اشتراک گذاری

آموزش اتصال لباسشویی ال جی به گوشی

با پیشرفت روزافزون فناوری ساخت محصولات برقی، خصوصا لوازم خانگی نیز پیشرفت های زیادی دارد و این دستگاه ها با به روز رسانی های دائمی، فناوری های متعدد و متنوعی را ارائه می دهند. یکی از ویژگی هایی که در برخی لباسشویی ها، از جمله لباسشویی های جدید ال جی در دسترس است، قابلیت اتصال لباسشویی ال جی به گوشی است. وصل کردن لباسشویی ال جی به گوشی مزیت های بسیار زیادی برای کاربران دارد و قطعا کار با این لباسشویی ها را به مراتب راحت تر خواهد کرد.

کاربران می توانند با دنبال کردن مراحل ساده ای که برای استفاده از این قابلیت باید دنبال کنند، از این مزیت ها بهره ببرند. با توجه به جذابیت این مورد، در این مقاله می خواهیم به بررسی نحوه اتصال لباسشویی ال جی به گوشی و مزیت های آن بپردازیم تا کاربرانی که به این لباسشویی ها دسترسی دارند بتوانند از این قابلیت ها بهره مند شوند.

اتصال لباسشویی ال جی به گوشی

مراحل اتصال لباسشویی ال جی به گوشی

همان طور که گفته شد کاربران این دستگاه ها برای وصل کردن لباسشویی ال جی به گوشی باید چند مرحله ساده را دنبال کنند تا بتوانند از این قابلیت بهره ببرند. در درجه اول باید مطمئن شوند که لباسشویی آنها قابلیت اتصال به وای فای را دارد و از این ویژگی پشتیبانی می کنند. اگر همچین قابلیتی در دسترس باشد، می توان لباسشویی را به وای فای خانگی یا داده همراه وصل کرد.

مرحله بعدی برای انجام این کار، دانلود نرم افزار اختصاصی برای اتصال لباسشویی به گوشی است. در نهایت نیز باید بعد از نصب یک سری تنظیمات را انجام داد و بعد از روشن کردن وای فای در لباسشویی، اتصال لباسشویی ال جی به گوشی را انجام داد.

  • دانلود نرم افزار اختصاصی اتصال ماشین لباسشویی ال جی به موبایل

بعد از این که مطمئن شدید لباسشویی ال جی مورد نظر قابلیت اتصال به وای فای را دارد، باید برای اتصال لباسشویی ال جی به گوشی نرم افزار مرتبط یعنی نرم افزار Smart ThinQ را دانلود و نصب کنید. این برنامه ای است که کمپانی ال جی به صورت ویژه برای بهره مندی و استفاده از این ویژگی در لباسشویی های تولیدی این شرکت طراحی کرده است. برای دانلود این برنامه کاربران اندروید می توانند به گوگل پلی استور مراجعه کنند. کاربران iOS نیز می توانند این نرم افزار را در اپ استور دانلود و آن را روی گوشی خود نصب کنند.

بیشتر بخوانید:علت آبگیری نکردن در ماشین لباسشویی و تعمیر آن

  • تنظیم کردن نرم افزار Smart ThinQ در موبایل

در مرحله بعدی برای اتصال لباسشویی ال جی به گوشی باید وارد برنامه Smart ThinQ شد و یک سری تنظیمات را در این برنامه اعمال کرد. برای استفاده از این نرم افزار باید یک حساب کاربری در آن ایجاد کرد.

برای ایجاد این حساب کاربری نیز به داشتن یک حساب گوگل یا فیس بوک نیاز خواهید داشت. در نتیجه وارد برنامه شده و با استفاده از این اکانت ها، یک حساب کاربری در نرم افزار Smart ThinQ ایجاد کنید تا بعد از ورود به برنامه، تنظیمات مورد نظر در آن را انجام دهید.

  • روشن کردن وای فای در ماشین لباسشویی ال جی

بعد از این که برنامه روی گوشی نصب شد و تنظیمات مورد نظر در آن اعمال شد، حال باید لباسشویی را نیز جهت اتصال به گوشی آماده کرد. روی لباسشویی در صورتی که از قابلیت اتصال به وای فای پشتیبانی کند باید یک دکمه در این خصوص وجود داشته باشد.

در نتیجه می توان بعد از روشن کردن لباسشویی، دکمه وای فای یا Delay Start را به مدت سه ثانیه نگه داشت تا به این ترتیب وای فای در لباسشویی روشن شود. بعد از روشن شدن وای فای، می توان اتصال لباسشویی ال جی به گوشی را انجام داد.

  • اتصال گوشی به لباسشویی lg در برنامه Smart ThinQ

در قدم بعدی برای اتصال لباسشویی ال جی به گوشی باید مجددا وارد برنامه Smart ThinQ شده و در این برنامه در بالای صفحه علامت مثبت یا به علاوه را انتخاب کنید تا برنامه لیست دستگاه های فعال و در دسترس را ارائه دهد. حال در بین گزینه های موجود نام لباسشویی ال جی در دسترس را انتخاب کرده و با کلیک کردن روی آن، در برنامه به لباسشویی متصل شوید.

  • وصل کردن لباسشویی ال جی به وای فای

در مرحله بعدی برای اتصال لباسشویی ال جی به گوشی باید لباسشویی را نیز به شبکه وای فای متصل کرد، چرا که این اتصال و ارتباط بین دو دستگاه نیاز به دسترسی به اینترنت دارد. بعد از این که لباسشویی در برنامه اضافه شد و اتصال به آن صورت گرفت، باید در گوشی به دنبال نام لباسشویی بود و پس از انتخاب آن، با وارد کردن پسورد وای فای، لباسشویی را به اینترنت متصل کرد.

با انجام این کار به صورت اتوماتیک نرم افزار Smart ThinQ کار اتصال را انجام می دهد و هم لباسشویی و هم گوشی را به یک شبکه اینترنت مشترک وصل می کند. به این ترتیب وصل کردن لباسشویی ال جی به گوشی به اتمام می رسد و می توان تنظیمات مورد نیاز لباسشویی را در گوشی انجام داد. تمام کنترل ها و تنظیمات لباسشویی در گوشی را می توان از طریق همان نرم افزار Smart ThinQ انجام داد.

 

  • کنترل از راه دور لباسشویی ال جی با گوشی

مهم ترین هدف از اتصال لباسشویی ال جی به گوشی این است که بتوان از راه دور لباسشویی را با استفاده از برنامه نصب شده در گوشی مدیریت و کنترل کرد. برای کنترل از راه دور لباسشویی نیز به فعال کردن ریموت استارت نیاز است. فعال سازی ریموت استارت بسیار ساده و راحت است و تنها کافی است این دکمه روی پنل لباسشویی را به مدت سه ثانیه نگه دارید. به این ترتیب چراغ آن روی لباسشویی روشن می شود و می توان از راه دور تمامی عملکرد های مد نظر در لباسشویی را از طریق گوشی مدیریت و تنظیم کرد.

بیشتر بخوانید: صدای زیاد لباسشویی ال جی نشانه خرابی آن است؟

3/5 (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =