اشتراک گذاری

نحوه دریافت شبکه های HD در تلویزیون

با توجه به اینکه چندین شبکه در تلویزیون به سامانه پخش HD پیوسته اند، بسیاری از کاربران به دنبال این هستند که بدانند چگونه می توانند این شبکه ها را دریافت کنند. برخی از شبکه ها نمایش خود را به صورت HD آغاز کرده اند و مخاطبان به منظور دسترسی به این شبکه ها لازم است اقدام به کانال یابی مجدد تلویزیون خود کنند. چنانچه شما نیز به دنبال دریافت شبکه های HD در تلویزیون هستید، در ادامه مبحث از نمایندگی ال جی ما را دنبال نمایید.

دریافت شبکه های HD در تلویزیون

چگونگی دریافت شبکه های HD در تلویزیون

مخاطبان می توانند به منظور دریافت شبکه های HD در تلویزیون از طریق مراحل زیر اقدام نمایند.

  1. ابتدا اقدام به وصل کردن مبدل دیجیتال خود به یک آنتن استاندارد کنید. سپس از اتصال صحیح کانکتور آنتن به مبدل اطمینان حاصل کنید. پس از آنکه اتصالات را برقرار کردید، اقدام به روشن کردن تلویزیون و دستگاه مبدل کنید. پس از آن با فشردن کلید Input روی ریموت کنترل تلویزیون، . حالا می توانید شبکه های دیجیتال تلویزیون را بر اساس روش های زیر جستجو کرده و به آن دسترسی پیدا کنید.

2. در این مرحله از دریافت شبکه های HD می توانید از ریموت کنترل تلویزیون استفاده کرده و از طریق دکمه Menu به حالت جستجوی آن وارد شوید.

3. چنانچه از طی شدن صحیح مراحل مطمئن نیستید، می توانید به انتخاب حالت جستجوی اتوماتیک بپردازید. در این شرایط اطمینان حاصل کنید که دو نمودار میله ای که نشان دهنده کیفیت و شدت امواج سیگنال ورودی هستند، بیشتر از 60 درصد را پر کنند.

4. حالا می توانید جستجو را آغاز نمایید. در حالت جستجوی اتوماتیک، دستگاه مبدل به بررسی تمام فرکانس های تلویزیونی پرداخته و در صورت یافتن شبکه جدید، شماره و فرکانس آن را به فهرست شبکه ها می افزاید.

5. در صورتی که مبدل شما قادر به ذخیره کانال ها به صورت خودکار نباشد، می توانید اقدام به فشار دادن دکمه ذخیره سازی برای ذخیره کانال ها روی مبدل نمایید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید ، کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر تلویزیزن ال جی پاسخگوی شما هستند.

3.3/5 (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 1 =