اشتراک گذاری

محبوب ترین سینما خانگی های ال جی

دست یافتن به لیست محبوب ترین سینما خانگی های ال جی می تواند کار را برای افرادی که قصد خرید این دستگاه ها را دارند بسیار ساده کند. سینماهای خانگی و ساندبارها محصولات الکترونیکی هستند که به تقویت پخش صدا و فایل های صوتی کمک می کنند. مدل های بسیار متنوعی از این محصولات در بازار موجود هستند و از همین رو کسب اطلاعات درباره محبوب ترین سینما خانگی های ال جی و ساندبارها امکان مقایسه مدل های مختلف را به خریدار می دهد و علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه برای انتخاب مناسب ترین گزینه از میان بهترین سینما خانگی های ال جی به او کمک می کند.

در ادامه، لیستی جامع و کامل از بهترین سینماهای خانگی تولیدی شرکت ال جی را به شما ارائه می دهیم. در صورتی که با هر مشکلی در محصولات ال جی خود مواجه شدید می توانید با مراجعه به نمایندگی ال جی مرکز سخت افزار ایران برای رفع مشکل اقدام کنید. تکنسین های فنی این مرکز که کاملا آشنا با دانش روز دنیای تعمیرات هستند با استفاده از ابزارآلات پیشرفته اقدام به تعمیر لوازم خانگی ال جی شما می نمایند.

محبوب ترین سینما خانگی های ال جی

محبوب ترین سینما خانگی های ال جی موجود در بازار

سینمای خانگی LH-980XBH

سینمای خانگی LH-980XBH به دلیل کوچک تر بودن نسبت به سایر مدل ها، به یکی از محبوب ترین سینما خانگی های ال جی موجود در بازار تبدیل شده است. در این سینمای خانگی درگاه های یو اس بی وجود دارند و دستگاه های جانبی نظیر حافظه های فلش، می توانند با اتصال به این درگاه ها فایل های صوتی را با کیفیت بالایی پخش کنند.

علاوه بر آن درگاه HDMI نیز در این سینمای خانگی به کار برده شده است که به کاربر کمک می کند تا لپ تاپ را بدون اتصال به تلویزیون به صورت مستقیم به تلویزیون وصل کند. یکی از جذاب ترین قابلیت های این دستگاه که جایگاه آن را در میان بهترین سینما خانگی های ال جی تثبیت کرده است، وجود قابلیت کارائوکه است که می تواند اوقات خوشی را برای خانواده رقم بزند.

سینمای خانگی مدل LH-980XBH قابلیت کنترل از راه دور با اپلیکیشن شرکت ال جی را دارد و همین امر، استفاده از آن را برای کاربران ساده تر کرده است. یکی دیگر از ویژگی های جذاب این سینمای خانگی، پخش صدا به صورت سه بعدی است که در زمان اجرای بازی یا حتی دیدن فیلم و مسابقات ورزشی، کاربر را در دنیایی از هیجان غرق می کند.

ویژگی های اختصاصی سینمای خانگی LH-980XBH

یکی دیگر از قابلیت های این مدل که یکی از محبوب ترین سینما خانگی های ال جی است، قابلیت آینه در آن است. این آپشن می تواند تصاویر را به صورت هم زمان هم بر روی گوشی و هم بر روی تلویزیون نمایش دهد. علاوه بر آن تعداد کانال های این سینمای خانگی از مدل LH-369XBH بیشتر بوده و برابر با 5.1 کانال است.

این دستگاه صوت های خروجی را در دو فرمت WMA و MP3 انتقال می دهد. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه، قابلیت تنظیم صدا به صورت خودکار است. درواقع دستگاه در زمان هایی که صدای خروجی بالا می رود، با بررسی صدای محیط، میزان صدا را تا حدودی کاهش می دهد که صدمه ای به گوشی کاربر وارد نشود.

سینمای خانگی LH-980XBH

LH-985XBH یکی از محبوب ترین سینما خانگی های ال جی

سینمای خانگی LH-985XBH با داشتن 9.1 کانال، نه تنها یکی از محبوب ترین سینما خانگی های ال جی بلکه یکی از قدرتمندترین آنها است. قدرت خروجی این دستگاه 1160 وات است و صدا را با کیفیت بسیار بالا خارج می کند. به دلیل قدرت بالای این سینمای خانگی، می توان گفت که این مدل یکی از بهترین سینما خانگی های ال جی برای سالن های بزرگ است.

قدرت تولید صدا در اسپیکرهای رو به رو برابر با 300 وات و در اسپیکرهای میانی، در حدود 140 وات است که در نهایت با کمک اسپیکرهای بغلی قادرند صدا را به صورت یکسان در تمامی جهات پخش کنند. این دستگاه از اشتراک گذاری هوشمند و همچنین بسیاری از فرمت های تصویری نیز پشتیبانی می کند؛ اما این تنها ویژگی های هیجان انگیز آن نیست.

این سینمای خانگی، امکان نمایش سه بعدی را نیز فراهم کرده است و همین امر موجب شده که اجرای بازی ها لذت دو چندانی برای کاربر به همراه داشته باشد. تعداد کلیدهای کنترل کننده این دستگاه، کم و محدود بوده و کار با آنها نیز پیچیدگی چندانی ندارد. تعداد ورودی ها و خروجی های این دستگاه نیز بالا بوده و از این بابت کاربر با محدودیتی مواجه نخواهد شد.

سینمای خانگی LH-985XBH

سینمای خانگی LH-355XBH

این سینمای خانگی علی رغم اینکه قدرت خیلی بالایی ندارد، کیفیت بالایی داشته و همین امر آن را به پای ثابت لیست محبوب ترین سینما خانگی های ال جی تبدیل کرده است. بر خلاف مورد قبلی، می توان گفت که این مدل برای سالن های کوچک مناسب بوده و با قدرت خروجی 800 وات، صدایی در حدود 8 برابر بیشتر از تلویزیون های ال جی دارد.

البته این مدل، نکات مثبت و منفی دارد که نباید آنها را نادیده گرفت. یکی از نکات منفی که می توان در ارتباط با این سینمای خانگی عنوان کرد، تعداد کانال های کم است. اما در طرف دیگر ماجرا نیز قیمت نسبتا مناسب آن قرار دارد که نکته ای مثبت بوده و آن را تبدیل به یکی از بهترین سینما خانگی های lg برای کاربران کرده است.

این دستگاه نیز درگاه های USB و HDMI داشته و کاربر محدودیتی در اتصال به دستگاه های جانبی احساس نخواهد کرد. البته تعداد درگاه های HDMI در سینمای خانگی LH-355XBH تنها یک عدد بوده و این مساله برای تعداد محدودی از کاربران نکته منفی محسوب می شود. این مدل نیز قابلیت کارائوکه داشته و از فرمت های صوتی MP3 و تصویری MWK پشتیبانی می کند.

محبوب ترین سینما خانگی های ال جی

سینمای خانگی LH-960XBH

چهارمین مورد در لیست محبوب ترین سینما خانگی های ال جی، LH-960XBH است که درگاه های زیاد آن و قابلیت اتصال به اینترنت استفاده از آن را برای کاربران، به شدت هیجان انگیز کرده است. در این دستگاه دو عدد پورت USB قرار گرفته که کاربر می تواند بین محتوای آنها جابجا شود.

تعداد اسپیکرهای این سینمای خانگی موجب شده است که این دستگاه قادر به پخش صدا به صورت کاملا مساوی در تمامی جهات باشد و همین امر آن را به یکی از بهترین سینما خانگی های ال جی تبدیل کرده است. قدرت خروجی این دستگاه 1000 وات بوده و قابلیت اشتراک گذاری بلوتوث هم دارد. سینمای خانگی LH-960XBH مانند دیگر مدل ها از اتصال به اینترنت پشتیبانی می کند و کاربر می تواند با برنامه های مخصوص ال جی، محتوای مورد نظر خود را جست و جو کرده و به آنها دست پیدا کند.

این مقاله را از قلم نیندازید : شطرنجی شدن تصویر تلویزیون ال جی

سینمای خانگی LH-960XBH

سینمای خانگی LHD457

سینمای خانگی LHD457 نیز مانند مدل قبلی از 5.1 کانال پشتیبانی می کند و قدرت صدایی برابر با 330 وات دارد. یکی از عواملی که موجب شده این مدل در لیست محبوب ترین سینما خانگی های ال جی قرار گیرد، ظاهر زیبای آن است. البته باید توجه داشت که در این مدل، قابلیتی مانند اتصال به اینترنت وجود ندارد و همین امر ممکن است موجب شود که کاربران آن را از لیست بهترین سینما خانگی های LG حذف کنند. البته یکی از نقاط قوت این سینمای خانگی، قیمت مناسب و همچنین کیفیت بالای صدای خروجی است که بسیاری از کاربران را به سمت آن جذب کرده است.

مانند دیگر مدل ها در سینمای خانگی LHD457 نیز درگاه های یو اس بی و HDMI قرار دارد که کاربر می تواند به کمک آنها دستگاه های دیگر را به این دستگاه وصل کند. علی رغم این که ریموت کنترل در این دستگاه بسیار قوی است، کاربری نسبتا ساده ای دارد و می توان گفت تمامی افراد خانواده می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. در این دستگاه فرمت های بسیاری پشتیبانی می شوند که عبارتند از Dolby Digital،  LPCM،  MP3/ID3 Tag،  MPEG 1/2 L2،  WMA.

محبوب ترین سینما خانگی های ال جی

LHD655 جزو محبوب ترین سینما خانگی های ال جی

یکی دیگر از محبوب ترین سینما خانگی های ال جی سینمای خانگی LHD655 است که در طراحی آن از مدل های بسیار زیبایی بهره گرفته شده است. چهار عدد بلندگوی ایستاده کنار آن قدرت خروجی برابر با 1000 وات دارند که برای فضاهای بزرگ کاملا مناسب است. یکی از ویژگی های منحصر به فرد و جذاب این مدل، وجود یک صفحه نمایش مجزا جهت نمایش جزئیات و اطلاعات مورد نیاز کاربر است.

علاوه بر آن این سینمای خانگی، رادیو هم دارد و کاربرانی که علاقمند به شنیدن رادیو هستند، می توانند با خرید این مدل، با یک تیر دو نشان زده و از آن برای گوش کردن به رادیو نیز استفاده کنند. فرمت هایی که توسط سینمای خانگی LHD655 پشتیبانی می شوند، متعدد هستند که از آن جمله می توان به فرمت های AAC، WMA و MP3 برای فایل های صوتی و فرمت های MPEG-4 و DivX برای فایل های ویدیویی اشاره کرد. قابلیت بلوتوث در این دستگاه نیز پشتیبانی می شود که به وسیله آن امکان اتصال سینمای خانگی به لپ تاپ وجود دارد.

سینمای خانگی LHD655

سینمای خانگی LHB655

هفتمین مورد در لیست محبوب ترین سینما خانگی های ال جی، مدل LHB655 است که با دارا بودن 5.1 کانال و قدرت خروجی برابر با 1000 وات به یکی از بهترین مدل ها از دید کاربران تبدیل شده است. اسپیکرهای پرقدرت و فوق العاده سینمای خانگی LHB655 قادرند علاوه بر پخش صدا به صورت فراگیر، در صورت لزوم کیفیت خروجی را نیز بهبود بخشند.

مصرف انرژی در سینمای خانگی LHB655 برابر با 135 کیلو وات در هر ساعت است که در بین مصرف انرژی سینماهای خانگی متوسط محسوب می شود. درگاه های یو اس بی و HDMI برای اتصال دیگر دستگاه ها به سینمای خانگی LHB655 کمک می کنند. یکی از ویژگی های فوق العاده سینمای خانگی LHB655 وجود ساب ووفر در آن است که می تواند میزان صدا را تا چندین برابر اسپیکرها بالا ببرد.

در این دستگاه نیز ریموت کنترل وجود دارد که موجب شده است استفاده از آن برای کاربر ساده تر شود. با استفاده از این ریموت کنترل، کاربر می تواند میزان بلندی صدا و برخی دیگر از تنظیمات را تغییر دهد. علاوه بر آن در این سینمای خانگی یک میکروفون نیز وجود دارد که کاربر می تواند با کمک آن به ضبط صدا بپردازد.

اینو بخون حتما به کارت میاد : روش های پیشگیری از سوختن تلویزیون 

محبوب ترین سینما خانگی های ال جی

سینمای خانگی LHD657

آخرین مورد در لیست بهترین سینما خانگی های ال جی، LHD657 است. وجود 5.1 کانال و 5 بلندگو که هر یک قادر تولید 167 وات صدا هستند و همچنین وجود ساب ووفر این مدل را به یکی از محبوب ترین سینما خانگی های ال جی تبدیل کرده است. در سینمای خانگی LHD657 یک درگاه یو اس بی و یک درگاه HDMI تعبیه شده است که برای انتقال اطلاعات به کمک کاربر می آیند. این محصول نیز مانند بسیاری مدل ها دارای یک میکروفون برای ضبط صدا است که کاربری آن را برای کاربران جذاب تر می کند.

3.3/5 (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =