اشتراک گذاری

تعمیر پاور مانیتور ال جی

شاید مشکل روشن نشدن مانیتور یا خاموشی ناگهان آن یقه شما را هم گرفته باشد؛ مخصوصاً زمانی که برای انجام کاری خیلی عجله دارید اما هر چه قدر تلاش می‌کنید، مانیتور روشن نمی‌شود یا اینکه پس از چند دقیقه کار کردن، خود به خود خاموش می‌شود. به نظر شما مشکل از کجاست؟ چرا و چطور چنین بلایی سر مانیتور شما آمده است؟

اکثر اوقات خرابی برد پاور مانیتور موجب بروز این مشکلات می‌شود. اگر از کاربران مانیتورهای ال جی هستید، باید بدانید که خیلی خوش‌ شانسید چراکه تصمیم داریم در ادامه این مطلب به دلایل و نشانه‌های خرابی برد پاور مانیتور ال جی اشاره کنیم. درضمن قرار است مرکز فوق‌العاده‌ای را به شما معرفی کنیم تا با خیال راحت تعمیر پاور مانیتور ال جی را به آن بسپارید. پس در ادامه با این مقاله از واحد تعمیرات مانیتور ال جی همراه باشید.

تعمیر پاور مانیتور ال جی

برد پاور مانیتور ال جی چه وظیفه‌ای در این دستگاه دارد؟

قبل از اینکه شما را با زحمت‌هایی که برد پاور در مانیتور می‌کشد آشنا کنیم، لازم است بدانید که برد پاور مانیتور را به اسامی دیگری مانند: پاور یا منبع تغذیه نیز می‌شناسند. بنابراین اگر در این مطلب به جای نام بردن از برد پاور مانیتور به پاور یا منبع تغذیه اشاره کردیم، سردرگم نشوید؛ درواقع تمامی این اسامی به یک معنا هستند. 

خب حالا برویم به سراغ نقش و وظیفه برد پاور در مانیتور ال جی. تا حالا از خودتان پرسیده‌اید که مانیتور چگونه روشن می‌شود؟ درواقع برد پاور نقش کلیدی در مانیتور بازی می‌کند چراکه اگر پاور یا منبع تغذیه نباشد، مانیتور اصلاً روشن نمی‌شود.

برد پاور وظیفه تامین برق مورد نیاز برد اصلی را برعهده دارد. بنابراین بدیهی است که با خرابی برد پاور، برد اصلی این دستگاه نیز با مشکل روبه‌رو شده و مانع از روشن شدن مانیتور یا موجب بروز مشکلات دیگری در این دستگاه می‌شود. یکی از تخصصی‌ترین مراکز تعمیراتی که با عیب‌یابی دقیق پاور مانیتور ال جی، خدمات تعمیر برد پاور مانیتور ال جی را به کاربران ارائه می‌دهد، نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی است. با این وجود می‌توانید تعمیر پاور مانیتور ال جی را با اطمینان خاطر به این مرکز بسپارید اما از کجا بفهمیم که منبع تغذیه مانیتور ال جی خراب شده است؟ در ادامه به طور مفصل به این سوال پاسخ داده‌ایم.

زمانی که با اختلالات تصویر در مانیتور مواجه می شوید تعمیر مشکلات تصویر مانیتور LG را مطالعه نمایید.

از کجا بفهمیم منبع تغذیه مانیتور ال جی خراب شده است؟

روشن نشدن مانیتو ال جی

همانطور که گفتیم یکی از مشکلات خیلی تابلویی که نشان می‌دهد، برد پاور مانیتور ال جی خراب شده است و به تعمیرات نیاز دارد، روشن نشدن مانیتور ال جی است. البته تکنسین‌های متخصص نمایندگی رسمی ال جی با عیب‌یابی دقیق از خرابی پاور مانیتور ال جی در این حالت اطمینان حاصل می‌کنند. سپس برای تعمیر منبع تغذیه مانیتور ال جی دست به کار می‌شوند.

خاموش شدن ناگهانی مانیتور ال جی پس از چند دقیقه 

البته تنها روشن نشدن مانیتور ال جی به این معنا نیست که برد پاور آن با مشکل روبه‌رو شده است بلکه بروز مشکلات دیگری هم نشان‌دهنده خرابی پاور مانیتور ال جی است. یکی از این مشکلات، خاموش شدن خود به خود مانیتور ال جی بعد از چند دقیقه کار کردن است؛ به گونه‌ای که حدود 20 دقیقه پس از روشن کردن مانیتور ال جی، ناگهان خاموش می‌شود. اگر شما هم با این مشکل در مانیتور ال جی خود روبه‌رو شده‌اید، می‌توانید جهت تعمیر پاور مانیتور ال جی به یکی از شعب نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی مراجعه کنید.

خاموش شدن مانیتور ال جی  بلافاصله پس از روشن شدن 

گاهی اوقات هم پس از اینکه مانیتور ال جی را روشن می‌کنید، بدون گذشت چند دقیقه و بلافاصله خاموش می‌شود. بروز این مشکل نیز نشان‌دهنده خرابی پاور مانیتور ال جی است که می‌توانید با استفاده از خدمات تعمیر پاور مانیتور ال جی توسط نمایندگی رسمی ال جی، مشکل این دستگاه را برطرف کنید.

نمایندگی رسمی فروش و تعمیرات محصولات ال جی

کارشناسان و تکنسین‌های نمایندگی رسمی ال جی، خدمات فروش، پس از فروش و تعمیرات تخصصی مانیتور ال جی را به کاربران ارائه می‌دهند. بنابراین نه تنها می‌توانید تعمیر مانیتور ال جی را فارغ از هر مدلی به این مرکز بسپارید بلکه می‌توانید جدیدترین و بهترین مدل‌های مانیتور ال جی را از نمایندگی ال جی خریداری کنید.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

2 پاسخ

  1. عالی بود ولی مال من روشن می‌شود و بعد یک ثانیه نور اش خیلی کم میشود یک ثانیه اول نور است ولی بعد خیلی خیلی کم میشه طوری که با دقت زیاد دیده نمیشه .
    به احتمال زیاد از پاورش است .
    میشه راهنمایی کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 12 =