اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

نکاتی پیرامون عملکرد، مشکلات، تعمیر و تعویض جاپودری لباسشویی ال جی

جاپودری ماشین لباسشویی ال جی یکی از قسمت های مهم در این دستگاه است که فضایی مخصوص جهت ریختن نرم کننده یا پودر لباسشویی است. هرگونه اختلالی در این قطعه موجب بروز ایراد در فرآیند شست و شوی لباس ها می شود. اطلاع داشتن از شیوه درست استفاده از این قطعه، موجب بهبود عملکرد و همچنین بالا رفتن عمر مفید آن شده و از بروز آسیب های بعدی نیز جلوگیری می کند. یکی از نکات مهم در ارتباط با این قطعه این است که جاپودری لباسشویی ال جی و دیگر برندها را باید پس از چندبار استفاده شست و رسوبات و مواد موجود در آن را تمیز کرد (برای اطلاع از نحوه جرم گیری محفظه لباسشویی به مقاله آموزش جرم گیری ماشین لباسشویی ال جی مراجعه نمایید). در ادامه این مقاله شما را با نکاتی در مورد عملکرد، مشکلات، تعمیر و تعویض جاپودری لباسشویی ال جی آشنا می کنیم.

[us_image image=”4572″ size=”full” align=”center”]

مشکلات رایج در جاپودری ماشین لباسشویی ال جی

جاپودری ماشین لباسشویی ال جی یکی از قطعات متحرکی است که از دستگاه خارج شده و به همین علت در معرض آسیب دیدگی های متعددی قرار دارد. از کجا می توان متوجه شد که جاپودری لباسشویی ال جی خراب شده و باید برای تعمیر آن اقدام کرد؟ یکی از نشانه های خرابی این قطعه، نشت آب از قسمت جاپودری است.

در حالت عادی و در صورتی که میزان پودر ریخته شده در جاپودری بیش از اندازه نباشد، هیچ آبی از قسمت جاپودری نشت نمی کند و اگر این مورد در هنگام کار کردن ماشین لباسشویی مشاهده شود می تواند نشانه خرابی جاپودری لباسشویی LG باشد. در این صورت باید هرچه سریع تر برای تعمیر آن اقدام کرد.

یکی دیگر از آسیب های معمول در ماشین لباسشویی، شکستن جاپودری است. ترک خوردن یا شکستگی جاپودری می تواند ناشی از ضربه یا دیگر عوامل باشد. مورد بعدی که نشان دهنده وجود ایراد در جاپودری است، عدم استفاده ماشین لباسشویی از نرم کننده است. اگر در هنگام استفاده از نرم کننده تمامی موارد لازم رعایت شده باشد و پس از پایان شست و شو مقداری نرم کننده درون جاپودری باقی بماند نیز نشان دهنده ایرادی در این قطعه است.

تعمیر جاپودری لباسشویی LG

در مواردی که جاپودری ماشین لباسشویی LG با مشکل مواجه شده یا کاربران حدس می زنند که اختلال ایجاد شده در عملکرد ماشین لباسشویی مربوط به جاپودری است، باید هر چه سریع تر نسبت به تعمیر آن اقدام نمایند. زیرا بروز ایراد در این قطعه می تواند دستگاه را با مشکلات جدی تری رو به رو کند. تعمیر جاپودری ماشین لباسشویی ال جی در دسته تعمیرات سخت قرار نمی گیرد و با کمی مهارت می توان به راحتی آن را انجام داد.

اما قویا توصیه می کنیم که اگر در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی کم تجربه هستید، از دستکاری این قطعه در منزل خودداری کرده و از یک تکنسین ماهر برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود کمک بگیرید. اگر تعمیرکار ماهر بوده و همچنین آسیب وارد شده به جاپودری لباسشویی چندان زیاد نباشد می توان به راحتی آن را ترمیم کرد و نیازی به تعویض این قطعه نیست.

تعویض جاپودری ماشین لباسشویی LG

در مواردی ممکن است آسیب وارد شده به جاپودری لباسشویی ال جی آنقدر زیاد باشد که تعمیر آن امکان پذیر نبوده یا از نظر اقتصادی به صرفه نباشد. در چنین مواردی تکنسین پیشنهاد می دهد که به جای صرف هزینه جهت تعمیر جاپودری لباسشویی LG، یک قطعه نو خریداری نموده و آن را در ماشین لباسشویی نصب کنید.

تعویض جاپودری ماشین لباسشویی علاوه بر کاهش هزینه تعمیرات در برخی موارد، موجب می شود که عمر مفید این قطعه بالاتر رفته و نسبت به قطعه معیوب تعمیر شده، در مدت طولانی تری آسیب ببیند. تعویض جاپودری لباسشویی امری تخصصی بوده و بهتر است صرفا توسط نمایندگی های مجاز و تکنسین های مجرب انجام شود.

علاوه بر آن در هنگام تعویض قطعه باید از اورجینال بودن قطعه مورد استفاده نیز اطمینان حاصل کرد؛ زیرا استفاده از قطعات تقلبی و بی کیفیت موجب ایجاد هزینه های بعدی برای کاربران می شود. نمایندگی ال جی مرکز سخت افزار ایران یکی از مراکز اصلی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی بوده و با استفاده از قطعات اورجینال، تکنسین های ماهر و ارائه گارانتی جهت خدمات، خیال کاربران را از بابت اصالت خدمات راحت کرده است.

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+