اشتراک گذاری

تنظیم تاریخ و زمان در تلویزیون ال جی

ممکن است برای اغلب کاربران اتفاق افتاده باشد که به دنبال روش های تنظیم تاریخ و زمان در تلویزیون ال جی باشند. گاهی اوقات به هم ریختن تنظیمات تاریخ و ساعت تلویزیون ممکن است شما را کلافه کند. این مسئله ممکن است برخی از تنظیمات و عملکردهای تلویزیون را نیز به هم بریزد. در این حالت بهترین کار این است که روش تنظیم روز و ساعت در تلویزیون را بدانید و بر اساس آن اقدام نمایید. در ادامه این مبحث با ما همراه باشید تا روش ها و مراحل تنظیم تاریخ و زمان در تلویزیون ال جی را به شما آموزش دهیم. همچنین می توانید جهت آموزش بیشتر تنظیمات تصویر تلویزیون ال جی را از سری مقاله های سایت نمایندگی ال جی مطالعه نمایید.

مراحل تنظیم تاریخ و زمان در تلویزیون ال جی

به منظور تنظیم تاریخ و زمان در تلویزیون های ال جی لازم است ابتدا از ریموت کنترل تلویزیون وارد بخش Setting دستگاه شوید. سپس از قسمت پایین صفحه تلویزیون تنظیمات پیشرفته یا به عبارتی علامت سه نقطه را انتخاب کنید.

سپس با انتخاب بخش تنظیمات عمومی، تنظیم تاریخ و زمان را نیز مشاهده می کنید و باید وارد آن قسمت شوید. در صورتی که تمایل دارید، ساعت و تاریخ را به صورت دستی وارد کنید تا بتوانید همیشه به ساعت و روز دقیقی که در تنظیمات تلویزیون نمایش می دهد، دسترسی داشته باشید.

اما با اتصال به اینترنت می توانید گزینه تنظیمات خودکار یا Auto را فعال کنید. سپس با انتخاب منطقه زمانی خود آن را در وضعیتی قرار دهید که ساعت بر اساس تاریخ و زمان رسمی کشور ایران باشد. لازم به ذکر است که در صورت عدم اتصال به اینترنت، امکان تنظیم تاریخ و زمان در تلویزیون ال جی وجود ندارد.

تنظیم تاریخ و زمان در تلویزیون ال جی

از این رو لازم است از قابلیت ها و امکانات فراوانی که در تلویزیون های هوشمند فراهم شده است، استفاده کنید. به همین منظور باید از کارایی و عملکرد تمام کلیدهای ریموت کنترل تلویزیون آگاهی داشته باشید و از آن نهایت بهره را ببرید.

5/5 (1 امتیاز)

یک پاسخ

  1. با سلام همه این کار ها انجام دادم اما هروقت تلویزیون خاموش روشن میکنم مجدد باید اینکار انجام بدم لازم به توضیح است که برای باز کردن صفحه اینترنت حتما باید ساعت و تاریخ تنظیم کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − سیزده =