اشتراک گذاری

نمایندگی تعمیر مانیتور ال جی

کمپانی ال جی یکی از پیشگامان در عرصه تولید مانیتورهای کامپیوتری است و اکنون محصولات متنوعی از نظر امکانات، کیفیت و قیمت با برند ال جی در بازار وجود دارد. این شرکت به تولید مانیتورهایی با فناوری‌های LCD، LED و OLED می‌پردازد که از قطعات مدرن و پیچیده‌ای بهره می‌برند. با توجه به زیاد بودن میزان فروش مانیتور LG‌ در بازار ایران، ما برآنیم تا با ارائه خدمات و تعمیرات مانیتور ال جی در کنار مشتریان عزیز باشیم تا تجربه‌ی استفاده‌ی لذت‌بخشی را از مانیتورهای شرکت ال جی داشته باشند.

تعمیرات مانیتور ال جی

مانیتورها اگر به دلیل خرابی مانیتور LG‌ خود به دنبال یک تعمیرگاه مجاز برای سرویس و برطرف کردن مشکل دستگاه خود می‌گردید، نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی IHC می‌تواند انتخاب اول شما در هر مکان و زمانی باشد. نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی IHC با بهره‌مندی از گروهی از مهندسان مجرب و باتجربه و استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات و ابزارآلات تعمیرات، می‌تواند تعمیر مانیتور LG شما با بالاترین سطح و به بهترین کیفیت ممکن را تضمین کند.

تعمیرات مانیتور ال جی

خدمات نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی

ما در نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی به ارائه خدمات مختلفی در حوزه تعمیر می‌پردازیم. ابتدای امر که مشتریان مانیتور خود را به کارشناسان ما تحویل می‌دهند، رسیدی را بابت این دریافت از سوی ما دریافت خواهند کرد. سپس دستگاه به بخش فنی ارجاع داده می‌شود و مورد بررسی کامل قرار خواهد گرفت تا بخش معیوب آن شناسایی شود. پس از شناسایی، در صورت امکان تعمیر، آن قطعه تعمیر خواهد شد. ولی اگر امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، آن با یک قطعه‌ی بسیار باکیفیت مشابه همان قطعه‌ی اصلی روی خود دستگاه جایگزین خواهد شد. از خدماتی که در این مرکز ارائه می‌شود می‌توان به مشکل شکستگی مانیتور، سوختن برد، معیوب شدن پورت‌های مختلف از جمله HDMI و تعمیر پاور مانیتور و غیره اشاره کرد.

خدمات نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی

روشن نشدن مانیتور ال جی

یکی از خدماتی که ما در نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی ارائه می‌دهیم، حل مشکل روشن نشدن مانیتور LG است. علت بروز این مشکل و خاموش شدن ناگهانی آن می‌تواند سوختن برد پاور یا معیوب شدن بخش‌هایی از برد اصلی آن باشد. برد پاور وظیفه‌ی تأمین انرژی برق را برای مادربرد دارد و اگر این قطعه به مشکل بخورد، مانیتور روشن نخواهد شد.

روشن نشدن مانیتور ال جی
 

مشکل پیکسل سوختگی مانیتور ال جی

پیکسل‌ها اصلی‌ترین جزء تشکیل دهنده‌ی هر مانیتوری هستند. هر پیکسل از سه رنگ قرمز، سبز و آبی و یک ترانزیستور برای برق‌رسانی بهره می‌برد. هر زمانی که ترانزیستور یک پیکسل خراب شود، فرآیند برق رسانی به آن نیز قطع خواهد شد و در نتیجه نمی‌تواند رنگی را به نمایش دربیاورد و سپس به حالت خاموش درخواهد آمد. تعمیر پیکسل سوختگی امری غیرممکن است، مگر آنکه خاموش شدن ترانزیستور آن به صورت دائمی نباشد. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی با استفاده از تجهیزات مخصوص، می‌توانند به بررسی وضعیت پیکسل‌های نمایشگر شما بپردازند.

مشکل پیکسل سوختگی مانیتور ال جی
5/5 (1 امتیاز)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − دوازده =