اشتراک گذاری

مرتب کردن کانال های تلویزیون ال جی

تلویزیون های ال جی قابلیت های مختلفی برای نمایش کانال های متعدد تلویزیون دارند. اگر از کاربران تلویزیون های ال جی باشید؛ به طور حتم با آیتم ها و گزینه های مختلف برای نمایش با کیفیت تصاویر آشنا هستید. اما بحث مرتب کردن کانال های تلویزیون ال جی نیز می تواند رضایت کاربر از کارایی تلویزیون را افزایش دهد. برای این کار کافی است نکات کلیدی مقاله ی پیشرو را رعایت کنید.

مرتب کردن کانال های تلویزیون LG

مراحل مرتب کردن کانال های تلویزیون ال جی

پس از اینکه کانال یابی را به اتمام رساندید، باید روند مرتب کردن کانال های تلویزیون ال جی را طی کنید. برای این منظور مراحل زیر را انجام دهید:

  • دکمه Home را بزنید و به بخش تنظیمات دستگاه بروید.

مانند بسیاری از فعالیت های تنظیماتی لازم است برای مرتب کردن کانال های تلویزیون LG ابتدا دکمه ی هوم را بفشارید.

  • گزینه تنظیم کانال یا راه اندازی کانال را انتخاب کنید.

در بخش تنظیمات خیلی ساده می توانید گزینه ی مرتبط با تنظیم کانال را بیابید.

  • دکمه مربوط به تنظیم دیجیتال را فشار دهید.

 در این مرحله می بایست دکمه ی تنظیم دیجیتال را بفشارید و سپس گزینه کانال یابی خودکار را فشار بزنید. سپس بخشی را برای انتقال و جابه جایی انتخاب کنید و لیست کانال ها را مرتب نمایید.

  • کانال های اضافی را حذف کنید.

برای حذف کانال در راستای مرتب کردن تلویزیون ال جی می توان از بخش edit channel  کمک گرفت. کانال های حذف شده هنگام استفاده از کنترل دستگاه نشان داده نمی شوند، اما زمان وارد کردن شماره کانال با کنترل قابل رویت هستند. مسیر زیر را طی کنید:

→ →

سپس وارد بخش channel edit شده و کانال های اضافه را انتخاب کنید. در نهایت، گزینه add/delete  را در پایین صفحه بزنید. به این ترتیب کانال هایی که انتخاب کرده اید حذف می شوند. کانال هایی که حذف کرده اید در صفحه  channel editing به رنگ سفید شفاف در می آیند.

👈 حتما بخوانید: به روز رسانی و آپدیت تلویزیون ال جی

طریقه ی حذف کانال های اضافی در تلویزیون های هوشمند ال جی

در روند مرتب کردن کانال های تلویزیون های ال جی، نوع تلویزیون نیز حائز اهمیت است. مرتب کردن کانال تلویزیون ال جی در مدل های هوشمند کمی با مدل های معمولی متفاوت است. برای این منظور به ترتیب زیر عمل کنید:

or → → → →

به بخش channel manager وارد شده و گزینه edit all channels را بزنید. حالا کانال های مورد نظرتان را از لیست موجود انتخاب کنید. پس از آن، کانال ها را با انتخاب delete / cancel حذف کنید. جهت کسب راهنمایی های بیشتر می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تلویزیون ال جی مشورت نمایید.

1/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =