اشتراک گذاری

آبخوردگی گوشی ال جی

آبخوردگی گوشی ال جی به معنای مرگ حتمی گوشی نیست. نیازی نیست تا این حد بدبین باشید. اما بازگشت گوشی آبخورده به عملکرد اولیه هم با سشوار و گونی برنج ممکن نیست. نباید تا این حد خوشبین باشید. ملاقات مکرر با گوشی های آبخورده یا سابقا آب خورده این آگاهی را در ما ایجاد کرده است که آبخوردگی گوشی ال جی نیاز به تعمیرات تخصصی دارد. البته کاربران با کلمه تعمیرات تخصصی در سطح شهر زیاد رو به رو میشوند و تعمیرات غیر اصولی این مراکز اعتماد کاربران را نسبت به تمامی مراکز تعمیری سلب کرده است. توصیه میکنیم تعمیرات تخصصی موبایل ال جی خود را از نمایندگی موبایل ال جی بخواهید.

در این مقاله سعی داریم آبخوردگی گوشی LG را از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار دهیم. اقدامات اولیه بعد از آبخوردگی گوشی، نحوه تعمیر گوشی آب خورده، تعمیر پذیر بودن یا نبودن گوشی آب خورده از جمله مواردی هستند که در این بخش مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

آبخوردگی موبایل ال جی
LG phone Flooding

بایدها و نبایدها بعد از آبخوردگی گوشی ال جی

در بخش اول باید ها و نبایدها بعد از آبخوردگی گوشی ال جی، اقداماتی که نباید را مطرح خواهیم کرد. انجام اقداماتی که گفته میشود، میتواند آسیب های جدی را به گوشی موبایل دلبندتان وارد کند. از این رو توصیه میکنیم موارد ذکر شده را با دقت بخوانید.

1.

نگرانی در لحظه افتادن گوشی در آب موجب میشود که اولین اقدام کاربران روشن کردن گوشی و کسب اطمینان از سلامت آن باشد. هرگز گوشی را روشن نکنید.هیچ دکمه فیزیکی را فشار ندهید و به فکر فشردن یک دکمه برای دیدن سالم بودن دستگاه نباشید، چرا که این کار می‌تواند منجر به از بین رفتن گوشی شما شود.

2.

تکان دادن گوشی یا فوت کردن گوشی به منظور خارج کردن آب از بدنه، بعد از آبخوردگی گوشی ال جی یکی از مخرب ترین اقدامات است که توصیه میکنیم هرگز انجام ندهید. برای نجات گوشی آبخورده، با این اقدامات ابتدایی راه به جایی نخواهید برد.

3.

تمامی سیستم های گرمایشی مانند اجاق گاز، بخاری و … را برای تبخیر آب وارد شده به گوشی را از ذهنتان بیرون کنید. این اقدامات منجر به مرگ حتمی گوشی و از کار افتادن آن برای همیشه میشود.

تا همین جا گام بلندی را در راستای بازیابی گوشی آبخورده خود برداشته اید. به عنوان کسی که مکررا با گوشی های آب خورده ملاقات دارد، اعتراف میکنم که اقدامات کاربران بعد از آبخوردگی گوشی به مراتب آسیب های جدی تری را نسبت به آبخوردگی، به گوشی وارد میکند. در این بخش باید های بعد از آبخوردگی گوشی ال جی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

1.

به هر میزان که مدت زمان در تماس بودن گوشی با آب کمتر باشد، شانس نجات گوشی بیشتر خواهد بود. پس دستپاچه نشوید و هر چه سریع تر گوشی را از آب بیرون بکشید.

2.

اگر صفحه نمایش گوشی روشن بود، دکمه پاور گوشی را فشرده و دستگاه را خاموش کنید. دقت داشته باشید که این تنها شرایطی است که در آن شما قادر به فشرده یک دکمه فیزیکی خواهید بود. به هیچ وجه سایر دکمه های فیزیکی گوشی را فشار ندهید یا اگر گوشی هوشمندتان خاموش شده بود، آن را روشن نکنید.

3.

اگر گوشی شما در کیس یا کیف خاصی قرار دارد، آن را جدا کنید. سپس سیم کارت و رم مایکرو اس‌دی Micro SD دستگاه را خارج نمایید. اگر باتری گوشی شما جداشدنی است، آن را جدا کنید.

تعمیر گوشی آبخورده ال جی

تحلیل میزان خرابی به وجود آمده در آبخوردگی گوشی ال جی فقط به دست تکنسین های مجرب امکان پذیر خواهد بود. تعمیر گوشی آبخورده ال جی امری کاملا تخصصی است و نمیتوان بدون تجربه و مهارت اقدام به این کار کرد. از این رو توصیه میکنیم برای دریافت این سرویس تعمیری، دقت و حساسیت زیادی به خرج دهید.

نمایندگی تعمیر موبایل ال جی با بررسی سنسورهای آب خوردگی گوشی، تخمین مقدار یون های آبی که باعث صدمه به گوشی شده است، تعیین محل آسیب دیده روی بورد، شستن بورد با تینر فوری و یا بنزین و مسواک زبر، شستن بورد با مایع اولتراسونیک، خارج کردن قطعات آسیب دیده از مدار و در نهایت جریان و اهم گیری تمامی بلوک ها برای تشخیص خرابی قادر به بازیابی گوشی آبخورده ال جی خواهد بود.

نمایندگی موبایل ال جی

نمایندگی موبایل ال جی علاوه بر فروش موبایل ال جی و ارائه تمامی خدمات تعمیری این محصول، مفهومی به نام اعتماد را در مشتریان خود زنده میکند. مراکز تعمیری نا معتبر در سطح شهر، با تعمیر غیر اصولی دستگاه ها، آسیب زدن به محصول، استفاده از قطعات فیک و قلابی و اخذ هزینه های گزاف اعتماد کاربران را نسبت به مراکز تعمیری سلب کرده اند. توصیه میکنیم خدمات با سطح کیفی بالا را از نمایندگی موبایل ال جی بخواهید.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =