مرتبط با تعمیر یخچال ال جی در تهران وجود دارد. راه اول مراجعه به نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران و تحویل یخچال معیوب به کارشناسان تعمیر است. در این شیوه تمامی عملیات مورد نیاز جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه در تعمیرگاه مرتفع می گردد.

راه دوم این است که دارنده دستگاه درخواست خود را تحت عنوان تعمیر یخچال ال جی در محل انجام می دهد و تعمیرکار در محل حضور می یابد. در این روش بعد از مشخص کردن نوع اشکال و اختلال پیش آمده در یخچال خود، باید آدرسی که قرار است تعمیرکار به آن اعزام گردد و شماره همراه خود را ثبت کنید. کارشناسان تعمیر پس از ثبت درخواست توسط متقاضی، به آدرس ذکر شده مراجعه کرده و تعمیرات تخصصی مربوط به دستگاه شما را روی آن انجام می دهد.

[us_separator]

هزینه تعمیر یخچال ال جی

قیمت نهایی تعمیرات یخچال ال جی یا هر برند دیگری، به شدت و نوع آسیب دیدگی قطعات بستگی دارد. کارشناسان تعمیر در محل یخچال lg، دستگاه را به خوبی عیب یابی می کنند تا خرابی و منشأ آن را شناسایی کنند. سپس بر حسب این که کدام قطعات، چه اندازه آسیب دیده اند و قابل ترمیم هستند یا نه، هزینه تعمیر یخچال ال جی را برآورد می نمایند. اگر مسئله تنها با ترمیم قطعات برطرف شود، لازم نیست مبلغ زیادی پرداخت کنید. اما گاهی مشکل جدی تر بوده و نیاز به تعویض یک یا چند قطعه می باشد. در این صورت قیمت قطعه جدید هم به هزینه نهایی اضافه می شود.

[us_separator]

خدمات تعمیر یخچال ال جی

[us_separator]

تعمیر کمپرسور یخچال ال جی

کمپرسور یخچال ال جی قطعه ای حیاتی و مهم در این دستگاه است. وظیفه کمپرسور این است که گاز را داخل کانال های اوپراتور گردانده و  آن را فشرده کند. در واقع می توان گفت که در اثر فعالیت کمپرسور، مواد غذایی در داخل یخچال خنک شده و از فاسد شدن محفوظ می مانند.

خرابی این قطعه می تواند تاثیرات منفی زیادی بر عملکرد یخچال بگذارد و کابران این یخچال ال جی را با مشکلاتی مواجه سازد. به همین دلیل تعمیر کمپرسور یخچال ال جی در تعمیرات یخچال اهمیت ویژه ای داشته و بررسی و ترمیم آن باید توسط تعمیرکاران زبده تیم تعمیرات یخچال ال جی انجام گیرد.

[us_separator]

تعمیر ترموستات یخچال lg

تعمیر ترموستات یخچال باید سریع انجام شود؛ در غیر این صورت عملکرد دستگاه مختل شده و قطعات در معرض آسیب دیدگی جدی قرار می گیرند. نحوه کار ترموستات به این ترتیب است که در صورت افزایش دمای یخچال، پیغامی به کمپرسور صادر می کند. کمپرسور پس از دریافت پیام، هوای سرد را افزایش داده و از این طریق، دمای یخچال را تحت کنترل قرار می دهد. پس از طی شدن این چرخه، کمپرسور خاموش می شود. بنابراین در شرایطی که عملکرد کمپرسور معیوب شده و یخچال به صورت ناگهانی خاموش می شود، باید ترموستات را بررسی کرده و در صورت نیاز، این قطعه را ترمیم یا تعویض نمایید. البته در بیشتر موارد ترموستات قابل ترمیم نیست و تکنسین های تعمیرات یخچال ال جی، این قطعه را با نمونه جدید جایگزین می کنند.

[us_separator]

تعمیر دمپر یخچال ال جی

یکی از قطعاتی که ممکن است در روند تعمیرات یخچال ال جی و سایر برندها نیاز به ترمیم یا تعویض داشته باشد، دمپر است. خرابی دمپر، سرمای یخچال را  کاهش می دهد و به دنبال آن، ممکن است مواد غذایی داخل یخچال فاسد شوند. با توجه به این که کاهش سرمای یخچال دلایل دیگری هم دارد، باید اول از سالم بودن دیگر قطعات مطمئن شد. روند تعمیر دمپر به این ترتیب است که اول باید اطراف یخچال و داخل آن تخلیه شود تا تعمیرکار راحت تر به دمپر دسترسی داشته باشد.

پس از آن درپوش دمپر بررسی شده و در صورت نیاز تمیز می شود. اگر امکان تعمیر این قطعه وجود داشته باشد این کار انجام می شود؛ اما معمولا شرایط به گونه ای است که باید دمپر تعویض شود تا چرخه تبرید یخچال به حالت عادی بازگردد. البته اولویت همکاران ما تعمیر دمپر یخچال ال جی است؛ اما در صورت نیاز به تعویض، دمپر جدید حتما اورجینال است تا عملکرد درستی در یخچال داشته باشد.

[us_separator]

تعمیر فن یخچال ال جی

یکی دیگر از خدمات تخصصی واحد تعمیرات یخچال ال جی، تعمیرات مرتبط با فن این دستگاه است. در یخچال های امروزی معمولا از فن های مختلفی استفاده می شود. توجه داشته باشید که فن های قدیمی با ولتاژ برق شهری کار می کردند و تک ولتاژ بودند و با روشن شدن یخچال، کارایی این فن ها به صورت حداکثری بود، اما برد الکترونیک یخچال در فن هایی که در یخچال های جدید تعبیه شده است، وظیفه دارد که قدرت جریان باد را کنترل کند. تعمیر فن یخچال ال جی از آن جهت اهمیت دارد که در صورت خرابی و کار نکردن این قطعه سرماسازی در یخچال انجام نمی شود.

[us_separator]

واحد تعمیرات یخچال ال جی

کاربران گرامی انواع یخچال های ال جی می توانند با سپردن دستگاه خود به واحد تعمیرات یخچال LG ، از عیب یابی و تعمیر صحیح آن آسوده خاطر باشند. به خاطر داشته باشید که بسیاری از عیوب یخچال فقط باید در دست تعمیرکاران و کارشناسان زبده تعمیر یخچال قرار گیرند تا با پیشرفت روزافزون تکنولوژی های بکار رفته در آن از آسیب های جدی و جبران نشدنی ناشی از این عیوب جلوگیری شود.

[us_separator]

سرویس های تخصصی ارائه شده در واحد تعمیرات یخچال ال جی

  • تعمیر ترموستات یخچال ال جی
  • تعمیرات مربوط به برفک زدن یخچال ال جی
  • تعمیر دمپر یخچال ال جی
  • تعمیرات مرتبط به نشتی یخچال ال جی
  • تعمیرات درب یخچال ال جی
  • تعمیر فن یخچال ال جی
  • تعمیر فیلتر آب یخچال ال جی
  • تعمیر کمپرسور یخچال ال جی
  • تعمیر و تعویض لامپ یخچال ال جی
  • تعمیرات آب سرد کن و یخ ساز یخچال ال جی
[us_separator][us_image image=”4563″ size=”full” align=”center”][us_separator]

نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی ، با سرلوحه قرار دادن ارکان مشتری مداری در راستای رضایت مشتریان گرامی فعالیت می کند. این مرکز مجهز به واحد CRM یا ارتباط با مشتریان می باشد. وظیفه واحد ارتباط با مشتریان بررسی دقیق تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی ال جی می باشد. با وجود صرف سرمایه‌گذاری‌های هنگفت بعضی از شرکت‌ها، واحدهای مدیریت ارتباط با مشتریان آن ها بسیار محدود است و این امر اثر منفی در سازمان خواهد گذاشت.

از دیگر نکات مثبت این نمایندگی، ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر برای خدمات خود می باشد که کیفیت بالای خدمات را تضمین میکند. رضایت شما کاربران گرامی مهم ترین انگیزه ی ما در ارائه ی خدماتی در خور شما عزیزان می باشد. نمایندگی ال جیِ مرکز سخت افزار ایران با شعب متعدد در تهران و کرج مشغول فعالیت است. در صورت نیاز به دریافت خدمات از سوی این نمایندگی می توانید در صفحه مرتبط اطلاعات تماس را پیدا کرده و با این مرکز تماس بگیرید.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+