اشتراک گذاری

علت برفک زدن یخچال ال جی و راه حل برطرف کردن آن چیست؟

برفک زدن یخچال از آن دسته از مشکلات پر دردسری است که همه ما حداقل چندین بار با آن مواجه شده‌ایم چراکه برفک زدن یخچال در طولانی مدت کاملاً طبیعی است؛ البته اگر یخچال هر ماه برفک بزند باید به سلامت آن شک کرد. در این مطلب قرار است علت برفک زدن یخچال ال جی را مورد بررسی قرار دهیم؛ بنابراین اگر از کاربران یخچال‌های ال جی هستید با دنبال کردن این مطلب می‌توانید با دلیل برفک زدن یخچال ال جی و البته راه حل‌های برطرف کردن این مشکل آشنا شوید.

علت برفک زدن یخچال ال جی

تعمیرات یخچال ال جی در محل

تخصصی‌ترین خدماتی که نمایندگی یخچال ال جی به کاربران این دستگاه ارائه می‌دهد، عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی یخچال ال جی در محل است؛ بنابراین تنها کافیست که با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز پس از حاضر شدن در محل مورد نظر با عیب‌یابی دقیق یخچال ال جی منشأ مشکل آن پیدا کرده و با تعمیرات تخصصی، مشکل مربوطه را برطرف کنند.

بررسی دلیل برفک زدن یخچال ال جی و راه حل برطرف کردن آن

نامناسب بودن محل قرارگیری یخچال ال جی

رایج‌ترین علت برفک زدن یخچال ال جی ، قرار دادن آن در محلی نامناسب است که دارای رطوبت بالایی باشد چراکه با هر بار باز و بسته کردن درب یخچال، مقدار زیادی رطوبت محیط وارد یخچال شده و موجب برفک زدن آن در کوتاه مدت می‌شود؛ بنابراین اگر سماور یا اجاق گاز شما در کنار یخچالتان قرار دارد، بهتر است که محل قرارگیری یخچال خود را تغییر دهید.

پایین بودن دمای یخچال

درصورتی که برفک یخچال کم باشد و در همه قسمت‌های آن دیده شود، می‌توان احتمال پایین بودن دمای یخچال را در نظر گرفت چراکه اگر دمای یخچال خیلی پایین باشد، این دستگاه نمی‌تواند رطوبت هوای سرد درون خود را از بین ببرد از این‌رو در همه قسمت‌های یخچال برفک کمی شکل خواهد گرفت؛ بنابراین بهتر است نگاهی به دمای یخچال خود بیاندازید و آن را تنظیم کنید.

خرابی لاستیک دور درب یخچال ال جی

خرابی لاستیک دور درب یخچال، موجب وارد شدن هوا به داخل یخچال و برفک زدن آن می‌شود؛ بنابراین درصورتی که لاستیک دور درب یخچال شما دچار هرگونه شل‌شدگی، پارگی و سایش شده باشد باید آن را تعویض کرد تا هوا وارد یخچال نشده و موجب برفک زدن آن نشود. 

جهت تعویض لاستیک دور درب یخچال ال جی می‌توانید با نمایندگی مجاز ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های متخصص این مرکز با حضور در محل مورد نظر، لاستیک دور درب یخچال را به صورت حرفه‌ای تعویض کنند.

خرابی ترموستات یخچال ال جی

درصورتی که یخچال شما در محل مناسبی قرار داشته باشد و لاستیک دور درب آن هیچ مشکلی نداشته باشد، می‌توان خرابی ترموستات یخچال ال جی را به عنوان دیگر علت برفک زدن یخچال ال جی در نظر گرفت. از آن جایی که تعمیر و تعویض ترموستات یخچال ال جی به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد باید عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی آن را به نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی بسپارید؛ تکنسین‌های این مرکز با عیب‌یابی دقیق ترموستات درصورت نیاز پروسه تعمیرات تخصصی آن را آغاز کرده و درنهایت نیز جهت اطمینان از رفع مشکل ترموستات آن را مورد تست و بررسی دقیق قرار می‌دهند.

نمایندگی یخچال ال جی

نمایندگی یخچال ال جی به عنوان تنها نمایندگی رسمی یخچال ال جی خدمات فروش و پس از فروش انواع مدل‌های این دستگاه که شامل: عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی می‌باشد را به کاربران ارائه می‌دهد. درصورتی که تمایل دارید از خدمات فروش یخچال ال جی استفاده کنید، می‌توانید به یکی از شعبه‌های متعدد نمایندگی رسمی ال جی در تهران و کرج مراجعه کنید؛ اگر هم به خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی یخچال ال جی نیاز دارید، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز در آدرس مورد نظر شما حاضر شده و این خدمات را به صورت تخصصی به شما ارائه دهند.

5/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + سیزده =