اشتراک گذاری

ویروسی شدن تلویزیون ال جی

ویروسی شدن تلویزیون ال جی اگرچه اتفاقی نادر بوده و بسیار به ندرت رخ می دهد، اما این بدان معنی نیست که باید از آن چشم پوشی کرد. ویروسی شدن تلویزیون ال جی یکی از مواردی است که می تواند به شدت بر روی عملکرد این دستگاه تاثیر بگذارد. ویروسی شدن تلویزیون LG ممکن است به دلیل دانلود اپلیکیشن های مشکوک و آلوده یا حتی اتصال حافظه های جانبی آلوده به دستگاه رخ دهد. البته این مساله منحصر به تلویزیون های هوشمند نبوده و تلویزیون های غیر هوشمند نیز ممکن است با اتصال فلش ویروسی، به بدافزار آلوده شده و عملکرد صحیح خود را از دست بدهند.

در ادامه این مقاله به بررسی نشانه های ویروسی شدن تلویزیون و همچنین روش های حذف ویروس های وارد شده به تلویزیون می پردازیم. در صورتی که خودتان در منزل موفق به انجام این روش ها نشدید، می توانید با تماس با نمایندگی ال جی مرکز سخت افزار ایران، درخواست خود مبنی بر سرویس دستگاه در محل را ثبت نمایید. در این صورت تکنسین های تعمیر تلویزیون ال جی در محل، در اولین فرصت به محل شما اعزام شده و اقدام به رفع ایرادات دستگاه می کنند.

ویروسی شدن تلویزیون ال جی

ویروسی شدن تلویزیون ممکن است گاهی اوقات باعث خاموش روشن شدن تلویزیون شود پس اینو بخون حتما به کارت میاد👈 علت خاموش روشن شدن تلویزیون ال جی

دلایل ویروسی شدن تلویزیون ال جی

پیش از هرگونه صحبت و ارائه راهکار جهت ویروس کشی تلویزیون های ال جی، ابتدا لازم است کمی بررسی کنیم که اصلا به چه علت این دستگاه ها به ویروس آلوده می شوند. ویروس یا بدافزارها برنامه های مخربی هستند که از طریق راه های واسطه به دستگاه وارد شده، در نرم افزار آن اختلال ایجاد کرده و در نهایت حتی ممکن است موجب از کار افتادن دستگاه نیز بشوند.

اما راه ورود این نرم افزارهای مخرب به دستگاه چیست؟ اولین و مهم ترین عامل ویروسی شدن تلویزیون ال جی، دانلود نرم افزارها و استفاده از مرورگر برای گشت و گذار در اینترنت است. علاوه بر این، درایوها یا حافظه های جانبی که آلوده به ویروس هستند نیز در صورت اتصال به دستگاه می توانند این ویروس ها را به تلویزیون انتقال داده و موجب بروز ایراد در عملکرد آن شوند.

نشانه های ویروسی شدن تلویزیون LG

ویروسی شدن تلویزیون ال جی، موجب بروز نشانه هایی در عملکرد تلویزیون می شود که از روی مشاهده آنها می توان به نفوذ ویروس به درون سیستم پی برد. یکی از شایع ترین نشانه های ویروسی شدن تلویزیون LG ، سیاه شدن تصویر تلویزیون ال جی است.

البته این مساله ممکن است به دلایلی دیگر نیز رخ دهد، اما آلوده شدن تلویزیون به ویروس نیز یکی از مواردی است که می تواند منجر به سیاه شدن صفحه نمایش تلویزیون شود. سوالی که برای بسیاری از کاربران ممکن است پیش بیاید، این است که اگر نشانه خاصی مشاهده نکردیم از کجا متوجه آلوده شدن تلویزیون به ویروس شویم؟

برای پی بردن به ویروسی شدن تلویزیون ال جی کافی است از قسمت تنظیمات یا همان settings دستگاه وارد بخش general شوید.

ویروسی شدن تلویزیون LG

در این مرحله بعدی گزینه system manager را انتخاب کنید.

ویروسی شدن تلویزیون ال جی

 پس از آن از میان گزینه های نمایش داده شده، گزینه smart security را انتخاب کنید.

نشانه های ویروسی شدن تلویزیون LG

حال برای پی بردن به ویروسی شدن دستگاه کافی است گزینه scan را بزنید. 

نشانه های ویروسی شدن تلویزیون ال جی

در این مرحله اسکنر شروع به بررسی سیستم کرده و در صورت وجود ویروس در سیستم، با نمایش یک پیغام این مساله را به کاربر اطلاع می دهد.

ویروسی شدن تلویزیون های هوشمند چگونه ممکن است؟

تلویزیون‌های هوشمند هم مانند سایر دستگاه های هوشمند می توانند به ویروس آلوده شوند. تلویزیون‌های هوشمند به اینترنت متصل می‌شوند و این امر می‌تواند دستگاه را در معرض خطرات امنیتی قرار دهد. ویروس‌ها می‌توانند از طریق برنامه‌های نصب شده، پورت‌های باز، فایل های بدافزار و حتی از طریق تبلیغات آنلاین وارد تلویزیون‌های هوشمند شوند. برای جلوگیری از ویروسی‌ شدن تلویزیون هوشمند، باید از برنامه‌های امن و رسمی استفاده کنید و به روز رسانی های سیستم‌عامل و نرم افزار های تلویزیون را نیز به موقع انجام دهید.

علت های داغ شدن تلویزیون ال جی به طور کامل شرح داده شده. پس با من همراه باش!

از بین بردن ویروس های تلویزیون ال جی

برنامه های آنتی ویروس زیادی برای از بین بردن ویروس های تلویزیون های ال جی وجود دارند که می توان از آنها برای حذف ویروس ها استفاده کرد. برای انتخاب آنتی ویروسی که بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد، لازم است از میان مدل های موجود در اینترنت، برنامه ای که با مدل و سیستم عامل تلویزیون LG شما سازگار است را انتخاب کنید.

در صورتی که تلویزیون شما از سیستم عامل اندروید استفاده می کند، می توانید آنتی ویروس مد نظر خود را بر روی لپ تاپ دانلود کرده و سپس با استفاده از یک فلش آن را به تلویزیون انتقال دهید. در مرحله بعدی برای رفع مشکل ویروسی شدن تلویزیون ال جی باید برنامه آنتی ویروس را بر روی دستگاه اجرا کرده و دکمه اسکن را بزنید. حال باید به برنامه اجازه دهید تا سیستم را به طور کامل بررسی کرده و ایراد ویروسی شدن تلویزیون LG را از بین ببرد.

4.2/5 (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + هفده =