اشتراک گذاری

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی چیست؟

روشن نشدن ماشین لباسشویی از آن دسته از مشکلات نگران‌کننده‌ای است که دست هر کاربری را توی پوست گردو می‌گذارد. گاهی اوقات مشکلات ساده و پیش پا افتاده‌ای باعث می‌شوند که ماشین لباسشویی روشن نشود اما گاهی اوقات هم خرابی‌های سخت‌افزاری پیچیده‌ای موجب روشن نشدن این دستگاه می‌شوند. اگر از کاربران ماشین لباسشویی ال جی هستید، خیلی خوش‌ شانسید که این مطلب را برای مطالعه انتخاب کرده‌اید چراکه قرار است علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی را بررسی کنیم و علاوه‌بر این بهترین مرکز تعمیرات این دستگاه را به شما معرفی کنیم؛ پس در ادامه این مطلب با ما باشید.

بررسی دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی

آیا لباسشویی برق دریافت می‌کند؟

پیش پا افتاده‌ترین علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی، عدم جریان برق در ماشین لباسشویی است. بنابراین ابتدا باید از وصل بودن دوشاخه ماشین لباسشویی به پریز برق مطمئن شوید؛ سپس با استفاده از یک مولتی متر، ولتاژ برق را اندازه‌گیری کنید. اگر در ماشین لباسشویی جریان برق وجود نداشت باید از طریق بررسی پنل برق خانگی، مطمئن شوید که هیچ قطعی جریان برقی در آن وجود ندارد.

آیا موتور لباسشویی خراب شده است؟

تمامی ماشین لباسشویی‌ها دارای موتوری هستند که موجب چرخش دیگ داخل آن‌ها می‌شود. ماشین لباسشویی‌هایی که ظرفیت بالایی دارند برای اینکه از قدرت بیشتری برای چرخش دیگ با لباس‌های بیشتر برخوردار باشند دارای موتور معکوس هستند؛ موتور معکوس برای انجام عملیات شستشو در دو جهت می‌چرخد. گاهی اوقات بیش از حد گرم شدن موتور، موجب خاموش شدن ماشین لباسشویی می‌شود؛ البته درصورتی که این مسئله یک یا دوبار اتفاق بیافتد، مشکلی نیست اما اگر هر بار موتور ماشین لباسشویی، بیش از حد گرم شده و موجب خاموش شدن این دستگاه شود به تعمیرات تخصصی نیاز دارد.

گاهی اوقات هم خرابی موتور، علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی است؛ البته برخی مواقع ماشین لباسشویی روشن می‌شود اما هیچ عکس‌العملی از خودش نشان نمی‌دهد که بروز این نشانه نیز به معنای خرابی موتور ماشین لباسشویی است. درصورتی که با چنین مشکلی روبه‌رو شدید، تنها کافیست که با نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های متخصص این مرکز، جهت ارائه خدمات عیب‌یابی و تعمیر موتور لباسشویی ال جی به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند.

آیا کلید سوئیچ لباسشویی خراب شده است؟

ماشین‌های لباسشویی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که وقتی درب آن‌ها باز باشد، پروسه شستشو متوقف می‌شود؛ درواقع درب ماشین لباسشویی دارای یک کلید سوئیچ می‌باشد که مانند یک قطعه کوچک پلاستیکی در زیر درب این دستگاه قرار گرفته است و تا درب ماشین لباسشویی بسته نشود، اجازه نمی‌دهد که پروسه شستشو ادامه یابد؛ بنابراین دیگر دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی، خرابی کلید سوئیچ این دستگاه است.

تکنسین‌های متخصص نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی با عیب‌یابی دقیق ماشین لباسشویی ال جی، تشخیص خواهند داد که علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی خرابی کلید سوئیچ آن است یا خیر؟ درصورتی که این قطعه دچار مشکل شده باشد، تکنسین‌های این مرکز با تعویض آن مشکل روشن نشدن لباسشویی ال جی را برطرف می‌کنند.

آیا برد لباسشویی خراب شده است؟

برد لباسشویی، مهم‌ترین قطعه این دستگاه است که ارتباط بین تمامی قطعات ماشین لباسشویی و اجزای مختلف آن را برقرار می‌کند؛ بنابراین بدیهی است که خرابی برد لباسشویی موجب روشن نشدن این دستگاه و از کار افتادن کامل آن می‌شود. خوشبختانه تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی از تخصص و مهارت بالایی در تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی برخوردار هستند از این‌رو می‌توانید با خیال راحت عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی ال جی را به تکنسین‌های این مرکز بسپارید.

شاید برای شما هم این سوال مطرح شود که هزینه تعمیر برد لباسشویی ال جی چه قدر است؟ درواقع هزینه تعمیر برد به نوع و میزان آسیب‌دیدگی این قطعه بستگی دارد؛ کارشناسان نمایندگی لباسشویی ال جی با عیب‌یابی دقیق این قطعه، هزینه تعمیرات آن را برآورده کرده و درصورت تمایل شما این قطعه را به صورت تخصصی تعمیر می‌کنند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی به عنوان تنها نمایندگی رسمی این دستگاه، با برخوردار بودن از نیروها و تکنسین‌های مجرب، خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی ال جی را به کاربران ارائه می‌دهد. بنابراین درصورتی که هر مشکلی برای ماشین لباسشویی شما به وجود آمد، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید تا از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در محل بهره‌مند شوید.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 8 =