اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی چیست؟

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد که هنگام تماشای تلویزیون با خاموشی خود به خود این دستگاه دوست داشتنی روبه‌رو شوید؛ مطمئناً خیلی نگران می‌شوید و با خود فکر می‌کنید که تلویزیون شما سوخته است و راهی جزء تن دادن به خرید یک تلویزیون گران قیمت در این شرایط ناهنجار اقتصادی ندارید؛ بهتر است همه این افکار منفی را دور بریزید و با نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی تماس بگیرید.

نمایندگی تلویزیون ال جی، پس از تماس شما تکنسین‌های متخصص خود را به منزل شما اعزام می‌کند تا علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی را پیدا کرده و با تعمیرات تخصصی تلویزیون، مشکل آن را برطرف کنند؛ بنابراین هنوز هم راهی برای نجات دادن تلویزیون شما وجود دارد و لازم نیست که فکر کنید که کاملاً سوخته است و دیگر امیدی به روشن شدن آن نیست. اگر دوست دارید بیشتر با نمایندگی تلویزیون ال جی و از همه مهم‌تر دلیل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی آشنا شوید، ادامه این مطلب را دنبال کنید.

بررسی دلیل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی

خرابی برد پاور تلویزیون ال جی

اولین و مهم‌ترین علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی، خرابی یا سوختن پاور تلویزیون ال جی است. برای اینکه با برد پاور تلویزیون آشنا شوید، اول از همه باید بدانید که این قطعه نقش کلیدی در روشن شدن تلویزیون دارد از این‌رو خرابی آن ارتباط مستقیمی با خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی دارد. برد پاور، تامین‌کننده برق مورد نیاز برای روشن شدن تلویزیون است؛ درواقع برد پاور، برق 220 ولت شهری که از نوع AC است را دریافت می‌کند و از آن جایی که قطعات تلویزیون نمی‌توانند از این جریان برق با این شدت استفاده کنند، برد پاور جریان برق شهری از نوع AC را به جریان برق از نوع DC تبدیل می‌کند و برای روشن شدن تلویزیون این جریان برق را به مین برد تلویزیون منتقل می‌کند. حالا فرض کنید که برد پاور که به آن منبع تغذیه نیز می‌گویند خراب شود، دیگر جریان برق لازم برای کار کردن قطعات تلویزیون تامین نمی‌شود از این‌رو تلویزیون خود به خود خاموش می‌شود.

در صورتی که با چنین مشکلی در تلویزیون ال جی روبه‌رو شدید با نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز با حاضر شدن در آدرس مورد نظر شما به عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی برد پاور تلویزیون ال جی بپردازند و اگر که امکان تعمیر این قطعه وجود نداشت آن را تعویض کنند.

خرابی مین برد تلویزیون ال جی

دومین علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی، خرابی مین برد این دستگاه است. مین برد به نام‌های دیگری مانند: مادربرد و برد اصلی هم شهرت دارد؛ این قطعه از تلویزیون، وظیفه برقراری ارتباط بین تمامی قطعات و اجزای تلویزیون را برعهده دارد؛ بنابراین بدیهی است که خرابی مین برد تلویزیون موجب از کار افتادن کامل این دستگاه شود. رایج‌ترین و مهم‌ترین دلیل خرابی مین برد تلویزیون، استفاده از کابل‌ها یا لوازم جانبی غیر استاندارد است علاوه‌بر این وارد شدن ضربه به تلویزیون یا آبخوردگی آن نیز موجب خرابی مین برد تلویزیون می‌شود.

کارشناسان و تکنسین‌های متخصص نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی از تخصص بالایی در زمینه تعمیر مین برد تلویزیون ال جی برخوردار هستند؛ بنابراین درصورتی که نیروهای نمایندگی تلویزیون ال جی پس از عیب‌یابی دقیق این دستگاه، متوجه شوند که منشأ اصلی خاموشی تلویزیون ال جی به دلیل خرابی مین برد آن است با دقت و کیفیت بالایی به تعمیرات تخصصی این قطعه می‌پردازند.

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل

در صورت بروز هرگونه مشکلی در تلویزیون ال جی، تنها کافیست که با نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس مورد نظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی در منزل را به شما ارائه دهند. نیروهای نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی پس از حاضر شدن در محل مورد نظر به عیب‌یابی دقیق تلویزیون ال جی و برآورد هزینه تعمیرات این تلویزیون می‌پردازند؛

سپس با در جریان قرار دادن کاربر از هزینه تعمیر تلویزیون ال جی و تمایل او پروسه تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی را آغاز می‌کنند؛ درنهایت نیز جهت اطمینان از رفع مشکلات تلویزیون ال جی به تست و بررسی نهایی آن می‌پردازند؛ با این وجود می‌توانید با خیال راحت از خدمات تعمیر تلویزیون ال جی در محل توسط نمایندگی تلویزیون ال جی استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی

مهم‌ترین رمز موفقیت نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی برخوردار بودن از تکنسین‌های متخصص و مجربی است که عیب‌یابی و تعمیرات تلویزیون ال جی را با کیفیت و سرعت بالایی انجام می‌دهند. سرعت بالای تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون ال جی جهت عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی نشان‌دهنده تجربه و مهارت بالای آن‌ها در شناسایی مشکلات تلویزیون ال جی و تعمیرات این دستگاه است. بنابراین می‌توانید بدون هیچ گونه نگرانی تعمیرات تلویزیون ال جی را به تکنسین‌های متخصص نمایندگی رسمی ال جی بسپارید.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+