اشتراک گذاری

چگونه مدل تلویزیون ال جی را تشخیص دهیم؟

تشخیص مدل تلویزیون ال جی به شما کمک می کند تا بتوانید از مشخصات تلویزیون خود اطلاعات لازم را کسب کنید. همچنین در صورت بروز مشکل در تلویزیون دانستن مدل تلویزیون لازم است. تعداد زیادی از افراد که تلویزیوهای ال جی  را خریداری می کنند مدل تلویزیون خود را فراموش می کنند و این معضلی است که زیاد دیده می شود. ولی اکثر شرکت ها روش نام گذاری خاص خودشان را دارند و به شرطی که شما این روش را یاد بگیرید، تشخیص مدل تلویزیون ال جی دیگر کار سختی نیست. در این جا می خواهیم راه حل کارشنایان تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی را جهت شناسایی مدل تلویزیون با شما به اشتراک بگذاریم پس با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

تشخیص مدل مدل تلویزیون ال جی

بیشتر بخوانید: نحوه دریافت شبکه های HD در تلویزیون ، کیفیت بی نظیر تصاویر

شناسایی مدل تلویزیون ال جی

برند LG محصولاتش را به چند روش نام گذاری کرده است. شما می توانید با توجه به این روش ها مدل دستگاه تلویزیون، سال تولید و حتی نوع نمایشگر را شناسایی کنید.

تشخیص مدل از روی برچسب پشت تلویزیون

فهمیدن و تشخیص مدل تلویزیون LG امری بسیار راحت است که هر شخصی می تواند آن را انجام دهد. برای این امر کافیست پشت دستگاه خود را نگاه کنید. در پشت آن برچسبی چسبیده است که تمام اطلاعات تلویزیون را می توانید در آن مشاهده کنید.
در صورتی که لیبل یا برچسب به هر طریقی کنده شده باشد، یا نوشته های آن پاک شده باشد، نیاز به نگرانی نیست. پشت کارتن تلویزیون هم برچسبی نصب شده است که بازهم در آن تمامی اطلاعات دستگاه مانند مدل تلویزیون، سایز و سال ساخت در آن مشاهده می شود.

شناسایی مدل با نوع نمایشگر و سایز

اگر بخواهید از روی سایز مدل تلویزیون ال جی را تشخیص دهید، باید گفت که با این روش نمی توانید مدل دقیق را متوجه شوید. در این صورت فقط می توانید اطلاعات کلی در مورد آن بدست بیاورید.
دانستن نوع و مدل نمایشگر، شما را یک قدم دیگر به هدفتان نزدیکتر می کند. نو نمایشگر را می توانید با توجه به حروفی که بعد از مدل دستگاه آمده است، پیدا کنید.
S بعد از اسم نشان دهنده تلویزیون Super UHD Nanocel است.
E نشان دهنده OLED است.
L مشخص کننده پنل ال ای دی دستگاه است.
U به نشانه نمایشگر UHD یا اولترا اچ دی است.

شناسایی مدل تلویزیون ال جی

تشخیص سال تولید تلویزیون ال جی

سال تولید تلویزیون ال جی بسیار مسئله مهمی است که برای خرید و فروش یا حتی مواقعی که دستگاه نیاز به تعمیر دارد بسیار اهمیت دارد. پیدا کردن و فهمیدن این موضوع نیز راحت است. بعد از حروفی که نوع نمایشگر را مشخص می کند، حروفی نوشته شده که سال ساخت دستگاه را نشان می دهد.
Q: 2022
P: 2021
N: 2020
M: 2019
K: 2018
J: 2017
H: 2016
مشاهده این حروف دقیقا بعد از اسم دستگاه و مدل نمایشگر به شما نشان می دهد تلویزیون شما دقیقا چه سالی ساخته شده است.

با خواندن این مقاله با 👈 دلایل بروز لکه سیاه روی تلویزیون ال جی 👉 آشنا شوید.

نتیجه گیری

تشخیص مدل تلویزیون ال جی و همچنین سایر برند از این جهت اهمیت زیادی دارد، که تعمیرکاران برای تعمیر دستگاه نیاز به دانستن این اطلاعات دارند. همچنین خرید و فروش محصول بدون داشتن این موارد غیر ممکن است. شما می توانید در صورت بروز هر مشکل یا نیاز به پشتیبانی، به نمایندگی تلویزیون ال جی مراجعه کنید.

5/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − چهار =